reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

Pozwoliłam sobie do was zajrzeć i życzyć wam szczęśliwej ciąży. Dużo zdrówka :tak:
No i oczywiście wielkie gratulacje mamuśki :-)
 
reklama
hej dziewczyny

nie wiem czy to przypadkiem nie zbiera sie na zmiane pogody, ale ja dzisiaj bylam caly dzien tak zmeczona ze szok..... spalam 2,5 godziny w dzien i obudzilam sie tak zmeczona ze nie moglam sie podniesc z lozka:szok: moja corka tez spala 2,5 godziny i musialam ja obudzic bo balam sie ze nie bedzie spala w nocy. Okazalo sie to prawda, bo lezy w lozeczku, ale gada sobie i wyglupia sie i wcale spanie jej nie w glowie:-D. Do tego jestem glodna i nie moge znalesc nic do jedzenia w domu, co mi akurat by przypasowalo:zawstydzona/y: chyba pojade do sklepu.

Ale sobie ponarzekalam:baffled:
 
narzekaj, my wysluchamy, w koncu po to tu jestesmy:-D ja dzisiaj lasagne zrobilam na obiad, ale jak juz byla gotowa ochota mi na nia przeszla:-D zazdroszcze Ci takiego spania w dzien, moim chlopakow spanie nie w glowie, jesli juz to maxymalnie pol godzinki, wiec sobie chodze wymeczona, bo na pol godziny to mi sie nawet nie oplaca klasc. A i praca czeka, wiec zostawic wszytskiego i polozyc sie nie mozna.Niestety:no:

A jak corcia ma na imie?:-)
 
hmmm,,,, zadowolilam sie cherriosami na mleku, ale musialam wyskoczyc po nie do sklepu, wiec chwile mnie nie bylo.

Corcia ma na imie Sandra i szczerze mowiac, to nigdy nie mialam problemu z nia jesli chodzi o spanie, ogolnie malo problematyczna dziewczynka. Wczesniej spala 2 razy w dzien po okolo godzinie. ale ostatnio miala problemy z polozeniem sie wieczorem, wiec zmienilam jej system i pozwalam jej spac raz dziennie tak dlugo jak chce. Spi wtedy okolo 2 godzin, wiec ja tez sie wyspac moge:-)

Myslalam ze beda problemy z zasnieciem dzisiaj, ale jak narazie cisza, wiec chyba bedzie spala do rana tzn. do 8-9 rano;-)

Wykorzystuje to, bo ja ogolnie jestem wielkim spiochem, a jak bylam w ciazy z Sandra to przez kilka tygodni potrafilam spac 16 godzin na dobe:szok: ale siedzialam sama w domu, to czemu nie:-D
 
reklama
Do góry