reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witajcie poniedziałkowo :-)
Moja choroba zaczyna odpuszczać. Zostało jeszczę trochę kaszlu ale i tak jest już lepiej.
Nik_i trzymam kciuki za wizytę u gina.

Fajnie że wąteczek się rozrasta :-)
 
reklama
Witajcie poniedziałkowo :-)
Moja choroba zaczyna odpuszczać. Zostało jeszczę trochę kaszlu ale i tak jest już lepiej.
Nik_i trzymam kciuki za wizytę u gina.

Fajnie że wąteczek się rozrasta :-)

Witam
Cieszę się że choroba odpuszcza:-)
mam dzisiaj tyle pracy że się wyrobić z niczym nie potrafię:zawstydzona/y:
chciałabym mieć już tą wizytę za sobą;-)
 
Witajcie :-)
Ale dzisiaj piękny dzionek mamy :happy2:
Nik_i jak tam po wizycie? Czekamy na dobre wiadomości :-)
Majeczko a jak u Ciebie? Pisz nam tutaj jak dzisiejsza wizyta :-)

Miłego dzionka wszystkim życzę :-)
 
Moniś Kochana dziekuję za smska! No więc wizyta trwała chyba z 5 minutek. Nie mialam USG (nawet w tym pokoju nie było…szpital) Powiedziala mi że na 99 % to ciąza i kazala przyjśc za 2 tygodnie (umowilam sie z nia prywatnie) Bo to bedzie 8 tydzien – to wtedy bedziemy miec pewnośc… Pogratulaowała-kazała jeśc folik i tyle! A na grzybka nic nie dała bo juz go nie ma moj nagietek pomógł! Mam sie jeszcze kilka dni nim podmywać.
 
Witam Dziewczyny!!!
Chyba tak powoli zaczyna mnie mdlić... I nie tylko z rana. Jakoś tak dziwnie - czy zjem coś, czy nie... Nie wiem.
Wizyta u gin za 2 dni!!! Oby wszystko było ok...

Hanuś, trzymam kciuki, żeby w listopadzie pojawiło się w Twoich ramionach zdrowe jesienne maleństwo!
nicesmile1pv.gif


Czekam więc na świeże wiadomości i POZDRAWIAM!

Wszystkim przyszłym mamom życzę spokojnego oczekiwania na swoje skarby!
 
dzien dobry kobietki:tak::-)

ja dzisiaj od rana mialam juz nalot rodzinki,wiec nawet za duzo nie popracowalam, rodzice z jakimis znajomymi przejechali,zeby im chlopakow pokazac, dopiero przed chwila pojechali. Chlopaki wymeczone, bo ciagle gdzies na rekach, a do tego sa nie przyzwyczajeni, no i te wszytskie nowe twarze do tego zrobily tez swoje. Ja tez wykonczona, a na 16 do gina jeszcze...

monik u Ciebie piekna pogoda, a iu mnie wieje i pada...podeslij troszke slonka!:-)
 
reklama
Witam
po wizycie wszystko ok :-)
Na usg widoczny pęcherzyk ciążowy 5 tygodni
tp według om 8 listopad 2008
kolejna wizyta 31 marzec
mam brać dalej kwas foliowy 5mg / dzień i lactoveginal
Pozatym wszystko rewelacyjnie tylko pracować mi się nie chce ;-)
 
Do góry