reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ka...M ja tez tak mialam i obawy byly straszne bo bylam dlugo w pracy i wieczorem bylam padnieta-przesadzilam z robota
Dwa dni nie czulam dzidzi i oczywiscie mialam dola i czarne mysli ze moze sie przepracowalam i dzidzia tego nie wytrzymala,moj maz ciagle do mnie dzwonil aby zapytac czy cosc czuje i nic
.No ale wkoncu moja ksiezniczka lub ksiaze ;)raczyli sie poruszac a ja od tego momentu przestalam sie tak zamartwiac i kontrolowac kiedy i ile sie porusza,sprobuj sie zrelaksowac,pusc sobie fajna muzyczke,poloz sie i zobaczysz ze na efekt nie bedziesz musiala dlugo czekac :)

gie-oska ty biedulko,ja tez mam jazde na owoce ale ogolnie,musze codziennie zjesc swoja porcje bo czego mi brakuje ale jak sie przesadzi to potem ciezko

Oliwka to jestes kolejna w zastoju jesli chodzi o ruchy ale juz wrocily wiec jest spokoj!!A owowce ja wiedzialam ze to tak sie skonczy ale co zrobic jak mus to mus:-)juz dzis tez dopchalam sie czeresniami a wieczorem jeszcze byl arbus to juz w ogole ale nie odpuszcze tych czeresni i napewno dzis jeszcze je zjem hehe:-)
 
reklama
ja wpadlam sie pozegnac w nocy jedziemy do londynu na lotnisko a potem samolotem do polski do wroclawia wiec musze isc wczesniej spac:blink: troche mi sie nie chce leciec a do tego boje sie o dzidzie jak te podroz zniesie:baffled: ale to tylko 2 godziny samolotem powinno byc okey:happy2: wpadne pewnie we wtorek po poludniu dac znac co po wizycie u lekarza (to bedzie nasza pierwsza z ginekologiem i mam stracha:sorry2:) mam nadzieje ze pochwale sie zdjeciami i plcia dzidziusia;-) pozdrowionka:tak:

to ja trzyma kicuki za wasze relacje z partnerem i milego wyjazdu..:)

WItajcie;)

U na sjuz dobrze sie dzieje.....nrazie sposoj czuje sie w mare....tylko wiem zgrzedze przeszka mi juz to ze moj maz sie tak bardzo przejol i jest nadopiekunczy...ehhe:szok:
\
\buziakczki:):)
 
hihihihihi gie-oska to wiedze ze Ty masz podobnie jak ja ,jak mi sie czegos chce to nie ma zmiluj sie musze to zjesc i koniec,bez wzgledu na konsekwencje.przynajmniej nie jestem sama;-)

w srode ide do gina nie bylam juz piec tygodni,jestem taka ciekawa jak bedzie i mam nadzieje ze moj lekarz nie zdradzi mi plci bo ma byc niespodzianka dlatego na samym wejsciu mu to zaznacze hahaha;-)
pozdrawiam
 
weri milego pobytu w domku zycze a w samolocie mysl o fajych rzeczach aby sie nie stresowac
ja w czwartek wrocilam z majorki i tez sie obawialam lotu ale dalismy smialo rade mimo ze nie lubie latac i panikara jestem,takze zycze wysokich lotow pa;-)
 
mamasoweczka niestety nie umiem pomoc ale mysle ze nie bedziesz musiala dlugo czekac na odpowiedz.jest tu duzo kobiet ktore sie na tym znaja;-)

a ja chcialam napisac ze juz nawet widzialam marcoweczki:szok::-D
 
Czesc dziewczyny,
Wlasnie wrocilismy z polowkowego usg. Wszystko w porzadku. Nasza cora rosnie i juz na pewno nie ma siusiaka. A wiec fakt, ze moja lekarka podala mi plec w 12 tygodniu ciazy nie byl tylko zgrywem, a faktycznie juz tak wczesnie mozna ta plec sprawdzic....
Mam ponoc malo wod plodowych i kazano mi duuuuuuuuuuzo pic, ale ponoc to jeszcze w granicach normy. Poza tym niestety nie zmierzyla mi dzidzi i nie wiem, jaka jest duza, ale w ogole kiepsko bylo dzis dzidzie widac. Powiedziala mi, ze mam bardzo wyrobione miesnie brzucha i czy cwiczylam wysilkowo przed ciaza, hihihi... Jak na kogos z taka nadwaga jak ja to te 3 razy w tygodniu na silowni na pewno miesni mi az tak bardzo nie wyrobily. Mowi, ze te miesnie i tluszczyk nie chca za bardzo przepuszczac fal, wiec dzidzia byla rozmyta, ale jak patrzylismy na paluszki u rak to nam pomachala, choc K. twierdzi, ze raczej zacisnela piaste - czyzby grozila?
Kopac tez kopala, wiec stopek dokladnie nie widzielismy.
FHR rowne 161 uderzen na minute.
Waga plodu wynikajaca z BPD, AC, FL okolo 370-380gram.
A z tego co widzielismy: dwie raczki, dwie nozki, serce, kregoslup, pecherz moczowy i nerki na swoim miejscu, siusiaka brak. Oczka miala ponoc szeroko otwarte - ja tam nic nie widzialam, nosek, usta na swoim miejscu. Doktorka pokazywala nam, ze niby otwiera usta i gorna i dolna warge, ale no coz, nasze oko nie tak wprawione jak jej, wiec wierzymy. Raczki glownie trzymala do gory.
Ja oczywiscie z kazdego nawet zwyklego usg prosze o film i za dodatkowa oplata takowyz dostaje. Tak wiec po powrocie do domu juz 3 razy ogladalam moja kruszyne.
Mysle, ze dzidzia lubi sie przeciagac, bo czesto az mnie rwie po bokach i wychodzi mi gula, co K. sie przestraszyl, ze mam jakis guzek, a to pewnie byla reka czy noga. Ale podczas usg dzidzia nie robila az takich akrobacji. Nie jej pora. Ona rano z reguly spi.
Brzuch faktycznie niewiele sie powiekszyl od kilku tygodni i powoli przestaja mi wierzyc, ze to piaty miesiac, ale moze to dlatego, ze tych wod niwiele. Ile powinno ich byc? U mnie jest 11 cm.
Juz pije druga szklanke wody odkad wrocilam do domu....
Dzidzia chyba zostanie Wiktoria, bo to na razie jedne z niewielu imion, ktore podobaja sie mnie i K. Za jakies 3-4 tygodnie bede miala usg 3D to moze zobaczymy cos wiecej.
 
gawit
a jaki miałaś bmi przed ciążą ze gin tak ostro cie traktuje...? 2 kg w 14tc to chyba wcale nie dużo!!!!
niestety nie wiem, dlatego, że nigdy tego nie badałam, nie wyliczałam! wiem, że mam co najmniej ze 20 kg nadwagi :(

gawit 2 kilo to nie tak dużo wiesz...
może ta ginka jest za ostra dla Ciebie:baffled: masakra....
wiesz ja bym się tam nie przejmowała...
co może masz się odchudzać?? do 20 tyg to Ty możesz jeszcze schudnąć i nawet o tym nie wiedzieć.... a jeśli masz apetyt to musisz jeść i już! bo to dla dzidzi....

otóz to!
 
reklama
Miran ale Ci zazdroszcze;-)
swietne wiesci kochana,ciesze sie z Toba no i gratuluje Ci z calego serca corci(mi sie tez tak po cichu marzy)
Ja mam wizyte w srode i juz sie powoli niecierpliwie ale dam rade
pa
 
Do góry