reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

A ja leżę plackiem do świąt!!! Nie wiem jeszcze jak przy Kubie tego dokonam :szok:
Byłam dzisiaj u lekarza i co prawda wyniki mam dobre ale przez to rzyganie schudłam 3kg w tydzień! Więc mam leżeć żeby dodatkowo nie drażnić żołądka :sorry2:

A jesli chodzi o ciuchy ciążowe to ja się zaopatruje na allegro. Duuużo taniej niż w sklepach i duży wybór.
 
reklama
Witajcie kochane. Ja tez musze sie troszke wyzalic. Czuje sie koszmarnie :( mdlosci moge przezyc, zgage, ktora nie odpuscila ani na chwile od dwoch tygodni tez, ale to straszne oslabienie, nie moge dlugo stac, bo czuje, ze zaraz zemdleje, przyjechalam do domu i ledwo doszlam z autka, teraz leze w lozku a jest dopiero 14:08 :( mam tyle spraw do zalatwienia, w zlewie kupa garow, mialam plany zrobienia dzis zakupow, zrobienia pysznego obiadku, posprzatania... a tu leze jak kloda i nie mam sily sie podniesc :( zawsze prowadzilam bardzo aktywne zycie, biegalam na silownie, robilam kilka rzeczy na raz, a teraz nie mam na nic sily. Moj maz ostatnio pyta czy juz zawsze taka bede, a ja mu na to "jaka?" A on- no takie flaki z olejem - buuuuu ja nie chce taka byc, a jestem
 
Hej dziewczynki :)
Kurcze, zazdroszcze wam brzuszkow i zdjec z usg :-( byle do 9.04
Mi sie dopiero zaokragla calkiem na dole. Ale juz pozyczylam spodnie od mojej mamy, bo w moje zadne sie nie mieszcze, a ona tez w swoje nie, bo na dniach rodzi :-) takze z ciuchami nie bedzie tak zle, tym bardziej ze mam troche po ciazy z Julcia.
Czyli moj brzusio chyba urosl, skoro idealnie wchodze w spodnie 2 numery wieksze od mojego normalnego rozmiaru :-D Ale wydaje mi sie ze jest to chyba efekt jedzenia 2 paczkow dziennie, czego nie mam serca sobie odmowic :-D

Kasiiula
Twój brzusio jest śliczny :)
 
hej kobitki:-)

jestem dzisiaj przeszczęśliwa :tak:widziałam moją fasolinke z serduchem bijącym jak dzwon tak sie ciesze że wszystko jest w porządku. Lekarz wyznaczył mi termin na 22 listopada a z usg z rozmiarów dzidzi wychodzi na 24 jestem w 6 tygodniu.

ja tak tylko o sobie a tu widze brzuszki sie zaczynaja pojawiać suuuuuuuuuper Kasiiula masz brzusio. Ja mam duży ale to raczej sadełko więc poczekam z wklejaniem zdjęc jak już będzie okrąglejszy.

Pozdrawiam wszyskie mamuśki lece cosik przekąsić bo wieczorem mam zawsze najwiekszy apetyt teraz mam ochote na chlebek smażony w jajeczku.

papa
 
łał jaki piekny brzusio...:szok:. ja tez swoj wkleje moze nawet dzis...

wiecie co dzis sie tak strasznie na meza wydarlam ze az mi jest teraz glopi:-( a i jeszcze mi powiedzilam ze on do listopada to zwariuje jak sie bede tak zachowywac...:szok: Ale mi glopio i plakac mi sie chce.....egghhhh:(:(:(

Nie martw sie :) nie jestes sama :) i nie placz, bo to zle na fasolke dziala. Mój maz niedlugo chyba oszaleje, ma bardzo ciezko ze mna. Wraca cholernie zmeczony z pracy, musi sobie sam obiad zrobic, zakupy,pozmywac, zajac sie Julia, wykapac ja,sprzatnac dom oraz obskakiwac mnie i zaspokajac moje zachcianki(czyli praktycznie wszystko) bo ja po prostu cale popoludnia leze w lozku i nie jestem w stanie sie ruszyc
. Duzo sie klocimy, ale powoli sie przyzwyczaja. Znalazlam mu artykul jak wytrzymac z kobieta w ciazy i chyba pomoglo. OOOO, wlasnie dostalam kolacje :-D
 
oliwka1976: trzymałam mocno kciuki i ciesze sie ze wszystko ok :)
passingby: gratulacje :) i wszystkim innym dziewczynom tez :)
 
Gratuluję. Cudowne uczucie zobaczyć serduszko swojego skarba:) a jak duże sa Wasze fasoleczki? Moja w sobotę miała 12mm. poród mam wyznaczony na 10.11 a nie na 08.11 jak myslałam, ale suwaczka juz nie zmieniam. Kto wie kiedy dzidzia wyjdzie Pozdrawiam. śpijcie słodko:-) i nie krzyczcie na mężów;-)
 
Gratuluję dziewczynki widzianych dzidziusiów i bijących serduszek! to na pewno piekne przeżycie , a ja muszę czekać do 14.04. no cóż! jak mus to mus :-) oby tylko zdrowo rosło! jestem ciekawa ile ma :-) pod koniec 5 tc zarodeczek miał 2,6 mm i odpowiadało to dokładnie 5 tygodniowi i 6 dniowi ciąży :-) na tym etapie dzidziuś rośnie bardzo szybko, więc pewnie teraz jest już sporo większy :-)

Dobranoc
 
reklama
Ewelia ta ciążą to nasza wpadka.Napiszę Ci szczerze, ze jak się dowiedziłam o fasolce to popłakałam się ze strachu.Boję się nadal jak dam sobie radę i tylko dzieki M wierze, ze wszystko bedzie ok.
Muszę się wygadać.Zrobiłam test, a jakieś 3-5 minut pozniej zadzwonił mój tata z wiadomością, że moja ukochana Ciocia ma raka.Teraz już wiem, ze to rak przewodów zółciowych.Nie ma szans na wyleczenie.przepraszam, że Was tym niepokoję, ale nie radzę sobie z tym wcale.Siedzę i płaczę.Boję się o maleństwo...
Zyczę spokojnej nocy wszystkim ciężąróweczkom.
 
Do góry