reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

gawit ja już mam 2 usg za sobą... i poza usg i badaniem moczu nic mi więcej nie robili....
dlatego gteż zaczęłam się martwić.... bo następną wizytę mam wyznaczoną na 3 czerwca.... !!czyli 2 miechy od poprzedniej
Ja bym tyle nie wytrzymała. ja mam wizyty co 3 tygodnie. Często i dużo kasy przez to ubywa ale lepiej się czuje jak częsciej podglądam dzidzie
 
reklama
Dziewczynki czy wy wybieracie się gdzieś na wakacje?? Ja mam wykupioną wycieczkę w czerwcu i zastanawiam się czy jechać ??

Hejka
My lecimy w maju do Turcji.To będzie mój 12 tydzień.Pytałam już lekarza i nie miał żadnych przeciwwskazań:-)

A gdyby ktoś chciał jakieś wczasy poza Polską to zapraszam na GG:2945699.Zajmuje się tym , więc wspólnie możemy coś wybrać

Pozdrawiam Ania
 
oj cos długo nie wiem czy tak mozna... w sumie tam gdzie jestes to moze tak i robia ... nie wiem ale dziwi mnie to ze 2 miechy az ...


mnie też to zdziwiło.... :confused2: no ale nic nie poradzę....
jedyne co jeszcze zrobiłam to zapisałam się na wizytę do polskiego gina....
jest w ten weekend.... więc jadę w piątek....
dowiem się co i jak..... i będę wiedziała wszysto o badaniach.......
 
hehe ja to poprawilam sie wszyscy mi to mowia w sumie zauwazylam ze tylko na dupce spodnie mi wisza co wczesniej byly fajnie opiete heheh

dziewczyny wiecie co bylam wczoraj w galerii i ogladalam duzo ciuchow ciazowych juz ja swoje mam na styk i nie chce uciskac brzuszka ale z tych co patrzylam spodni to najmniejszy rozmar to jakis worek !!! boze nie wiem ale one sa gigantyczne ;/ i teraz mam problem nie iwem co mam kupic do chodzenia ;/


Kasia to może w dresach zacznij chodzić.... wiązanychh na sznureczek lub na luźnej gumce....
ja się w spodnie jeszcze mieszczę... hehe
ale jak już to posytanowię sobie pokupić jakieś zwiewne sukienki... bo przecież lato będzie... to trzeba coś letniego mieć....:tak:
 
Niunias - zapytaj lekarza o tą podróż. W sumie chyba bardziej niebezpieczny byłby lot samolotem bo to zmiana ciśnień...myślę że jak nie masz zagrożonej ciąży to Gin Ci pozwoli jechać.

My w tym roku raczej nigdzie się nie wybierzemy na wczasy, no chyba że na jakiś dłuższy weekend. Raz że kasy nie mamy a po drugie mąż musi zachować urlop na listopad, bo chciałabym żeby był ze mną po porodzie przez co najmniej 3 tygodnie.

Co do samopoczucia to ja czuję co chwile jakieś ciągnięcie w podbrzuszu albo niewielki ból, chyba młode rośnie - mam nadzieję :) A oprócz tego to dziś jestem cały dzień śpiąca mimo że spałam w ciągu dnia 2 godziny i popołudniem dopadły mnie mdłości.
teraz zjadłam sałatkę na kolację i mam nadzieję że mnie przestanie mdlić! Ojej....kiedy to się skończy....chciałabym mieć więcej energii, bo teraz jestem ciągle taka rozmemłana :/
 
43 chłopiec
57 dziewczynka
więc się okaże dopiero przy porodzie;-)


heh wyszło mi identycznie...
no i na tym poprzednim wyszła mi też dziewczynka.....
ale ja osobiście i tak czuję że będzie chłop jak dąb;-) hiiii
zobaczymy.....


a co do usg ja miałam w 6t9d i już widziałam biciie serduszka....
i w żadnym wypadku nie było to dopochwowe tylko normalne usg przez brzuch
 
ja na wczasy też się nie wybieram....
jedynie planujemy popłynąć na wyspę Arana...
to jest jakieś 10km po oceanie :-p więc 3-4 h się płynie.....
to taka mała wysepka Irlandzka więc nie muszę nawet gina żadnego pytać bo nie jest niebezpieczna....
 
Witajcie!
Ja dziś tylko na chwilkę bo strasznie sie czuję. Pierwszy raz miałam spotkania trzeciego stopnia z toaletą! Ble:no:

Mam do was pytanko czy bierzecie jakies witaminki poza kwasem foliowym? Mnie gin nie kazał nic brać bo powiedział, że mam bardzo dobre wyniki. A dziś na ustach wyskoczyła mi opryszczka, czyli brak jakiejś witaminki.
Strasznie sie wystraszyłam, bo naczytałm się w necie, że ta opryszczka może być bardzo szkodliwa dla Maleństwa. Dzwoniłam do gina chciałam umówić się na wizytę, ale on wyjechał i będzie dopiero w maju. Dziewczyny tak bardzo sie boję, Słyszałyście coś o tej opryszczce?

Pozdrawiam
 
reklama
Ka..M no to faktycznie późno Ci to badanie wyznaczyli! bardzo późno! zapytaj tego polskiego gina co on o tym sądzi.

Ejmi ja też miewam bóle podbrzusza i mam nadzieję, że to małe rośnie ;)

niunians no my się na wakacje wybieramy nad nasz polski Bałtyk, albo gdzieś w góry. mieliśmy lecieć na Fuertaventurę, nawet pytałam wczoraj ginki i to i mówi, że te 4 godziny (bo tyle trwa lot) to mogę lecieć, ale ja jednak wolę nie rzyzykować i zrezygnowalismy z wczasów za granicą.

Eh a u nas znów coś się dzieje :-( i to nie zbyt dobrze. nie wiem czy pamietacie o tej kolezance z wysokim OB, więc u niej jeszcze nic nie wyjaśnione, ale jakby tego było mało mój tata jest w trakcie badań, bo dość dużo schudł i wyszły mu w usg jakieś nacieki w opłucnej. dziś robił rtg , jutro ma osobiście iść po wynik i z nim do rodzinnego i do szpitala na pulmonologię :-( martwię się o niego! inne wyniki ma w porządku, tylko ten naciek czy wyciek (już nie pamiętam, ale to chyba nie takie ważne). tata jest palaczem od x lat :-( boję się, żeby to nie było jakieś raczysko :-(
 
Do góry