reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

mhm, kajunia chyba tez miala byc listopadowa mama,prawda? dobrze kojarze?:)

a ja siedze z goraca herbatka i tabliczka czekolady i sie obzeram:-D a rano bede miala wyrzuty sumienia,ze tyle zjadlam :D
 
reklama
ja to sie juz pozegnam na dzisiaj, wykonczona jestem po calym dnbiu,nawet nie wiem dlaczego, zaciagne mezulka do lozeczka i pojdziemy grzecznie spac:tak:

Dlatego zycze spokojnej nocki, kolorowych snow, karaluchy pod poduchy...Dobranoc:-)

i do jutra kobietki:tak::-)
 
Witam my jutro wybieramy się do lekarza tak ok 18
Doczekać się nie potrafie.........
Objawów jak narazie brak, nie dzieje się nic szczególnego :-) troszkę mdłości ale raczej około południa , naszczeńście bez większych sensacji:-)
 
mhm, kajunia chyba tez miala byc listopadowa mama,prawda? dobrze kojarze?:)

zielono_mi tak, ja miałam termin na 4 listopada 2007r, ale moje bąble pchały się prędzej na ten świat i urodziłam 25 września.
Urodziłam w 35tc, oba maluchy miały po 2050g i 47cm no i dostali po 10ptk Agpar. A teraz wyrośli już na dużych i dorodnych chłopów :-D
 
Witam Dziewczyny!!!
Chyba tak powoli zaczyna mnie mdlić... I nie tylko z rana. Jakoś tak dziwnie - czy zjem coś, czy nie... Nie wiem.
Wizyta u gin za 2 dni!!! Oby wszystko było ok...
 
dzien dobry:-D

kajuniu: moi chlopcy tez wczesniakami sa, urodzili sie pod koniec 35 tc, a teraz,jak widac dorodne z nich maluchy, przynajmniej z jednego:-D

nik_i: daj znac jak po wizycie u lekarza.) Trzymamy kciuki,zeby bylo wszystko w porzadku!:tak:

Haniu: te dwa dni szybciutko mina, ani sie obejrzysz, a bedziesz po wizycie i bedziesz sie dzielila z nami dobrymi wiadomosciami:-):tak:
 
witam.jednak kibelek nie byl zaliczony;-)na szczeście:-)teraz mam zamiar sobie odpocząć przed monitorkiem:-)
 
reklama
a ja wlasnie sobie zrobilam mala przterwe od pracy i zagladam na BB, chlopaki spia(jakos wyjatkowo, bo o tej porze to raczej nigdy nie spia, a mamuska zajada sie pierwszymiw tym roku truskawkami. pysznosci:-):tak::-)

Czarodziejko: Ty tez zaliczasz sie do naszego listoipadowego grona, czy ja moze cos przeoczylam??
 
Do góry