reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja tez swego czasu narzekalam bardzo i tez urodzilam :)
Najpier odeszled, czop, potem skurcze ale nie regularne, bole brzucha jak na miesiaczke, wkoncu wiecej sluzu przezroczystego, potem brazowego a potem krew. Szpital, lewatywka, i niunia juz na moim brzuszku :)
Narzekacje kochane ile wlezie :)
 
reklama
Jola1205 ja też czekam, wysiaduję i nic. Dziś weszłam na 7 piętro i spowrotem, na razie nic. Wczoraj chodziłam na steperze, ale zwykłe schody są lepsze. Teraz odpocznę po obiedzie a po południu spróbuję jeszcze raz na 7 piętro i spowrotem.
Tej herbaty z liści malin to ja nigdzie nie widziałam w sklepie, więc nie chce mi się za nią jeździć.
 
Kochane trzymam za was mocno kciuki &&& Doskonale wiem co czujecie, chociaz ja juz prawie zapomnialam o tym czekaniu:)

A tymczasem zabieram sie za uzupełnianie mojej zamrażarki mlekiem, bo cycusie juz twarde i zaczynaja bolec a iskiereczka spi słodko :)
 
ehh, a ja troche posprzatalam, wykapalam sie i teraz leze. Wlasnie dzwonila do mnie kolezanka ze szpitala, urodzila 2 mies temu i coś ją ciągnęło w kroczu, pojechala do lekarza i okazalo sie ze zapomnieli zdjąć jeden szef i się wrósł :szok:
A P. wlasnie pojechal w pare miejsc zapytac o prace.. wczoraj caly dzien siedzial nad anonsami i komputerem. Wydzwanial wydzwanial wydzwanial i zobaczymy czy cos bedzie z tego.. jesli nie znajdzie pracy przez najblizszy tydzien, to jak urodze powiem mu zeby dal sobie spokoj i pomoze mi przy malej przez te pierwsze dni.. bo przed swietami, to i tak wątpie ze ktos go zatrudni..

Jolu nie załamuj sie! skoro wszedl to musi yteraz wyjsc, jak to ktoras z dziewczyn napisala. Zajmij sie czyms, upiecz mega trudne ciasto, albo pograj w jakas wciągającą grę internetową ;)
 
Jolu wytrzymasz wytrzymasz:tak: Pomysl, ze w sumie wszystko moze zaczac sie lada chwila, bez zadnych wczesniejszych objawow. Juz blizej niz dalej;-) I mysle, ze sprzatanie, mycie okien, bieganie, chodzenie po schodach, seks nic nie daje. Jesli cos ma sie rozkrecic to sie rozkreci nawet jak caly dzien bedziemy lezaly.
Tak swoja droga mam troche durne pytanie. Czy rozwarcie i zgladzona szyjka moze sie cofnac:baffled:?

Aniu powodzenia dla mezusia w szukaniu pracy. Przykre, ze akurat teraz tak wszystko wyszlo:-( Jestem pewna, ze wkrotce cos znajdzie, choc zima to niezbyt korzystny okres dla budowlanki. Moze dobrz by bylo gdyby teraz pobyl troszke z Toba i pomogl przy Hani, a od nowego roku zajal sie ostro szukaniem pracy:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ania od przyszłego roku jak zacznie szukać to na pewno znajdzie, fakt że teraz to nie najlepszy okres...
Mój też się boi o prace i pomimo tego że ten tydzień ma jeszcze opiekę nad nami to jak zadzwonili żeby przyszedł do pracy to poleciał... Parcuje po 9 godzin ale jak mu dzisiaj powiedzieli że pasowałoby żeby zostawał dłużej to się wkurzył.
Strasznie wykorzystują i nie szanują teraz ludzi.

Jola, joasia
dacie rdę :)każda swoje wyczekać musi
 
my tu sobie czekamy na nasze dzidzie, a niektóre mamy z entuzjazmem się rozpisują o swoich pociechach.
fajnie, że już je macie, ale dla nas czekających to trochę przygnębiające.

Jola i reszta czekających jestem z Wami. ja też czekam. i wczoraj wygnali ze szpitala i wszystko nie tak :-(
 
Dziewczyny oczekujące- czekajcie cierpliwie i wypoczywajcie, śpijcie ile się da, jedzcie co chcecie, idźcie na spacer do kina na zakupy, bo już za chwilkę nie będziecie miały na to tyle czasu :) :) i będziecie wspominać jak to fajnie się leniuchowało :)
 
reklama
Do góry