reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Listopad 2009

reklama
Witajcie,

napiszę tu. Antek ma zęby książkowe ,jak z obrazka. Mamy się stawić na kontrolę za rok. Początkowo się bał , ale pani miała super podejście. Cieszę się , bo wiadomo ile to z zębami może być kłopotów.. mi zostały jeszcze 2 do zrobienia. Nie wspomne ile kasy zostawiłam u nich.. ech posypały sie po ciąży

Wspomne coś na temat kulinariów :-p my jemy gołąbki z miesem i ryzem w srodku i do tego ziemniaki. Nie najem się inaczej:cool2:a placki ziemniaczane z kwaśna śmietana i cukrem;-)

z lidla polecam lody zabajone DeLuxe;-)ale one chyba tylko okazjonalnie są. Dość drogie bo 4 zł za 200 g , ale nawet u sowy takich nie ma;-) a no i jeszcze serek kozi mmm:cool2:
 
kilolku,to nie ja pytalam, tylko aniasm :-D

:tak:

ale pomysl swietny!

dzien dobry. impreza taka sobie, tak jak przewidywalam. w domu bylam o 1.
a teraz czas sie zbierac na dyzur w polskiej szkole, a tu tak ziiimnnoooo
oj przepraszam :-(
pewno padnięta dzisiaj do tej szkoły pojachałas?

to miala byc miła, lewiwa sobota spędzona w brudku i nad pierniczkami zamiast tego urobiłam się sprzątaniem, zakupami i cąła codzienna resztą. Jak znów nie przyjada to sie wpienię na maxa.
Cleo przepisu na pierniki znaleźć nie mogę i mało tego nie wiem skąd ja go wogóle wzięłam :-(
Dziunka tez dawala przepis na pierniki ale tez znaleźć nie mogę chyba, ze mnie pomroczność dopadła, bo wczoraj mialam takie cisnienie ze myslalam ze zejde, naprawde czarne myśli miałam. Rano wstalam wyczerpana i strasnzie slaba.
Trzeba coś wymyśleć z tymi piernikami
 
mogę polecić dziunkowe pierniczki. Sama miałam swój sprawdzony przepis , ale jak spróbowałam tych to już inne mi nie smakują. W zeszłym roku robiłam 3 tygodnie przed świętami i były pyszne ;-)
 
Na te ciastka piernikowe rzucam linka https://www.babyboom.pl/forum/dziec...89/smaki-smaczki-kulinaria-27794/index52.html ; poprawiłam też w spisie, nie wiem dlaczego nie załapał wcześniejszych moich poprawek.
A teraz kobitki pomyślcie czy nie przeorganizować tych przepisów i nie zrobić jakiegoś podziału świątecznego? i np. inne przepisy, bo tak to się człowiek gubi.... sama nie wiem, czekam na propozycje;-)
U nas leniwie, pomysłowość Goni powala.. wymazała klejem krzesełka, bo chciała przykleić obrazek. Jak się pytałam czym pachnie ciasto wyrabiane przez tatę rezolutnie walnęła "ciastem":-D:-D a ja już myślałam, że powie iż czuć drożdże, mąkę, jajka;-)
BanAna - mam nadzieję, że w szkole zbytnio się nie umęczyłaś,,
Kikolek - trzymam kciuki za gości.
 
Heja wieczorkiem;-)
Kilolek, mam nadzieję, że goście dopisali??
Ana, no co chcesz, rezolutną masz córę:-p
Banana, jak było w szkole?;-)

A ja właściwie dopiero usiadłam na spokojnie..urobiłam się z leksza dzisiaj..na jutro...zrobiłam sałatkę jarzynową, sos tatarski i ciasto roladę..do tego sprzątanko. Jutro z rana zrobię jeszcze sałatkę a'la Madame de Pompa Dour i sałatkę a'la Waldorf (te z mojego Teambuildingu)..teściówka obiecała schabowego ze śliwką, a ja popiekę kotlety z piersi. No i moja koleżanka z pracy ma zrobić torty dziewczynom:-)..
 
Witam.

Ja nie nawidze placków ziemniaczanych ale mój maz bardzo lubi i czasami robię. Jedyne czego nie podjadam jak robię :-D

Marta no to super, ze z zabkami Antka wszystko w porządku.

Maxwell udanej imprezki jutro :tak: ilu będziecie mieli gości??
dziunka rowniez bawcie sie dobrze;-)

Kilolek no to się Kochana urobilas dzisiaj.

My pojechaliśmy dzisiaj do miasta, pogoda beznadziejna ale miałam dość siedzenia w domu.

Zaczęło oczywiście padać jak dojechaliśmy i po centrum handlowym pochodzilismy. Kupiłam kilka ubrań chłopakom. Przynamniej zleciało. Jutro pewnie znowu będzie brzydko i będziemy siedzieć w domu. Kuba pojedzie z tata tradycyjnie na basen.
 
reklama
Popakowałam prezenty, porozwieszałam balony, a jednym okiem zaglądam na finał "Mam talent"..:-)
Polaa, 9 doroslych i 5 dzieci..miało być 11 plus 7, ale ospa panuje w domu brata S.
 
Do góry