reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam mamusie
Juz od 3 dni pisze tu i nie moge odpisac-zdąrzam jedynie w innych wątkach cos naskrobac i zaraz musze leciec. Mam nadzieje ze w koncu uda mi sie napisac a nie -tak jak ostatnio poł dnia pisałam jednego posta
Narazie uciekam:wściekła/y:
 
reklama
Witajcie Dziewczyny

Trochę ruchu się zrobiło :-) Ale fajnie :-D

Ja dziś na późniejszą zmianę do pracy, no i właśnie siedzę i do Was klepię.

Carolka, u nas burza codziennie popołudniu. Mnie to już na maksa męczy, bo to jedyny moment kiedy mogłabym pójść z Piotrusiem na spacer, a tu codziennie klapa. Wczoraj przyjechała do mnie koleżanka z synkiem w wieku Piotrusia i miałyśmy z maluszkami iść na spacer, a niestety znów zaczęło padać i grzmieć. Masakra... :no::no::no:

BigU może uda Ci się coś do nas naskrobać na tym wątku :tak:

Lunia i co wybrałaś - sprzątanie czy książkę?? Ja nie miałabym problemu - jasne, że książka :-):tak:;-):-D

Malinka, ja nie straszę, ja przestrzegam... :sorry2::sorry2: :cool2::cool2: Ale na poważnie, to u nas tak było. Jak tylko zadzwonił ostatni dzwonek w szkole, to zaraz były kuzynki i tak przez całe lato. Spoko jeszcze jak byłam mniejsza, bo było wesoło, ale jak już trochę wyrosłam i miałam ochotę poczytać czy coś, to było kiepsko, bo jedna z kuzynek, ta młodsza, to nie dała mi chwili samotności. Wtedy miałam już tego dosyć. :angry::angry::angry:

Miłego dnia!!!
 
Hanus u nas też była burza wczoraj :-(... zresztą jest codziennie, a dzisiaj jakoś tak dziwnie wypiłam kawę i nic ...

Ciekawa jestem co u reszty dziewczyn jakoś tutaj pusto ostatnio ...:-(
 
Jupi dzisiaj nie padało :-D, więc właśnie wróciliśmy z spacerku ...
Czemu tu taka cisza??

Zaraz kąpiel kolacja i idziemy spać :-)
Miłego wieczorku :-)
 
Hllo,
Moje dziecię właśnie zasnęło:-)
Kurczę, już piątek:-(i koniec urlopu:-(Szkoda, że to co fajne tak szybko sie kończy.
Hanuś - jasne, że wybrałam książkę:tak:Prasowanie musiało poczekać do wieczora;-)
Carolka - witaj:-)Dawno Cie nie było;-)
U nas dzisiaj cały dzień gorąc i duchota. Teraz troszkę chłodniej sie zrobiło, ale nawet nie moge okna otworzyć bo w barze obok nas bardzo głośno grają a nie chcę, żeby Ninka się obudziła:angry:Małżon jeszcze w pracy a ja znowu mam chwilke dla siebie. Ostatnio mam ich całkiem sporo:tak:Zmykam:-)
Miłego wieczoru:-)
 
U nas dziś zębowo. Antoś znów ma napad ząbkowania i boli go nawet ssanie piersi. A ja od porodu przynajmniej raz w miesiącu chodzę do dentysty i za każdym razem jest jakiś ubytek :-( Dentystka mówi że to przez karmienie piersią i mam zapytać pediatrę czy mogę łykać wapń, żeby mały nie dostawał go za dużo w mleku. I niech mi ktoś powie że karmienie nie ma wpływu na zęby, albo na piersi. Moje są jędrne tylko jak są pełne mleka :-) a po karmieniu wyglądają jak suszone śliwki :-D
 
Witajcie
Mały spi ja właśnie zmyłam podłogi i teraz gotuję zupę. Nie było mnie tu ostatnio bo byłam u rodziców. Ale to wygoda mieć kogoś w domu. Można chociaż na 5 min zostawić w spokoju dziecko. U na s troszkę zmian. Mały ma 5 ząbek. Wyrosła mu górna jedynka i zgrzyta sobie. Poza tym doszedł do perfekcji w czołganiu się posuwa za mną po wszystkich pokojach. Najbardziej ostatniol ubi gniazdka i wszystkie kable. Dlatego odkurzam i prasuję jak spi albo wsadzam go w fotelik. Na kompa też nie bardzo mam jak siąść bo ten pokój to głównie kable i gniazdka, więc same rozumiecie.
Jeśli chodzi o zęby to mi się ostatnio popsuł w podstawówce, a karmię nadal. Jak obserwuję w swojej rodzinie zęby to sprawa przede wszystkim genetyczna. Co prawda w ciąży taki jeden dentysta wyleczył mi zęba, ale chyba zdrowego. Dluższa to historia, napisze tylko, że w życiu się nie spodziewałam że stomatolog nie zna się na próchnicy:szok:. Teraz chodzę tylko do sprawdzonych.
Nie odniosę się do Waszych postów bo trochę tego dużo. Pozdrawiam wszystkich!
 
Dzień Dobry:-)
Siedzę i myślę, jak spędzić dzisiejszy dzień. Od kiedy wróciłam do pracy na wszystko mi brakuje czasu. Wczoraj zrobiłam gar zupy i upiekłam żeberka, starczy na kilka dni;-)
Czeka mnie sterta prasowanie, ale to chyba wieczorkiem, puszczę sobie jakiś film i wtedy będę prasować.
Mój M musi pomalować jedną ścianę, bo chciałam zmyć ślad po marchewce no i rozmazało się na pół ścieny:szok:
Wczoraj spotkałam się z koleżankami z Baby Boom ( inny wątek) było super:-)
Miłej niedzieli mamusie:happy2:
 
A ja siedzę z farbą na włosach więc korzystam i jestem tutaj:happy2:. Mały śpi. Niby niedziela, jest M , powinnam mieć wolne a tu obiad trzeba ugotować, małemu zupkę i tak ciągle coś do zrobienia. Mieliśmy dziasiaj jechać do mojej siostry ale Igi ma chyba potówki i nie chcę grzać go w samochodzie. Chociaż teraz się ochłodziło i nawet trochę popadało:baffled:. Ale powiedzieliśmy że nie przyjedziemy więc nie będę już motać. W związku z tym plany na dzisiaj nijakie. Pewnie znowu spacer i może później odwiedzi nas kolega.
Antila jaki film oglądasz?
Miłego dnia.
 
reklama
Witam Was :-)

My dzisiaj z M jedziemy do teściów, chociaż z chęcią przespałabym cały dzień :-). Pogoda w miarę fajna nie pada jest przyjemnie, więc Filip na pewno na ogrodzie w wózku wyląduje, niech wdycha świeże powietrze :tak:

Miłej niedzieli :-)
 
Do góry