reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witajcie!
Kamień spadł mi z serducha:). Moja Juleńka po 3 tyg. choroby wyzdrowiała:D;D:D.
Tak bardzo się cieszę. Jest taka radosna.
Już po weekendzie zabieram ją na pierwsze małe wakacje;D.
Pozdrawiam.
 
reklama
nataliaa0812: witam Cie w naszym gronie;]

kasiula260881: no to zycze milego "wakacjowania";]

a my juz sie szykujemy na urlop, w piatek bedziemy wyjezdzac na wies;) juz sie doczekac nie moge:)
Pozdrawiam was dziewczyny:)
 
czy wasze dzieci gorączkowały przy ząbkowaniu ??? bo mój Kubuś ma od 2 dni, dochodzi nawet do 39 stopni :( lekarz nie stwierdził żadnej choroby, uszy zdrowe gardełko tez... jutro zanosimy mocz do badania... czy to moga być ząbki??? Czy któraś mama używa mleka BABYDREAM z rossmana?? Jeśli tak to porosiłabym o opinie :blink: Pozdrawiam
 
Asteria- miłego urlopowania:).
U mnie będą to pierwsze wakacje z maleństwem:D.

nataliaa0812 ja nie używałam tego mleka. Bałabym się. Moja Julka jest na Bebiku 2. Ostatnio nie chce wogóle mleka. Ale Pani Doktor powiedziała, że nie ma co zmuszać. Jak ma apetyt na kaszki to dawać 2-3 razy dziennie i będzie dobrze + inne posiłki.
Co do ząbków, to moja niunia tylko przy pierwszym ząbku miała temperaturę 37,8.
Ale przechodziła też trzydniówkę z gorączką 38,5:((((. Po trzech dniach dostała wysypki w postaci rozlanych plamek. I po temperaturze ani śladu. Ale nie można lekceważyć gorączki u malucha. Życzę zdróweczka dla Twojego maleństwa:).
 
Witam wszystkie mamy:-)
Ja też do was do was dołączę, urodziłam 23.11.2008r:-)

Nataliaa0812 mój synek akurat nie gorączkował przy ząbkowaniu, miał biegunkę, ale znajomej maluszek gorączkował to normalne. A ile twój Kubuś ma ząbków?

Czy któraś z was też ma problem z karmieniem, mały nie chce mleka dodam że już od dawna, je wtedy jak go usypiam i wcale tego nie ma duzo, kaszek nie chce, zagęszczam tylko mleko wieczorem, zupek ani gotowanych ano ze słoiczka tez nie, ale chętnie jadłby to co my, z tym że nie zawsze. W nocy je dwa razy, jak się obudzi to nie chce spać, czasem nawet po dwie godziny wózek huśtałam, w dzień róznie takie drzemki po pół godziny, miał kolki, czasem sie zdarzy że śpi dwa razy po godzinie, to jest super. Jednak najbardziej męczące to te noce :(. A jak u was ze spaniem.
 
Ostatnia edycja:
Witam
długgooooooo mnie nie było, ale czasu na nic nie było:baffled: ale od początku... wróciłam do pracy i musiałam sobie poukładać dzień do tego mam ostatnio dużo zleceń na fotki (jak by nie dyło sezon weselny w pełni) i jak siedz przed kompem to foty obrabian, a swoje z wakacji (czerwiec) jeszcze nie tknięte.... mały chodzi do tego klubu malucha jestem z niego zadowolona i Bartosz już też;-), mamy już cztery ząbki i pierwszą infekcję - przeziębienie- za sobą. A teraza zabieram się za nadrabianie zaległości i obiecuję się poprawić!!!
Sciskam mocno mamuśki! buziaczki!!!
 
Hej :-)

Dawno nie pisałam ale po powrocie do pracy każda wolną chwilę spędzam z synkiem i odsypiam nocki.
W pierwszym tygodniu było ok. ale w kolejnych jest już gorzej Szymon tęskni i w nocy budzi się z płaczem do tego nie chce spać w łóżeczku najlepiej jest mu z nami a ja nie mam sił co chwile do niego wstawać tak więc przeważnie od ok. 2 śpi z nami czasami da się przenieść do łóżeczka ale ostatnio to rzadkość. W dzień śpi dość krótko niecałą godzinę ale jak ja wracam to cycamy i śpimy 2-3 godz. i dopiero wieczorem biorę się za obiad i jakieś porządki. Do tego Szymon nie schodzi z rąk nie da się nawet na chwilę położyć na macie czy w łóżeczku tak wiec wszędzie muszę go nosić dopiero jak się mną nacieszy to daje się położyć.
Szymonowi wybija się druga górna jedynka kwestia jednego dwóch dni i chyba dolne i górne dwójki. Od zeszłego tygodnie ładnie sam siada a od wczoraj raczkuje.
Jak mówię żeby dał mamusi buzi to otwiera dziobka i daje buziaka umie tez karmić ciasteczkiem daje raz mamusi raz Szymonkowi.
 
Hej Dziewczyny!

Ja tylko z pozdrowieniami. Zaglądam kiedy się da, ale już nie mam czasu odpisać.
Młody zrobił się bardzo absorbujący, a od kilku dni jestem Jego jedyną opiekunką.
Jak wrócę po urlopie to napewno nadrobię zaległości.

Trzymajcie się!
 
reklama
Witajcie
My po 3 tyg pobytu w kraju wrocilismy dzis do domu.Duzo sie przez ten czas zmienilo ,zwlaszcza coreczka siedmiomilowym krokiem wkroczyla na nowy etap rozwoju.Juz dosc dawno pogodzilam sie z tym ze w jej przypadku raczkowania nie bedzie tylko ominie ten etap,a tu prosze,przyszedl taki dzien i dzis maszeruje po calym mieszkaniu,wstaje podtrzymujac sie mebli,trzeba za nia podarzac a i tak juz sie poobijala:szok:Az sie boje chodzenia:szok:
Doszly jej kolejne 2 zabki ,gorne jedynki.Uszka sie juz wygoily po przebijaniu.No i gada i gada bez przerwy....Robi kosi kosi i pa pa-to zasluga dziadkow.:biggrin2:
Wyjechalo inne a wraca inne dziecko.
Wesele u przyjaciolki bylo super,wytancowalismy sie za wszystkie czasy,a mala wczesniej przyzwyczajana do innego miejsca i ludzi bez problemu zniosla rozlake:tak:
No i wracamy do szarej rzeczywistosci,dzis caly dzien rozpakowywanie ,pranie i ogarnianie balaganu.Nie wspomne ze do konca tyg zejdzie przy takiej zywotnosci pociechy,a okna jakie zachlapane echhh,coraz mniej czasu na takie czynnosci:confused:
Pozdrawiam
 
Do góry