reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
angun witaj! Moja kolezanka stara sie juz od roku o dziecko i tez ostatnio usłyszala zeby zaczekala jeszcze 3 msc nim zdecyduje sie na specjalistyczne badania - to chyba taki standardowy tekst lekarza.
Fajnie ze sie udalo zostac mama w tym roku, tak jak tego chcialas.

poxo w pierwszej ciazy tez mialam podany 3 rozne terminy porodu :tak: Wg OM na 26 luty, wg USG na 22 luty a wg USG połówkowego na 19 luty. Lekarz uznal 19 luty jako wlasciwy termin a ja bylam przekonana ze urodze po tym terminie, a tu niespodzianka - urodzilam az 3 dni wczesniej bo 16 lutego czego sie wcale nie spodziewalam :no: Najlepiej wziasc sobie poprawke na plus/minus dwa tygodnie od terminu kalendarzowego ;-)


andrzelika paradoksalnie to pierwszy trymestr najszybciej mija a pozniej to jest kolejne 6 msc czekania. Do listiopada daleko ale jak juz bedziesz po porodzie to bedziesz tesknic do tych chwil w dwupaku :tak:
 
nimfii dlatego też biorę sobie na to poprawkę... choć moja mama powiedziała, że mam robić wszystko, żeby się maleństwo urodziło 11.11.11 :-D i Ona w to wierzy...

Za to ja od wczoraj mam jakieś takie śmieszne piszczenie w (uchu... głowie.. po lewej stronie...) nie powiem... trochę to irytuje... :dry:
 
Ja natomiast mam coś a'la zawroty głowy a raczej takie uczucie jakbym cały czas była nietrzeźwa :p
Takie szumienie w głowie i mam wrażenie że też wygladam na taką przyćpaną :(
Ech pewnie to od anemi... Dzis wizyta u gina i moze wyniki badan cos wyjasnia.
 
andrzelika jestem w 7 tyg.i 3 dniu. J
Cześć kasiente, fajnie, że też z bdg.
Ja też się nie mogę doczekać tego 12 tyg., bo idę wtedy na dokładniejsze usg do innego lekarza. Jest b.dobry, co mnie zaskoczyło, potrafi w tym 12 tyg. określić płeć. Nie wierzyłam, ale już 2 koleżance to się udało, może dlatego że to chłopcy i lepiej widać :)
 
nimfii ja miałam taki "pijany" piątek... i, co za tym idzie, wizyty w wc... :dry:

Potem mi przeszło... od wczoraj jakiś taki szum i piszczenie... ale wyniki miałam dobre... wszystko w normie... :confused:
 
Agun witaj :happy: U mnie dziś podła pogoda ,pada i nawet na spacer z młodym nie pójde ,cały dzień w domu. Młody nie chce sie położyć na drzemke chociaż chodzi jak pijany :rofl2: Ja nie wymiotuje ,nieraz jest mi niedobrze ,ale do wymiotów doszło tylko raz po płatkach z mlekiem ,a tak spokój. Skaner mi nie działa i nie moge zdjeć wstawić maleństwa ,mój przyjedzie to powiem ,żeby znalazł kabel od aparatu bo nie wiem gdzie jest :baffled: Lece obiad nastawić ,a strasznie mi się nie chce :-)
 
poxo jestem meteopatka wiec to moze byc tez reakcja na zmiany pogody. Wczoraj bylo u nas 5stC, dzis w poludnie 20stC a teraz zanosi sie na deszcz. Nie znosze zmiennej pogody :(

ewa moj syn jest meteopata tak jak ja i w pogode deszczową zasypia nawet przed 12 na 3-4 godziny drzemki :p
 
Może coś w tym jest... bo u nas było słonko do 10 (ponoć, nie wiem bo spałam :-p) potem się zaciągnęło... wyszłam na chwilę na dwór i zaczęło padać... i nic mi się nie chce :no: a trzebaby posprzątać, bo w weekend nasi rodzice mają u nas spotkanie (takie pierwsze...) a tu sajgon... :-p
 
reklama
Do góry