reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Tak jest zapraszamy na KASZUBY na impreze plenerową : Ju� wkr�tce Truskawkobranie - Wiadomo�ci - Kartuzy.info
Dziunka a może Wy się skusicie???

Ilona właśnie doczytałam że wy juz wyjechaliscie, a myslalam ze sie zobaczymy :-:)-:)-:)-(

My dzisiaj mielismy bardzo intensywny dzien: kosciolek, plac zabaw, potem obiadek w domu (spanie bylo w samochodzie) wycieczka rowerowa (pawel beczal jak szalony że musial zejsc z rowerka, fotelik super, kask też) w nagrode za wylane łzy lody w miejscowej knajpce, potem zrobilismy sztorm rybka i dostaly nowe kamienie :), pierwsze proby z majteczkami za nami byly oczywiscie "siuski" i mokra tetrowa pielucha w srodku blllleeee (dobre i to, że czuł, że mokro).
Pawel niby zmeczony i wykapany o 20 ale zasnal na fest o 21
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hejo dziewczyny ;o) Pamietacie mnie jeszcze? Dawno tu nie zagladalm, ale widze ze te same mamuski siedza na BB.
Mnie czasu brakuje na wszystko, wiec podziwiam te mamuski ktore pisza "nalogowo" :-).
U nas wszystko oki. mala rosnie zdrowa, gadula i coraz to bardziej mame i tate okreca wokolo palca. :tak: bede starac sie do was czasami zagladac, jak tylko bede miala chwilke. Czy cos waznego sie dzialo ostatnio? Nowe dziciaczki? A moze jakies sa brzuchatki?
Pozdrawiam was i dzieciaczki ;o)

Orety ale mam stare zimowe zdjecie i tylko 4 zeby heheh... a tak dla z prostowania mala ma chyba z 12 zabkow ;o) Musze nadrobic te zaleglosci heheh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam :-)

no Mlody wreszcie poszedl spac:-)
Ale teraz chodzi pozno spac:szok: no ale w dzien spi po 3, 4 godziny nawet:tak:

Mama ja tez czasami mam nerwy na mojego, jak kazda pewnie;-) bedzie dobrze, tego Ci zycze;-) Moj jak sie wkurzy to jak pojdzie spac to spi drugiego dnia do popoludnia:wściekła/y: oczywiscie to moze byc tylko w weekend bo w tygodniu pracuje na nocki:-D ale wie, ze mnie to mega wkurza a tak robi:/ na szczescie rzadko to sie zdarza.
Kurde ale ta niedziela szybko przeleciala, za chwile zostaje sama bo maz jedzie na 22 do pracy ale na szczescie nastepny weekend ma dlugi:-)
 
sluchajcie mam problem!! ufarbowłam włosy i jak zwykle pomazałam przy tym pól twarzy, nie mówiąc o szyi i uszach.. pierwszy raz uzywałam pallette i to dziadostwo za nic nie chce się zmyć. Próbowąłam już sttandardowo mydlem, oliwką, kremem, spirytusem i acetonem i nic :((( jak ja pójde jutro do pracy taka pomazana????? macie jakis pomysł co z tym zrobic?
 
kilolek ja swojego czasu (dawno temu) jak sie farbowalam na czarno i tez firma Palette, to masakra pozniej byla ale zmywalam zawsze kremem, ale i tak przez pierwsze kilka dni bylo widac:-( znikalo dzien po dniu, pamietam, ze probowalam tez zmywacza do paznokci ale pozniej mialam zżarte pol skory:/
 
Cze,
jak dobrze, że do czwartku już niedaleko ;-) , miałam ciężki tyłek, by się zwlec raniutko...
Mama - nie wiadomo czy Marcel zostanie jedynakiem, może spotkasz faceta, który będzie Ci odpowiadał;-);-) bardziej od Twego teraźniejszego :-D:-D
Cleo - poszalałaś z tym spaniem ;-); ja też niestety tak mam , że chwilę odpocznę, a potem nie wiem w co ręce włożyć.
Ula - no cóż adhd ma to do siebie, że człowieka goni :-D:-D
Martolinka - chyba dzieciaki na lato się przestawiają, większość co słyszę później zasypia niż normalnie.
Lotka - przeczytałam dziś, trzymam i tak ;-), oby wszystko poszło dobrze.
Kingula - zdjęcie córy w te gorące dni ożywcze;-)

Wczoraj znów pojechaliśmy na wieś, dziewczyny się wybiegały, najadły czereśni, a ja wreszcie połaziłam po drzewie - fakt, że teraz tylko spodnie lub długie spódnice mogę nosić, bo nogi obdarte, ale jakam szczęśliwa!!! Od 2007 roku nie łaziłam po drzewie i nie zbierałam czeresienek....
Mój ojc trafił do szpitlo-sanatorium do Szymbarka , wyniki ma b. dobre, trafił do grupy zaawansowanej ćwiczeniowo. Także mam powody do zadowolenia :-D
 
Ostatnia edycja:
Masxwell - moze i marzy mi sie dziewuszka ale raczej nierealne. Mysle ze na dzien dzisiejszy Marcel zostaje jedynakiem - nie dlatego ze nie chce, bo chce, ale jego tatus za bardzo mnie zawodzi. Nie wiem w ogóle czy w przyszłosci bedziemy razem.

Też myślałam że Julia będzie jedynakiem;-) ba! nawet bardzo tego chciałam. Ale potem zmieniłam partnera życiowego i zachciało się kolejnego brzdąca:tak:

Ale głowa do góry! Może pogadaj z mężem o tym co Cię boli? Nie o tym co on źle robi-bo zaraz awanturka będzie, a o tym co Ty czujesz:tak: wiem, wiem, łatwo gadać;-)

Dziunka jestem ciekawa Twojego testu ;-)
.

Ja też, ale go nie robię:-p

zdeprawowałam i niemal siła wlałam w nia troche wina :tak: Poszlismy na plac zabaw a tam złapała nas ulewa:eek:

No z tym winem - fuuuuj:-p

A z ulewą 0 jaka ulewa? Toż to deszczyk był:-p

Laseczki, trzymajcie kciuki heheheh jutro wracam z Tomim z wakacji u jego dziadkow(moich tesciow). wsiadamy w busa w Krosnie o 5:30 rano, potem pociag z Krakowa, potem kolejny z Poznania..... i bedziemy w domu ok 19 wieczor :D normalnie jezdzimy z mezem autem, ale on musial wrocic wczesniej do pracy, a my sie byczylismy ;-) no to mam za swoje(lekki stresik).

Trzymam!

Tak jest zapraszamy na KASZUBY na impreze plenerową : Ju� wkr�tce Truskawkobranie - Wiadomo�ci - Kartuzy.info
Dziunka a może Wy się skusicie???

Skusimy się na pewno:tak:

Anawawka cieszę się że z tatą coraz lepiej!



Taak, wczorajszy dzień był b.fajny:tak: Po wizycie Martolinki z rodzinką skoczyliśmy do siostry A na kawę, bo miała urodziny, a tam cała rodzina:szok: faceci musieli wyjść do ogrodu (co im pasowało akurat) bo kobiety nie miałyby gdzie siedzieć:-D

Nasza najmłodsza córka od rana udaje Kaczora Donalda - można sie posikać ze śmiechu, wystarczy jej pokazać Kaczora :-D muszę to nagrać:-D
 
reklama
Dzień dobry:tak:
Antonio jednak padł umęczony wczoraj i spał niemal do rana bez przerwy:tak:
Na dworze jest chłodno wiec nie wiem gdzie to lato?:tak:

Dziunka wino fffuj? Twó ulubiony Tokaj?:tak:

Etna , dziunka w Gniewie za tczewem 25 i 26 jest turiej rycerski wiec to tez moze byc jakas alternatywa:tak:
anawawka to super ze z tata lepiej!!!!!!
 
Do góry