reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dziewczyny, czy Wasze dzieciaczki miały po szczepionce 6w1 biegunkę albo luźniejsze kupki?



Tak, ale tez mysle ze to po rota. Natomiast pamietam ze Mackowi nieraz zdarzaly sie luźne kupki po szczepieniach, wie to chyba norma.


cocca
ja mam kilka bilych kombinezonow ale uzywam wiec nie na zbyciu na razie ;-) W takim tez chrzcilam Macka. Kuba bedzie dopiero w maju crzczony wiec bedzie ladna pogoda ;)

Jak chodzi o baczki to mojeju wystarcza Espumissaan albo ogrzanie brzuszka suszarka.


lilydelux
ja biore Cerazette juz kilka dni i dzis tez mam krwaiwenie, ale tak moze byc przy tych tabletkach, wiec nie wiem jak to jest gdy musisz czekac na miesiaczke jednak jak juz zaczelas brac tabletki to raczej nie mozesz przestac ;) A ty nie bierzesz minipigulek? Tylkko zlożone?
Kuba ma niebieskie oczy, nie wiem czy mu tak zostanie, bo to sie moze jeszcze pozmieniac.



alfa z czasem bedzie ci łatwiej. Pamietam ze Maciek nizm skonczyl 2 lata tez byl bardzo zaborczy o mnie. Nie pozwalam mi sie zblizac do innych dzieci. To taki etap. Tweraz jest juz bardziej samodzielny i nie zazdrosny o Kubusia.
Jesli masz sporo na glowie to odpusc to czego nie musisz robic. Wiadomo ze z malymi dziecmi ciagle jest co robic ;)


niuniunia
a w nocy masz zgaszone świtlo jak ona nie spi? Zawsze rób jej noc, bo musi sie oswoic ze w ciemnosciach nic ciekawego sie nie dzieje i ze wtedy czas spac.
Ja zapalam lampke tylko do zmiany pieluchy a wszystko inne robie po ciemku. kube rozprasza swiatło i tez by trudniej zasypial jakby widzial lampki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej mamusie :-)
Napisze cos na szybko puki synek jest cicho,zasypia szkrabek :-) A u nas pogoda nie najlepsza,nie pada co jest najlepsze ale wieje taki wiatr ze lepiej nie wysuwac glowy za drzwi :dry: Mysmy dostali list ze szpitala i ustalili nam w koncu date szczepienia przeciw gruzlicy i idziemy 3.02 :tak: ciesze sie bo chce miec to juz w koncu za soba a i tez sie juz denerwowalam bo cisza od porodu a tutaj nie szczepia p, gruzlicy standardowo jedynie w naglych przypadkach a nam sie udalo ze wzgledu na pochodzenie tatusia Samiego :tak:
Niuniunia powodzenia u lekarza kochana,az Ci wspolczuje z tymi paznokciami teraz wychodzic oby nie bylo tak zle.
lilydelux Ja biore Cerazette ale to sa minipigolki wiec je sie bierze bez dostania @ Ja zaczelam je brac jak bylam 23 dni po porodzie bo tak bylo w ulotce ze najlepiej przy karmieniu piersia bylo je zaczac brac miedzy 21 a 28 dniem po porodzie:tak: ale nie mam pojecia jakie Ty bierzesz ale jak juz je zaczelas brac to raczej nie powinlas przestac tylko kontynuowac.
A co do oczkow to moj syncio ma ciemno brazowe oczka po tatusiu i mam nadzieje ze mu tak zostanie i ze sie mu nie zmienia,bo uwielbiam te jego ciemne oczeta :-D
ponko powodzenia na sesji ;-) polamania piora....:-D &&&&&&

No i nie pamietam co komu jeszcze mam odpisac :-D
 
My ciągle jeszcze w domku, bo Pola nadal śpi od 10tej, słoneczka już nie ma, ale i tak zaliczymy spacerek!
Ssabrinaa Sami to niezły przystojniak! :-) Pola na razie oczy ma ciemno szare, ja mam szaro zielono niebieskie, a mój D. piwne, nie wiadomo jakie mała będzie mieć, ale z pewnością nie niebieskie;)
 
Witam mamusie;)

Ja dziś mam wycieczkę do Warszawy do lekarza (nie bardzo chce mi się autobusami jechać ale cóż zrobić) więc czeka mnie założenie butów (katorga). Aż się boję...

Moje dziecko się przestawiło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:z nocy robi dzień, a z dnia noc. Wczoraj tańcowała mi do 3, gdzie zjadła cyca i przytuliła się do niego i poszła spać. O 7 rano zjadła znów pobawiła się prawie do 9 i teraz śpi cały czas. NIe wiem jak mam ją przestawić;( Budzi się po 22 i tańcuje do 3. My ją lulamy ze 2 godz ona niby sobie śpi ale co ją odłożę to ona oczy robi w 5 zł i od początku płacz i lulanie;((( Macie jakieś pomysły jak ją przestawić?

U nas jest dokładnie to samo... :szok: masakra... tez prosze o rady
 
Katerinka ale to był seans dla matek z dziećmi czy taki normalny. Mój mąż mnie namawiał, żeby iść do kina z małą ale się bałam, ze za głośno i że popatrzą na nas jak na dziwaków, że przychodzimy z dzieckiem do kina. A jednak to mozliwe. Widzę po tobie, ze daliście radę obejrzeć film więc i może my się wybierzemy. Wiadomo najlepiej w środku tygodnia na namniej oblegane seanse. Powiedz a obsługa nic nie mówiła, że z dzieckiem idziecie?
My chcieliśmy iść na Scherlocka Holmsa
 
Bardzo fajne są takie specjalne seanse. Wiem, że Multikino ma dla mam z dziećmi. Natomiast my się wybieramy do filharmonii na koncert Od brzuszka do uszka maluszka, przeznaczony dla kobiet w ciąży i dzieci od urodzenia do lat 2.
 
Gola dzieki kochana :-) no i ciekawe jakie oczka bedzie miec Pola moze piwne?? trzeba poczekac.

A u nas pogoda sie zmienila,slicznie sloneczko swieci wiec zaliczymy spacerek jak sie Sami obudzi,zje i wtedy wyruszymy :-)
 
Witam mamusie:-D

my spacerek zaliczyłyśmy już rano wyszłyśmy z domciu o 10.40 a wróciłyśmy po 12stej na jedzonko, było trochę wietrznie ale słoneczko nadrabiało :tak:

anek fajnie że tata pomaga,dużo zdrówka dla taty:tak:
pepsi zazdroszczę koncertu super, bawcie się dobrze :tak:

Miłego popołudnia:tak:
 
reklama
Spacer zaliczony, choć krótki - 30 minut bo wiało jak w kieleckim.
Pola spała wybudziła się w domu, potem przy cycku usnela, i nie spi, marudna jest ostatnio ciagle, ehhh:(najgorsze, ze nie wiem juz sama co jej jest czy brzuszek, czy moze tez zabki, bo ciagle piaste ma w buzi i tre o dziaselka na dole, a ja te zb. wczas zabkowalam...
pepsi - super sprawa ten koncert, obawiam sie , że moja Pola to by dopiero koncertowala w Filharmonii
 
Ostatnia edycja:
Do góry