reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

reklama
Dzień dobry!:-)
dziś mam dzień pełen zajęć to obiadu robię porządki, potem chwila dla siebie i idziemy na 6 urodziny do mojej chrześnicy:-) Kupiłam jej śliczny różowy komplecik:-) mini plisowana i bluzeczka- cud malina!;-)
Tak więc dzisiejszy dzień zleci, jeszcze tylko niedziela i w poniedziałek idę na przezierność, zobaczę dzidzie:-) jak wytrzymam do poniedziałku to nie wiem;-).
No to nie marudzę, tylko zabieram się do roboty!
Miłego dnia Dziewczynki:-) pozdrawiam :*
 
hej laparada coz za fajne nastawienie ,chyba tez tak sprobuje :)

madziek widze ze sie poniedziałlku doczekac nie mozesz i nic dziwnego ja tez tak mam :)
ale oplaca sie czkac jak zobaczysz ta mala istotke na usg ruszajaca sie to serce ze szczescia sciska :)
Milej soboty i widze ze wiekszosc kobietek tak jak i ja jest dosyc zmeczona.Czyli ciesze sie ze nie jestem sama
pozdrawiam
 
ja juz po badaniu wlasciwie zrobili mi szybki skan przez brzuch i zbadali grupe krwi dziecko jest i zyje lekarz nie mogl nic zmierzyc ani zobaczy bo wciaz fikal koziolki ale mam w srode taki glowny skan jaki robia w 12 tyg w anglii wtedy dokladnie mierza i badaja co tam w srodeczku sie dzieje z malenstwem powiedziano mi ze takie krwawienia sie zdarzaja i by sie nie martwic a jak cos to od razu na oddzial dzwonic a oto pierwsze zdjecie mojego malenstwa
 

Załączniki

  • Image0337.jpg
    Image0337.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
ja juz po badaniu wlasciwie zrobili mi szybki skan przez brzuch i zbadali grupe krwi dziecko jest i zyje lekarz nie mogl nic zmierzyc ani zobaczy bo wciaz fikal koziolki ale mam taki glowny skan jaki robia w 12 tyg w anglii wtedy dokladnie mierza i badaja co tam w srodeczku sie dzieje z malenstwem powiedziano mi ze takie krwawienia sie zdarzaja i by sie nie martwic a jak cos to od razu na oddzial dzwonic
uf!!!! jakie dobre wieści! super kochana!
 
Witam wszystkich!!!!

Ja dzisiaj od rana mam jakiś dziwny przypływ energii. Rano wstawiłam pralkę z pościelą, potem prasowanie na całego i następne pranie, sprzątanie pokoju. Moja tejściowa tak się na mnie patrzała, że w końcu się zapytała skąd ja biorę tą energię. A ja się śmieję, bo dzisiaj taki ciepły słoneczny dzień, że aż się chce coś porobić. Pewnie wieczorem, albo jutro sobie to odbije słodko leniu****ąc. O nie, jutro jadę na gościnę, to może wieczorkiem :)
 
weri

Gratuluje!!!

Takie wiadomości nałodowują mnie jeszcze bardziej pozytywnie na cały dzień!!!!!!
To idę coś ugotować :)
 
reklama
A ja mam teściową do rany przyłóż :)) i ciągle jest za mną a mojego M. to ochrzania jak tylko coś zacznie na mnie narzekać :))
Widzę że nie tylko ja mam suchą skórę... Ja smarowałam 2 razy dziennie oliwką i strasznie mi się skóra na brzuszku i piersiach wysuszyła, a myślałam że oliwka będzie dobra bo tłusta.. muszę sobie jakiś balsam kupić..., Co do twarzy to się zastanawiam kto powiedział że cera ma się poprawić:angry: u mnie jest raczej gorzej:wściekła/y: zawsze mi wyskoczył jakiś pryszczyk lub może dwa, ale teraz to jest chyba 10 :-(
ja mam koszmarnie sucha skórę zwłaszcza na nogach - skorupę taką. Tyle, że ja nie znoszę się smarować. Stosuję więc nawilżające żele pod prysznic, ale nizbyt to pomaga. Najgorzej jest z uustami, bo mimo, ze nakładma pomadki glicerynowe to i tak mam popękane do krwi. Jakbym przez pustynię wędrowała ;-)

Też postanowiłam, że nie wrócę już do pracy. Mam jeszcze prawie tydzień zwolnienia. Co prawda mam leżeć, ale nie wiem jak tego dokonam, bo mam w tym tygodniu masę badań i wizyt u lekarzy. A na zwolnienie namówiła mnie koleżanka z pracy. Powiedziała, ze i tak nikt nie doceni mojego zaangażowania i medalu mi nikt nie da, a żebym miała czyste sumienie, że w sprawie dziecka zrobiłam wszystko co mogłam, bo różnie w życiu bywa.
Z resztą jak powiedziałam o tym mężowi to się na mnie wkurzył, że w ogóle brałam pod uwagę możliwość powrotu do pracy. Tylko nie wiem skąd ja zwolnienie wezmę :baffled:
 
Do góry