reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

to jest bardziej związane ze stężeniem hormonów na tym etapie po prostu jest ich o wiele więcej niż na początku, podobno kumulacja następuje w 9 tygodniu
 
reklama
Witam :-)
witaj Angun ,gratulacje :-D Mysmy tez sie starali 6miechow i takze juz dochodzily u nas rozne mysli,zycze Ci spokojnej ciazy ;-) Z tym glodem to ja mam nadal :oo2: caluski czas jestem glodna :-D
 
Ja już na pewno lepiej się czuję niż na początku nie mam ochoty na wszystkie rzeczy które lubiałam kiedyś , ale mam zachcianki na inne :) dobrze, że mdłości trochę przeszły, a tylko czasem boli mnie nadal brzuch... ale to raczej chyba normalne.
 
Wybaczcie, że tak sobie popiszę... ale sama się w tym gubię czasem :-p

Wg OM mamy dziś- 9 tyg i 6d
Wg pierwszego USG- 9 tyg i 1d
Wg szpitalnego usg jeszcze inaczej hahaha

Ale tak czy siak zaczął się 10 tydzień... tzn, że już będzie lepiej ?? :happy:
 
Poxo nie dziwie się, że masz mętlik w głowie u mnie ponoć wyszło tak idealnie do daty miesiączki :) także nie mam takiego problemu, ponoć 10 tyg już jest bezpiecznej zakończony jest etap w którym wcześniej miało więcej wpływu na to jakie dziecko będzie miało wady wrodzone i jak się będzie rozwijać. Ja już licze dni do usg, bo będę w 11 tyg jak pójdę i liczę na dobre wieści i mam nadzieję, że będę już wtedy spokojniejsza.
 
No ja teoretycznie zacznę 12 tydzień jak będę miała kolejne USG (równo za 2 tygodnie...) kurcze... leci ten czas :-p
 
A ja dopiero mam za tydzien wizyte z polozna :eek: a na USG to ona dopiero za tydzien wlasnie wysle list do szpitala z moimi danymi i potem dopiero szpital wysle mi list z data na moje USG i teraz jestem ciekawa jak to bedzie bo za tydzien to juz jest okres przedswiateczny ehh mam nadzieje ze przez to sie zbytnio data mi nie obsunie bo ja nie wytrzymam do tego USG :tak:
 
A mi się wlecze właśnie teraz ten czas jakoś chciałabym żeby szybciej jakoś poszło hehe :) bo ciągle tylko licze te dni i liczę :)
 
Angun-ja tez z bdg:) hej:)

Ja ma dzis mdlosci...bleee ale zyje. Dzis bylam na badankach w lab...taka potworna kolejka byla ze szok. Czesc badan bede miala po 16. a na cytomegalie musze 5 dni poczekac:/ wiec dobrze ze dzis poszlam bo za tydzien juz mam wizyte. Czas mi szybko leci i chyba zaczynam miec nieco wiecej energii...juz chyba odechciewa mi sie samej w chacie siedziec. Chyba za tydzien pojade na jakies male zakupy ciazowe:)
 
reklama
Mnie sie takze wlecze niemilosiernie,ale staram sie czesto o tym nie myslec a dla mnie najgorszy bedzie przyszly tydzien....
Dziewczyny ktorych jeszcze nie ma na liscie Listopadowych mamusiek prosze o wyslanie danych do mnie na priv zebym mogla was dodac :-D
potrzebne dane:
1. Nick
2. Imię
3. Miejsce zamieszkania
4. Wiek
5. Posiadane dzieci (wiek, imię)
6. Data terminu porodu
biggrin.gif

7. Płeć swojej fasolki
8. Planowane imiona dla dziewczynki/chłopczyka
 
Do góry