reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

a ten piewszy test to robiłas przed terminem @ ?kiedy miałas termin @?
Gratuluję i mam nadzieje dołączyc.:tak:
 
reklama
tusia test ponoc wychodzi po 6 dniach , inni mowia ze po 14... wiec mozesz odczekac dluzej troszke.. w zeszlym roku robilam po miesiacu czyli 14 marca;-)i wyszedl pozytyw...:-)
a w tym roku juz sie nie moge doczekac... mialam robic dzis ale z wrazenia zapomnialam :zawstydzona/y:
i chyba zrobie jutro....
 
nie wytrzymałam i zrobiłam dziś test, jest druga kreska ale jeszcze bardzo blada, za kilka dni powtórzę test, ależ się ciesze gdyż to moje 3 podejście :tak:
U mnie z bladej drugiej kreseczki wyszedł Pawełek :) 14 listopada, teraz ma 3 miesiące. Ja ponownie zrobiłam test po trzech dniach i wyszly mocne kreski, ale na początku brałam luteine na podtrzymanie ciązy, bo wczesniej mialam duzo prolaktyny. Więc dziewczyny namawiam na wizytę u lekarza pomimo tak wczesnych ciąż i goraco Wam kibicuje
 
Witam serdecznie:)
Przy coreczce zrobilam test przed planowana miesiaczka, bo nie moglam sie juz doczekac...wtedy wyszly juz wyrazne 2 kreseczki...teraz pewnie tez nie bede mogla sie doczekac...Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny:)
Na wstępie gratuluje Wam serdecznie ciąży!:) ja mam nadzieje, że do Was dołącze, pragnę tgo z całego serca więc trzymajcie kciuki:D
tak się wprosiłam ale czy mogę z Wami zostać?
 
Trzymam kciuki Patrycjaa!!! Uda sie nam
Probuje jakos wychwycic jakies objawy wczesnej ciazy...ale tak czy siak jest jeszcze za wczesnie...;-)Mam nadzieje, ze za niedlugo bedziemy mogly dopisac sie do listy. Pozdrawiam
 
Trzymam kciuki Patrycjaa!!! Uda sie nam
Probuje jakos wychwycic jakies objawy wczesnej ciazy...ale tak czy siak jest jeszcze za wczesnie...;-)Mam nadzieje, ze za niedlugo bedziemy mogly dopisac sie do listy. Pozdrawiam
nie wiem czy dobry miesiac wybralam ale wlasnie zrobilam tescika i jest pozytywny wiec dolanczam do tego miesiaca haha
 
reklama
MajaFala tylko, że ja dopiero zaczynam starania bo właśnie mam @... ale bardzo pragnę tej ciąży i jestem na nią przygotowana, biorę już dosyć długo kwas foliowy, witaminy, dobrze się odżywiam, męża też wspomagam witaminami i kwasem foliowym. Ale napisałam już bo tak jakoś raźniej mi jak wiem, że jest więcej dziewczyn pragnących zostać listopadówkami:) w tamtym oku udało nam się za pierwszym razem ale niestety poroniłam, mam nadzieję, że teraz tez się uda tylko teraz boję się blokady psychicznej bo bardzo pragniemy tego dziecka.

Svensonka myślę, że trafiłaś do dobrego miesiąca, a tak Ci z wyliczeń wynika, że to będzie listopad?
 
Do góry