reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Czesć Dziewczyny. Pogoda dzis nie bardzo na spacer pada i pada.... Mam nadieję ,że mimo wszystko samopoczucie dobra. Byłam wczoraj u nowego lekarza. Skierował mnie na badania w kierunku tarczycy,a serce potem zobaczymu co wyjdzie. Dzidzia urosła z usg wychodzi 15 t i 3 dni, troche więcej ale mówił ,że tak może być. Tylko ,że nastawiłam się ,że tym razem będę mieć córkę ,a tam jakieś dzwonki było widać.Poprzednio mówili ,że bedę mieć córkę na 99% a na porodówce byłam w ciężkim szoku jak powiedzieli,że syn. Może teraz też będzie podobnie . Wiem ,że najważniejsze żeby było zdrowe ,ale jakieś wyobrażenia zawsze się ma.
 
reklama
cześć dziewczyny! ja właśnie odebrałam wyniki morfologii, i trochę się wystraszyłam, że wyszła mi za niska hemoglobinia! lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, i nie wiem, czy zacząć sobie coś brać z żelazem, czy lepiej poczekać, co powie lekarz? bierzecie jakieś preparaty witaminowe? bo mam zalecone zacząć brać, ale jest ich tyle, że nie wiem, na co sie zdecydować...
 
madziek Widze, ze mamy takie same gusta jesli chodzi o wybor wozka, mi tez baby activ od razu wpadly w oko.:-)

jojka Jesli chodzi o witaminy to wszystkie sa bardzo podobne, ja uzywalam Prenatal classic, ale pozniej mialam zgage po tych tabletkach, teraz narazie nic bo biore inne leki ale jak skoncze to kupuje Feminatal N.

Ja sie powoli zbieram, bo jedziemy na weekend do tesciow i na cmentarz do malego. Odezwe sie zapewne w poniedzialek. Oczywiscie zycze wszystkim milego weekendu ;-)
 
ja weselicho mam 10 czerwca to wyskacze sie :) moze brzuch wiekszy nie urosnie

maz i kolezanki zauwazyly w sumie ja tez w przeciagu 2-3 dni brzuch poszedl mi do przodu i biust tez wiec moze wlasnie zaczełam rosnac hehehe i zauwazylam ze boli mnie z lewewj strony jajnik jakby moze wiezadła sie rozciagaja czy cos eh
a maleństwo cos mi wsadzalo wczoraj w zebra heheh
 
Nie martw się może zacznji brac matafolin n ma wszystkie składniki ja brałam jak miałam złe wyniki teraz jest ok i biorę pregnium
 
cześć dziewczyny! ja właśnie odebrałam wyniki morfologii, i trochę się wystraszyłam, że wyszła mi za niska hemoglobinia! lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, i nie wiem, czy zacząć sobie coś brać z żelazem, czy lepiej poczekać, co powie lekarz? bierzecie jakieś preparaty witaminowe? bo mam zalecone zacząć brać, ale jest ich tyle, że nie wiem, na co sie zdecydować...

mi osttanio tez wyniki poszły w dół i lekarz przepisal mi ascofer :)
 
Hej, a mnie tak dziś boli głowa, że nie wiem co mam ze sobą zrobić:-( Miłych snów:-)
Mnie na ból głowy gin poecił kawę lub Apap.
Mam nadzieję że dzisiaj już lepiej sie czujesz.

cześć dziewczyny! ja właśnie odebrałam wyniki morfologii, i trochę się wystraszyłam, że wyszła mi za niska hemoglobinia! lekarza mam dopiero za dwa tygodnie, i nie wiem, czy zacząć sobie coś brać z żelazem, czy lepiej poczekać, co powie lekarz? bierzecie jakieś preparaty witaminowe? bo mam zalecone zacząć brać, ale jest ich tyle, że nie wiem, na co sie zdecydować...
Mnie też spadła hemoglobina z 15.1 na 12.2 ale to na szczęście jeszcze w normie. Ale niepokoją mnie krwinki czerwone bo mam poniżej normy spadły mi z 43.6 na 34. Zobaczymy co w poniedziałek na to lekarz. Pozostałe parametry mam w normie.

Ja biorę Feminatal N.

A dziś na dodatek obudziłam się z bólem gardła i nie wiem co na to wziąć? Może coś poradzicie?

Miłego dzionka Wam życzę.
 
reklama
o kochane ja to szczesliwa jestem wczoraj zdalam wreszcie prawko ktore rozpoczelam kurs 5 lat temu heheh :) ciaza mnie zmobilizowala :) jestem szczesliwa ze szok :)
buziaczki


No to GRATULACJE, to naprawdę sukces. Teraz będziesz mogła sama wozić maleństwo. Ja zdałam egzamin 8 lat temu i cały czas jestem w samochodzie, wiem jak to ułatwia życie. Więc tym bardziej cieszę się, że Ci się udało. Egzaminator widział brzuszek? czy go schowałaś? Jeszcze raz gratuluje!:-)
 
Do góry