reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Witam was dziewczyny :-)
Długo mnie nie było i mam straszne zaległości .... tyle się tu dzieje. My byliśmy teraz w Krakowie u Dziadków, Mały miał jak w raju na rękach, pogawędki całymi dniami a teraz ode mnie tego wymaga eschh te dzieci :-), cwaniaki małe ;-). Jak nadrobię to coś skrobnę.
Pozdrawiam cieplutko :-)
 
reklama
Ines i elias 20.11.2008
 

Załączniki

  • DSC03220.jpg
    DSC03220.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 25
Witaj IMEN sliczne twoje dzieciaczki, a jak pieknie sobie razem leza CUDO!!

Aneta ja rowniez przylaczam sie do dziewczyn i Serdecznie Gratuluje!!!

Musze sie przylaczyc do grona matek dzieci przylepek:-D. Moja Majka podobnie z nikim innym za bardzo nie posiedzi, mamusia jest najlepsza:-). Pewnie wynika to z tego, ze praktycznie cale dnie jestesmy w domu same. Mnie to na razie nie przeszkadza, bo raczej grzeczniutka jest i ostro popalic mi nie daje. A jak chce miec dla siebie chwile, zakupki czy fryzjer to pakujemy sie z mala do auta, czekamy az przysnie i wtedy tata jezdzi z nia po miescie, a ja zalatwiam co trzeba:-D

Jedyny problem to to, ze ona niczym dluzej sie nie zainteresuje, owszem popatrzy w tv, pooglada karuzele czy grzechotki ale straaasznie szybko sie nudzi i ciagle trzeba cos nowego wymyslac, oczywscie na raczkach jest najlepiej;-).
Ale ja mysle, ze po prostu za malutka jeszcze jest, podrosnie zakuma wiecej rzeczy to i bawic sie sama bedzie.
Uzbrajam sie w cieprliwosc i czekam.
 
Czesc,pogoda nam sie poprawila ,mozna dluzsze spacerki robic a nie tylko cztery sciany.Wczoraj mialam wlasnie taki spacerkowy dzien i stal sie przelom w mojej Nioli bo jak nigdy malo spala,w wiekszosci obserwowala wszysto naokolo,gaworzyla ze smokiem w buzi:tak:no po prostu juz nie ten sam bobas co to w wozku tylko spal.Slowem ruszylo sie!Kupilismy jej taki lezaczek-bujaczek z wibracjami i mam w domu wiecej spokoju ,sama sie soba zajmie na jakis czas a ja w tym czasie nawet zerkne do gazetki:biggrin2:Moja corke dziadkowie jeszcze na zywo nie widzieli bo mieszkamy zagranica i jej "wielkie wejscie" nastapi dopiero jak przyjada na chrzciny w marcu.Mam nadzieje ze sie nie przestraszy"obcych":-D Nas jak dotad traktuje jednakowo.Pozdrawiam012.jpg
 

Załączniki

  • 012.jpg
    012.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 26
Witam popoludniowo. U nas sniegu po kolana i dalej pada :-) pogoda w angli sie przewrocila na maksa. Dobrze ze w polsce kupilam ciepla polarowa kolderke do wozka :tak:.

No a co do kolderek to jak spia Wasze dzieciaczki w lozeczkach, w rozkach, spiworkach czy pod kocykiem?? My niedawno odstawislimy rozek i maly spi pod kocykiem ;-)
 
Adeś my od samego początku spimy pod kocykiem (sporadycznie w śpiworku) rożka wcale nie miałam;-)
 
Nasz maluch w łóżeczku śpi pod cienkim kocykiem albo pod lekką kołderką, a w wózku opatulony ciepłym kocykiem i w ciepłym kombinezonie.
 
reklama
Do góry