reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Nie martw się brakiem czucia ruchów, ja jeśli czuję to bardzo delikatne, a czasem przez parę dni w ogóle nic. Na tym etapie ciąży jest to całkowicie normalne. Na pewno jest wszystko w najlepszym porządku!!!

dziękuję bardzo.... ja czułam całe ciałko dzidzi czsem jak przyłożyłąm rękę do brzuszka ... a teraz jakby się przede mną ukryło i nic.... nawet jak dużuo wypiję albo się najem to nie chce mi się pokazać.... dlatego się bioję strasznie bo to pierwszy raz mam tak że nie czuję nic.....:-(
 
reklama
Witajcie!

Mam dzis troche lepsze samopoczucie bo jak narazie z synkiem ok. Tem spadla ale wysypki nie ma. Szaleje w swoim pokoiku(to u niego zadkosc, aby sam sie tam bawil, chyba nadrabia). Moze bedzie tak jak z Twoja corcia Kaska K :). Do lekarza nie wybieram sie, po co narazac go na dodatkowe bakterie i wirusy. Zobaczymy do wieczora.

Co do rwy kulszowej...To ja chyba to ostatnio mialam...Mowie chyba, bo nie jestem na 100% pewna. Nagle, popoludniu zaczelo mnie bolec cos w srodku prawego posladka, bardzo mocno, ze mialam problem ze wstaniem z fotela, potem w nocy z lozka. Jak chodzilam to starsznie bolalo, promieniowalo az kulalam...Chyba z 1.5dnia. Ale jak synek zachorowal to mi przeszlo!!! Jak reka odjal ;) A z kad to sie bierze? Z zawiania? Ktoras z Was pisala, ze w ciazy to czeste- czy to chodzi o przesuwanie sie kosci, naciskanie nerwow? Ja w pierwszej ciazy tego nie mialam, ale po porodzie kilka tyg pozniej odezwalo sie. Mialam synak na rekach, to myslama, ze razem sie przewrocimy taki nagly paraliz poczulam!
Z sikaniem w nocy roznie. Juz nie wstaje tak jak kiedys. Moge wstac raz a nawet wcale, ale wtedy rano mnie brzuch boli. Czasem wstaje 2 razy. Najczesciej wstaje o tej samej godzinie, okolo 4rano, bo organizm sie przyzwyczail.
A co do spania, to spie roznie, na prwaym, lewym boku, na wznak, czasem prawie na brzuchu. Kiedys najchetniej zasypialam na prawym boku, teraz coraz czesciej na lewym, ale czesto budze sie na wznak.
Dobrego dnia!
 
royanna to są właśnie objawy rwy kulszowej :-( Straszne cholerstwo :angry:

W czwartek idziemy na usg, mam nadzieję, że poznam płeć :tak: nie moge się doczekać.

W Szczecinie wyszło słońce, cieplutko jest, tylko mi się strasznie ciężko oddycha i sapie okropnie... :dry:
 
dziękuję bardzo dziewczyny.....
ja wczoraj cały wieczór trzymałam rękę na brzuszku żeby coś poczyć i dziś od samego rna to samo....
mój D też się zdołował jak mu powiedziałam.... mam nadzieję że dzisdzia się szybko odezwi bo chyba umrę ze zmartwienia....:-:)sad:
 
Ka...M nie denerwuj się! to normalne, dziecko jest jeszcze małe, ma dużo miejsca i ruchy są mało wyczuwalne, ja czuję swoją dzidzię nie często, a w sziatlu jak tętno dziecka sprawdzali to słyszałam je często choć żadnego nie czułam.
 
a ja sie wczoraj najadalm czersni prosto z drzewka i czerwonych porzeczek i teraz place za to|:-(brzusio boli:-(ehh te czeresnie...wszystko dla nich zrobie:-)
 
reklama
Ka...M ja tez tak mialam i obawy byly straszne bo bylam dlugo w pracy i wieczorem bylam padnieta-przesadzilam z robota
Dwa dni nie czulam dzidzi i oczywiscie mialam dola i czarne mysli ze moze sie przepracowalam i dzidzia tego nie wytrzymala,moj maz ciagle do mnie dzwonil aby zapytac czy cosc czuje i nic
.No ale wkoncu moja ksiezniczka lub ksiaze ;)raczyli sie poruszac a ja od tego momentu przestalam sie tak zamartwiac i kontrolowac kiedy i ile sie porusza,sprobuj sie zrelaksowac,pusc sobie fajna muzyczke,poloz sie i zobaczysz ze na efekt nie bedziesz musiala dlugo czekac :)

gie-oska ty biedulko,ja tez mam jazde na owoce ale ogolnie,musze codziennie zjesc swoja porcje bo czego mi brakuje ale jak sie przesadzi to potem ciezko
 
Do góry