reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Ja od wczoraj zastanawiam sie, aby zmienic firanke w sypialni i powiesic zaslonki, ale troche sie boje, ze przyspiesze porod...bo wiecie, jak sie nie chce czy chce to zawsze jest na odwrot...sama nie wiem...moze jutro zaryzykuje...juz przed porodem nie bede miec roboty...
 
juz wiem, olejku nie chcesz pic, to zrob sobie lewatywe:tak::-):-):-)
jak cos zaczelo sie dziac to przyspieszy, jak nic sie nie dzieje, to i tak nie zaszkodzi:tak:
niestety nie mam lewatywy, a do apteki nie mam jak wyjść na razie.
Ale wydaje mi się, ze jednka to nie wody, bo ma to zapach.
Najprawdopodobniej tak bardzo chcę już urodzić że mój organizm płata mi figle :-(
 
Milencia cieszę się że jeszcze w 2-paku i że wszystko ok..
natalunia czekam na wieści...



a ja jestem wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pojechaliśmy do miasta i jadę sobie normalnie po głównej... z naprzeciwka jadą samochodyrównież na wprost...
aż tu ku*&^($%& nagle baba mi zajeżdża drogę bo uznała że skręca w prawo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ledwo wychamowałam... a na w szoku że co się niby stało...jak aninie zwolniła ani nie poczkała zanim przejadę ani nawet migacza nie włączyła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
zaraz będziecie krzyczeć pewnie, że przesadzam, ale ja po porodzie nie ruszę przetworów mlecznych, bo to sa SAME alergeny... wafle ryżowe, chrupki kukurydziane w każdych ilościach. I jabłko, żeby pomóc stolcowi... sok jabłkowy w dużych ilościach...

No widzisz, a ja nie moglam soku jablkowego ani jablek, tak samo jak teraz moja mama po urodzeniu Miloszka. On dostal od razu takich boli brzuszka, ze tylko jeden wielki krzyk, po odstawieniu soku jablkowego jest spokoj. Za to przeciery jablkowe i soczki takie dla dzieci mu nie szkodza :sorry:
 
reklama
Milencia cieszę się że jeszcze w 2-paku i że wszystko ok..
natalunia czekam na wieści...



a ja jestem wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pojechaliśmy do miasta i jadę sobie normalnie po głównej... z naprzeciwka jadą samochodyrównież na wprost...
aż tu ku*&^($%& nagle baba mi zajeżdża drogę bo uznała że skręca w prawo:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ledwo wychamowałam... a na w szoku że co się niby stało...jak aninie zwolniła ani nie poczkała zanim przejadę ani nawet migacza nie włączyła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No to miałaś emocje, serce pewnie w gardle, ale co za tępa baba.:wściekła/y: trzeba było pojechać za nią i ją opier...ić! Mój małżonek na pewno by tak zrobił:tak:
 
Do góry