reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

dokładnie :-D:-D

i pochwalę sie takze, ze WYDAJE MI SIE ze czuje ruchy maluszka .
Czekam na nie i troche tez sie martwie - bo jak na swoj 20 tydzien- mam naprawde bardzo mały brzuch :-(
niektórzy nie chcą wierzyc patrzac na mnie- ze jestem w ciąży- a kolezanki w moich miesiacach- mialy juz pokazne brzuszki.
Jutro mam wizyte u gin i USG- mam nadzieje ze wszytsko super.
a ruchy TAK JAKBY czuje- czuje co dziwnego, do tej pory myslalam ze to uczucie zwiazane jest ze stresem przedslubnym- a teraz czuje to nadal....
nie sa to motylki ani rybki o ktorych wspominacie..
nie jest to ani przyjemnie, ani nieprzyjemnie- takie raczej dziwne- ale pewnie to to :-)


Gosiu, będziemy razem rocznicę obchodzić ;-) Wszystkiego dobrego :-)
 
reklama
Hej,
A ja po wczorajszej wizycie połówkowej wróciłam niezadowolona. Chciał mnie szybko spławic, więc tylko ciśnienie, waga i szybkie usg. Nawet mi nie podał wymiarów dzidzi tylko, że stwierdził ogólnie, że wszystko ok. Zdąrzyłam tylko zapytac o kwas foliowy i po 1 trymestrze nie trzeba go już brac. Jutro 4D, ale już u innego gina, więc dowiem się więcej szczegółów i prawdopodobnie poznamy płec.
Dziś przyszedł z allegro fotelik dla dzidzi, używany ale w bardzo dobrym stanie, również z Choicco, jak dla syna. Jestem bardzo zadowolona.
 
A ja jutro do poloznej sie wybieram na wizyte. I nie wiem czy powinnam ale bede mogla miec pobrana krew na te badania by wykluczyc zespol downa i nie wiem czy chce je wkoncu robic czy nie. Na poczatku mowilam ze nie ma mowy i nie zrobie bo tak czy siak dziecko i tak urodze... A teraz kraza mi rozne mysli i nie wiem czy nie chcialabym sie upewnic. Tylko ze wynik moze wyjsc wysoki a wcale dzidzius nie bedzie chory i tylko bede sie stresowac niepotrzebnie. Noi wkoncu dostane wyniki badan z poprzedniej wizyty (8tc) :baffled: Mam nadzieje ze wszystko bedzie ok :)
A wy robilyscie te badania?
 
Ostatnia edycja:
gosiaczek wszystkiego najlepszego n nowej drodze życia :))) Oby wszystkie dni w waszym wspólnym życiu były pogodne i ciepłe :)))
Czekam na jakieś fotki z tej waszej uroczystości :))
 
Dziewczyny - RATUNKU!!!!
Doszedł mi już ten detektor tętna ale za nic w świece nie potrafię znaleźć pulsu Maleństwa - tylko swoje (chyba) takie co sekundę... a dzidzi powinno być zdaje się szybsze...
Już nie wiem co mam robić. Macie jakieś metody na podsłuchiwanie dzidziusia? A może to przez ten mój tłuszczyk na brzuchu nie mogę go usłyszeć...
Martwię się czy wszystko w porządku.... W sumie dobrze się czuję ale to mega dziwne nie sądzicie? :-(
 
Dziewczyny - RATUNKU!!!!
Doszedł mi już ten detektor tętna ale za nic w świece nie potrafię znaleźć pulsu Maleństwa - tylko swoje (chyba) takie co sekundę... a dzidzi powinno być zdaje się szybsze...
Już nie wiem co mam robić. Macie jakieś metody na podsłuchiwanie dzidziusia? A może to przez ten mój tłuszczyk na brzuchu nie mogę go usłyszeć...
Martwię się czy wszystko w porządku.... W sumie dobrze się czuję ale to mega dziwne nie sądzicie? :-(

Mary odpowiedzialam Ci na watku "motylki w brzuchu" :-) Powodzenia
 
Hej dziewczyny,
U mnie w kraju "rewolucja", a ja sama. Na pewno widzicie w mediach co sie dzieje w Iranie, wiec domyslacie jaki stres mam gdy zamieszki przenosza sie w okolice mojego domku.
Na szczescie jutro w nocy moj maz wraca z innego miasta. Mam tylko nadzieje, ze szczesliwie dotrze do domu.
Przylaczam sie do zon marynarzy i choc moj maz jest pilotem niestety wiem co to rozlaka. Po slubie maz jezdzil i w miesieczne delegacje, a teraz nawet tydzien jest udreka. choc jezdzi tydzien w tydzien i tylko dwa dni w tygodniu jest wieczorami w domu - jednak strasznie to przezywam. Kazda godzine, ktora spedza w powietrzu ja spedzam wpatrzona w telefon.
Dzidzia czasem sie rusza, a czasem zamiera na kilka dni. Na szczescie juz w poniedzialek bede miala polowkowe usg, wiec dowiem sie czy wszystko w porzadku.
Na razie brzuch idzie mi w gore. To niesamowite, bo jeszcze tydzien temu byl w dole, a teraz sie rozlewa w gore, prawie pod piersi. No i rosnie szybciutko - wlasciwie z dnia na dzien jest wiekszy...
Najgorsze jednak, ze dalej nie moge spac, a wlasciwie to juz chyba nawet nie chce, bo jak przysypiam to od razu mam koszmarne sny. Glownie widze trupy i smiertelne wypadki, brrr... No i te wydarzenia za oknem, ktore transmintuje telewizja na swiecie na pewno nie dzialaja uspokajajaco. Mam nadzieje, ze dzidzia nie urodzi sie znerwicowana.
Gratuluje pannom mlodym. Ja tak milo wspominam pierwsze miesiace po slubie. Mam wrazenie, ze dopiero wtedy tak naprawde zakochalam sie w moim mezu. Szkoda, ze z biegiem lat te motylki w brzuszku na widok ukochanego zamieraja. No ale teraz mamy juz inne motylki w brzuszku, :)
Pozdrawiam was wszyskie i zycze wam wiele spokoju....
 
Gosia - jesli chodzi o laktatory ja uzywalam recznego Avent Isis i byl super, sciagalam w kilka minut 2 butle a mialam "przyjemnosc" skorzystac z elektrycznego w szpitalu i większego bólu nie wyobrazam sobie, nie sciagnelam ani 10 ml bo z bólu sie blokowalam

mary - ja mialam wczoraj na wizycie sluchanie serduszka dzidzi i plozna szukala tetna jakies 5 minut( a to przeciez doswiadczona babka jest) wiec to pewnie nie tak latwo znalezc, chociaz musze przyznac ze ja bym nie poznala ze to tetno maluszka
 
Miran wspolczuje i 3mam kciuki zeby wkoncu sie to wszystko tam skonczylo i zebys mogla spac spokojnie. Ja tez ciagle miewam koszmary ale jednak cos przespie w nocy. Powodzenia na badaniu polowkowym i daj znac co u dzidziusia :-) 3maj sie. Wszystko bedzie dobrze. Napewno :)
 
reklama
Ewelina - dlaczego nie poznałabyś że to tętno dzidziusia?? Do czego to było podobne i czy faktycznie szybciutkie??

Miran - rozumiem doskonale to wpatrywanie się w telefon. Tutaj mocniej wiatr zawieje a ja zastanawiam się jaka jest pogoda na morzu... Najgorzej jest kiedy nie mam możliwości absolutnie żadnego kontaktu żeby sprawdzić czy wszystko ok. Tzn z reguły nie jest pod tel gsm ale jest w sieci internetowej, no ale jak wypływają gdzieś naprawdę daleko to tam nawet sieci nie ma i wtedy przez ileśtam dni umieram z niepokoju - tak jak teraz - już od 4h jest poza zasięgiem....
ehhhh - nie cierpię tego :no:
 
Do góry