reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

no to pieknie... ja sie strasznie martwie ze nie bede mogla karmic piersia, u mnie niestety wszystkie kobiety nie karmily, albo nie mialy pokarmu albo jakies zapalenia i na antybiotykach wiec karmic nie mogly.... mam nadzieje ze przelamie ta "regule"

klaudzia moja koleżanka rodziła 3 m-ce temu miała straszne stany zapalne i brała 3 antybiotyki jeden za drugim i bardzo byłam zdziwiona że nie kazali jej odstawić córeczki od piersi
teraz chyba inaczej się do tego podchodzi
prawie straciła pokarm mała ciągle wysypana ale jakoś dziewczyny przetrwały i dalej ciągnie z cycuszka

mam nadzieję że spokojnie będziesz mogła cieszyć się karmieniem:tak:
 
reklama
Miran, współczuję CI.. Gdy wczoraj sie fatalnie czułam, nie wiedziałam o co chodzi, najpierw próbowałam sie dodzwonić do przychodni ale nic z tego a mój lekarz prywatny akurat nie przyjmował, nie wiedziałam co robić:(
A jak się ma Wasza skóra? Macie jakieś problemy dermatologiczne? Nie dość, że mam jakieś uczulenie na udach z tyłu i na łydkach.. swędzą ciągle, to jeszcze od jakiegoś czasu mam w pachwinie takie dziwne krostki/niekrostki.. Całe 4 szt, wyglądają trochę jak pieprzyki, wystające, ale zupełnie jasne, cieliste. Pytałam lekarza to kazał clotrimazolum używać ale to nie pomaga.. Co to może być??


 
klaudzia moja koleżanka rodziła 3 m-ce temu miała straszne stany zapalne i brała 3 antybiotyki jeden za drugim i bardzo byłam zdziwiona że nie kazali jej odstawić córeczki od piersi
teraz chyba inaczej się do tego podchodzi
prawie straciła pokarm mała ciągle wysypana ale jakoś dziewczyny przetrwały i dalej ciągnie z cycuszka

mam nadzieję że spokojnie będziesz mogła cieszyć się karmieniem:tak:

No to juz pocieszenie :-) nie wiedzialam ze teraz tak do tego podchodza. W takim razie wrocila mi nadzieja ;-);-);-);-)
 
Aza ja tak mam szczegolnie jak leze i mam zasnac, masakra czuje sie jakbym oddychac pomalu nie mogla a pluca miala 10 razy mniejsze niz normalnie.... achh te uroki ciazy...

Ja niestety mam tak cały czas: jak leżę, chodzę i siedzę. Czuję jakby cały czas mi brakowało tlenu i co chwile biorę głębokie wdechy przez usta jak rybka :laugh2: Nie mówię już jakiej dostaje zadyszki jak tylko coś porobie fizycznie... Ale co zrobic, trzeb ajakoś przetrzymać :-)
 
prasuję na prawej stronie nie przewracam na lewą
dopiero bym się zajechała:-D

zresztą zobaczymy jak dzidzia będzie alergikiem to wtedy bardziej się przyłożę do lewych stron i płatek mydlanych

najbliższą randkę z żelakiem mam w poniedziałek:-D:tak:
 
a ja dzisiaj miałam dziwne kłucia jakby jajniki ... dwa na raz i na 2 sek i tak z 3-4 razy i cisza i powtórzyło sie to jakieś 2 razy wieczorem ... nie wiem czy to od tak sobie czy to te "skurcze" sama nie wiem
 
reklama
malina ja nie mam żadnych problemów ze skórą
musisz powiedzieć lekarzowi że clotrimazolin Ci nie pomaga
wiem że nie można bagatelizować problemów dermatologicznych zwłaszcza w ciąży
Wiesz Kasia, zarówno lakarka z przychodni jak i lekarz prywatny "olali" sprawę.
Przez chwilę bałam się, że to kłykciny, ale to musiałby mnie chyba mąż zarazić!!?? Poza tym one inaczej wyglądają.. I jest to hpv, czy cytologia ok nie eliminuje tej przypadłości?


 
Do góry