reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Historia komediowa trochę;-) Chociaż tak mi jakoś średnio do śmiechu:confused::confused::confused:
Co prawda zakładałam, że z tydzień przenoszę, zacznę więc wariować od poniedziałku zapewne..

komediowa, ale nie dla tej kobiety :tak: idziesz rodzic, a tu dupa za przeproszeniem. i tak caly tydzien :-D mam nadzieje ze mnie nie spotka to samo :no:

no wlasnie, ciekawe co z royanna!
 
Witam wszystkich serdecznie i gratuluje już tym mamą, które tulą swoje maleństwa, podczytuje już Was od kilku dni :) więc czas się przywitać.
Termin mam wg USG 19.11. wg. OM 23.11.
:-):-):-)

witamy w gronie listopadówek;-)

ech jakos tak nudzi mi się dziś nieziemsko... dobrze byłoby znaleźć sobie jakieś absorbujace zajęcie... hmm... może by tak porodzić trochę?:confused::-D
 
tak, tak. Wiem, ze jesli chodzi o wywolanie to dluzej moze to trwac.
Teraz powiem Wam numer. Mama opowiadala, ze jak teraz w kwietniu lezala na patologii (przed cesarka, ale w koncu tydzien lezala) byla w pokoju z dziewczyna, pierworodka, ktora byla po terminie - ale nie wiem dokladnie ile - i codziennie rano z mezem przebierali sie na porodowke, zabierali swoje torby i szli rodzic, a potem po np 2 godzinach wracali wkurzeni i dalej w ciazy. Na nia nic nie dzialalo, ani oksytocyna, ani smarowanie szyjki jakims zelem, no po prostu nic :szok: I tak caly tydzien codziennie sie wybierali i mama zdazyla miec cesarke, i nie wie czy ta w koncu urodzila. Tylko dziwie sie lekarzom ze szybciej cesarki nie zrobili :szok: Takze wiem ze z tym wywolywaniem to jest kiepsko :eek:

a przestan heheh mam nadzieje ze to mnie nie bedzie dotyczyc :)

pozatym royanna to rekordy bije :) normalnie szok !! heheheh gratulacje

a jeszcze napisze ze znalazlam forum co dziewczyna siedzi co lezala ze mna na patologii z wielotorbielowatoscia nerek (nazwe przekrecilam eh) no i po 5 dniach urodzila i córa zmarła :( boze ... szok smutno sie zrobiło
 
reklama
komediowa, ale nie dla tej kobiety :tak: idziesz rodzic, a tu dupa za przeproszeniem. i tak caly tydzien :-D mam nadzieje ze mnie nie spotka to samo :no:

no wlasnie, ciekawe co z royanna!
Mnie nie śmieszy tym bardziej,że mogę się znaleźć w podobnej sytuacji:eek::eek::eek: W końcu termin przeminął z wiatremmmm.. Z resztą ten z USG też:) Był na 2.11 i co teraz??
 
Do góry