reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2008

hehe Clue, skad ja to znam, ja zamiast kauzeli mam motyla- super sprawa, mlody wariuje jak glupi pod nim.
[ame=http://www.amazon.co.uk/Infantino-Flutterbug-Changing-Table-Mobile/dp/B000FTDWFQ/ref=sr_1_94?ie=UTF8&s=baby&qid=1234094080&sr=1-94]Infantino Flutterbug Changing Table Mobile: Amazon.co.uk: Baby[/ame]
tak to wyglada
 
reklama
Buzi@k my mamy taką matę, bardzo fajna ale za cholerę nie wiem z jakiej firmy dostaliśmy ją od znajomych. Mały już zaczyna się interesować tymi wiszącymi badziewiami :-)
Wydaje mi się że taka mata to fajna rzecz ale nie wydałabym na nią za dużo pieniędzy .... :sorry2:
 

Załączniki

  • DSC04143.jpg
    DSC04143.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 31
my tradycyjnie wszystko Fisher Price Rainforest
Buy Fisher-Price Rainforest 1-2-3 Musical Gym. at Argos.co.uk - Your Online Shop for .

ale kiedys widzialm w sklepie fajna mate, taka trojfazowa, dziecko moze w niej lezec i stukac zabawki, pozniej doczepia sie na taki palak z koszem do koszykowki ze jak dziecko siedzi to moze sobie pileczke wzucac, i jak dziecko juz umie chodzic to odczepia sie kosz i montuje bramke do pilki noznej :) suuuuper sprawa ale dupa jestem i nie pamietam firmy. Jak ma sie czas to trzeba szukac :eek:
 
Dizewczyny mam problem z moim malenstwem :-( moze i to za wczesnie by panikowac, ale Adas od 4 dni jest baaaardzo spiacy. Prawie po kazdym jedzeniu troszke sie porozglada i po chwili oczka mu puchana i marudzi ze chce spac. Spi do nastepnego karmienia i tak w kolko. Wczoraj bylismy na zakupach i maly spal w foteliku 4godz i nawet nie mruknol ze jest glodny (normalnie je co 2godz). Dzisiaj jakies apogeum, jest strasznie marudny i by z checia przespal caly dzien, do tego zjada tylk po 60ml. Placze bo jest glodny ale jest zby spiacy by dokonczyc jedzenie. W dodatku zaczely sie wymioty :wściekła/y:. Czy wasze malenstwa tez mialy taki okres ze caly czas chcialy spac???
 
Adaś moja mała też ma czasami takie śpiące dni.Mierzyłaś synkowi temperaturę tak na wszelki wypadek
Dziewczynki czy wasze dzieci też wysuwają język na brodę?:confused:Ania, gdy się cieszy to wywala jęzorek na całą długość:baffled:
Buzi@k my mamy matę Tiny Love jest bardzo fajna, ma migające światełka i melodyjki
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. U mnie po staremu jutro ide na szczepienia z mało. mam takie pytanko czy wasze pociechy biora raczki do buzi cały czas i zachowuja sie jakby miały zabkowac bo moja wiktoria robi to cały czas ładuje te raczki i sobie je (gryzie i sie) i włada głeboko palce a slini sie tak ze nieraz nie moze sobie poradzic z ta slinka. Podobno moga juz ja swedzic te dziasła ale przeciez ona jest taka malutka.
 
Izka mój Mały też bierze rączki do buzi ale to normalne w tym okresie poznaje własne ciało w ten sposób, a ślina też mu leci u ust. Mnie też się wydaje że na ząbkowanie to jeszcze za wcześnie :confused:
 
Witajcie dziewczyny
Z wkladaniem raczek do buzi to calkiem normalne na tym etapie ,moja malutka tez tak robi ,slini sie nieraz nawet pieniscie,juz chwyta wiszace zabawki,ale grzechotki jeszcze nie.Rowniez wysuwa jezyk a nieraz tak glosno zakrzyczy przy gaworzeniu.
Ja natomiast chcialabym sie zorientowac czy Mamusie zdecydowalyscie sie na szczepienia przeciw pneumokokom?bo ja caly czas sie zastanawiam .Wiem ze zeby to szczepienie mialo sens trzeba przyjac 3 dawki a potem jeszcze ewent.4 przypominajaca.Dodam ze dla mnie wogole to duzy stres patrzec jak mala sie zanosi placzem przy dotychczasowych kluciach,a poza tym naczytalam sie kiedys o powiklaniach poszczepiennych i normalnie w swiecie boje sie tych wszystkich szczepien.Ijuz nie wiem czy pozostac tylko przy tych podstawowych.Wyzej wym.szczepionka nie jest tania bo u nas kosztuje 1 dawka 84 euro.Jak to u Was wyglada??
 
reklama
Witam
Co do mat to mamy dwie (zdublowany prezent:sorry2:) alew takie raczej normalne podobnie jak Carolka gdybym sama kupowała to raczej bym szukała standardowej:tak:
A na pneumokoki nie szczepimy bo malutki nie jest w grupie ryzyka:-)
Piąstki w buzi cały czas;-)
Adaś ja bym raczej się wybrała do lekarza skoro mały wymiotuje wolałabym sprawdzić.
Pozdrawiam z 2 końca Polski;-) jesteśmy w odwiedzinach u rodziny w Sówałakch:rofl2:
 
Do góry