reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hej :-)
Hanuś ja przeważnie daję przegotowaną kranówkę a jak z butelki to juz nie gotuję.

U nas jest akcja (od wczoraj) oduczania od papmersów ale chyba się poddam :zawstydzona/y: mam dość grzebania się w kupie :-D czytałam, że dobrze jest zamiast zakładnia pampersów zakładać pieluchę tetrową i wtedy dziecko czuje, że mam mokro i zaczyna wołać u nas do nie działa.
 
reklama
Buziak - ktoś mi podpowiedział, że do pampersa można włożyć tetrową pieluchę. Wtedy nic na zewnątrz nie wycieknie, a dziecko będzie czuło mokro i szybciej się nauczy.
 
Ja zakładałam mu majtki z ceratk i też nie przeciekało :-) Problem polega na tym że on teraz robi kilka kup dziennie :eek:
 
Czesc dziewczyny

Jak tam pzedswiateczna krzatanina?U nas juz choinka kupiona stoi na balkonie i czeka...Ciastka popieczone,okna wymyte,a reszte tez sie jakos ogarnie na biezaco.Niestety do PL sie w tym roku nie wybieramy,a wiec z dala od rodzinki te Swieta beda nad czym boleje....
Cala nasza 4-ka pzechodzila ostatnio grype zoladkowa:surprised:
Nikola jak broila tak broi,notorycznie sciaga sobie skarpety,badz pantofle i biega boso i nic nie pomaga zadne tlumaczenie zeby tego nie robila.Na szczescie znow postepy z nocnikiem i w zasadzie mozna powiedziec ze juz wola,choc od czasu do czasu awarie sie zdarzaja.Na noc pielucha jeszcze obowiazkowo,ale za to coraz mniej mokra.W nocy wypija butle mleka(robie jak kladziemy ja spac a rano butla pusta).
Mloda spi jeszcze w dzien ze 2 godz. (dostaje herbatke,ulubione kocyki,smoczka!!!!!!!!!!!! ,zamykam pokoj i po jakims czasie zasypia:tak:
No wlasnie bibus(czyli smoczek) problem nr.1 zeby go odstawic.Nawet Mikolajowi go nie dala dla innych dzieci,choc ja o to ladnie prosil:biggrin2:
Problem nr 2 -brak regularnego mycia zabkow i te slodycze i ten bunt jak sie jej odmawia.
Bylyscie moze juz na pierwszej wizycie u dentysty?
W najblizszym czasie kupujemy dwie swinki morskie,bo przymierzamy sie do tego jakis czas i raczej do gwiazdki dojdze do skutku.Nikolka strasznie chce zwierzatko i po przemysleniach zaczynamy od swinek.Mamy akwarium ,ale to raczej moje hobby:biggrin2:
Druga pociecha zaczela samodzielnie siadac!,ale to juz zupelnie inna historia...


Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!!
Pewnie duzo dziewczyn przezucilo sie na fora dla 2-3 latkow stad takie pustki....

WESOLYCH SWIAT;bardzo rodzinnych i zdrowych,duzo sniegu,zabaw z maluchami ,udanego Sylwestra i lekkiego slizgu w Nowy Rok!!!!!!!!!!!!!!!
 
cześć dziewczyny u nas z oduczaniem tez problem za nic na swiecie niechce wolac siusiu ani kupki niewazne jakby miala mokro i nakupkane to i tak niechce zeby jej nawet przewijac wiec juz niewiem jak do niej dotrzec mowie jej tlumacze a ona nie i nie bardzo duzo mowi az mnie zadziwia ale z tym oduczaniem to tragedia juz brak mi sil. rozrabia na maxa az mi ciezko za nia zadazyc i uilnowac marudzi czesto jak sie jej nudzi i jak chce zebysmy zrobili to co ona chce poprostu rozpieszczona i koniec i ciezko jej sie odmawia bo od razu krzyk i placz a z wyjscim z domu to tragedia bo jak gdzies z nia ide to przez chwile jest ok a jak sie na cos uprze to koniec ostatnio chciala isc na plac zabaw gdzie sniegu do kolan wszystko zasypane i wogole a on chce i koniec wiec nic innego jak ja na rece i w nogi a ona wydzierala sie plakala tak ze ludzie zaczepili mnie co sie stalo temu dziecku az mi wstyd bylo potrafila 30 minut stac i sie wydzierac bo ona chce sie bujac na hustawce a dojcie do niej bylo zamkniete i niemoglam tam wejsc a ona stala i plakala ze ona chce normalnie po tym spacerku niebardzo chce mi sie z nia wychodzic z domu ale niebede jej wiecznie trzymac w domu mam nadzieje ze to jej minie. podrawiam zyczonka z okkazji swiat napisze dla was pozniej zrowka dla maluszkow.
 
wesołych i szcześliwych świat Bożego Narodzenia oraz szcześliwego Nowego Roku dla was wszystkich !
duzo zdrówka dla was i waszych pociech :-)
 


Gdziekolwiek bedziecie spedzac dzisiejsza noc-udanej zabawy!!!!
Wielu nowych planow na Nowy Rok,zdrowia,cierpliwosci,zgody i milosci pod kazda postacia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szczegolne caluski dla naszych dzieciaczkow,oby mialy tych Sylwestrow duzo,duzo przed soba!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam się noworocznie, bardzoooo dawno tu nie zaglądałam. Nasze dzieciątka już duże a do tego widzę że kolejne skarby się u Was pojawiły GRATULUJĘ ;-) Ja teraz dla odmiany będę majową mamusią :tak:
 
Do góry