reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Beatko, co sie stalo??

KAthe... oj, jak jak Wam gratuluje...:-) ja przeczytalam ksiazke USNIJ WRESZCIE... no i co... hmmm, zaczynamy od tego cyca... bo nie wyobrazam sobie zeby jednoczesnie zabrac Oskarowi nocne cycanie i spanie w lozku... wiec nie odstwaiam go od cyca i lozka,a tylko pozbawiam (chce!) nocnego cycowania co godzine, bo ja juz nie wyrabiam... ma byc cycus na wieczor przed spaniem i rano po obudzeniu, ewentualnie raz w dzien, ale nocne karmienia co moment nie... ale co to bedzie... naszykowalam wode... zobaczymy... a potem pomyslimy o spaniu w lozeczku, ale najpierw niech spi z nami cala noc bez wybudzen na jedzenie...

az sie boje...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
Lilus
ja na danym watku na ktorym wstawialam fotki, wpisalam w wyszukiwarce swoj nick i pokazalo mi wszystkie moje posty , pokolei przegladalam i usuwalam.

Ladinko ja od ponad dwoch tygodni spie po pol nocy wiec...nie kumam...moze jutro jesli nocka bedzie lepsza zrozumiem jak sie za to wziasc...
narazie wzielam sie za watek zamkniety lipiec 05...boszzz ile sie nakasowalam :confused2:

Hej...

dziewczyny a te watki ze zdjeciami sa chyba zamkniete???
Przeciez tam nikt nie moze chyba wejsc...???

ale sie narobilo... wrrrr

niby zamkniety,ale ja dostalam jakiegos pierd.lca i usuwam wszystkie zdjecia,nawet z dzialu zamknietego
jak sobie pomysle,ze byc moze zdjecie moich dzieci ma jakis zbok to mi nie dobrze....pozatym takich zboczencow bym ....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy: obrzydliwe mendy :crazy:
 
anulka dacie rade:tak: powiem ci ze ja tez wolalam stopniowo-najpierw likwidacja cyca w dzien ,przyzwyczajanie do butli na wieczor, potem odstawienie od cyca w nocy i na koncu spanko w lozeczku. Jeszcze nie jest idealnie w nocy bo budzi mi sie na butle co ok 5 godzin ale i tak sie ciesze ze nie wisi mi na cycku no i maz wrocil do lozka:-D:-D bo sie nie miescilismy jak mala ze mna spala. Teraz wiem ze mozna naprawde zrobic to wszystko stopniowo, pomalutku, bez placzu wielkiego mojego i jej:tak:co prawda chce sie przytulac w nocy ale daje jej wtedy butle i zasypia
 
dzien dobry
kathhe ..gratulacje , super ze udalo sie bez wiekszego dramatu ...........ja maze o tym zeby przeniesc malego do innego pokoju no ale na raze nie ma gdzie , musze poczekac do przeprowadzki
lilka .....ja tez na wszelki wypadek usunelam wszystko
anulka ..........ja waz podziwiam za taka wytrwalosc mnie wkurza jak mi sie maly 2 razy obudzi w nocy na szczescie sam zasypia bez jedzeni itp nie wiem moze mu cos sie sni

jutro mam gosci a tak mi sie niechce gotowac no i musze sie w koncu spakowac
 
Witam!

Tą sytuacją na nk jestem po prostu przerażona:no::no: aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl że ktoś ma zdjęcie mojej małej zwłaszcza że od niedawna mam dopiero poblokowaną galerię:no::no::no:
teraz przeglądam te dziwne profile:no: i jak coś jest dziwnego od razu zgłaszam nadużycie:wściekła/y:
tego jest do groma:wściekła/y:
 
Anulka moze sie okazac, ze wcale nie bedzie tak zle;-) czego Ci zycze:tak:

Lilka Mirka pisala, ze mozna usunac, tez wchodzac w profilu w zalaczniki, ale mi sie wyswietlalo, ze brak zalacznikow. Wiec przejzalam caly watek tzn. tylko swoje posty i tam widac, gdzie jest fotka wklejona wiec szybko poszlo.

Lepiej dziewczynki pousuwajcie wszystko, bo mysle, ze nawet blokowane galerie nie wiele pomoga:no: Aluska ja tez jestem przerazona skala tego ¨zjawiska¨, mialam oczywiscie swiadomosc, ze tacy popierdolency istnieja,ale nie sadzilam, ze az tylu:szok:
 
Cześć:tak:
kochana stało się coś?

beata zly dzien??

Beatko, co sie stalo??
Oj dziewczyny długo by opowiadac ale powód maz i jego ekstra mama :wściekła/y:
No i ta praca jeszcze nigdy takiego cyrku nie miałam:no:tylko patrzeć jak splajtują:crazy:Nie wiem co wtedy zrobie bo boję sie ze nie dostanę tak łatwo takich dobrych warunków pracy tzn praca jednozmianowa

Kathe pięknie idzie odcycowanie gratulacje:tak:
Anulka musisz być silna bierz przykład z Kathe;-):tak:

Tam wpadam tylko do was na sekundkę bo teraz jak wszyscy są na kupie to ciezko jest mieć trochę intymnosci.Byliśmy dzisiaj popołudniu w Ikea i komode sobie do przedpokoju dokupiliśmy ale okazało sie ze za szeroka jest i musimy dać ja dop pokoju dzieci ale tez fajnie bo wszystko jest z tej samej lini kolorystycznej
 
czesc
... widze ze wszystkie prawie foty pokasowaly, nawet sabina z PICASSY :dry: I nie wim co robic... czy jak np na portalu "fotosik" bede miala fotki poblokowane dla obcych to tez tam ktos moze zajrzec?? Czy to mozliwe?? Chyba w weekend zgram wszystko na CD i powywalam z netu wszystkie fotunie, szkoda .... masakra z tymi pedofilami :szok:
 
reklama
Witam :-), niestety nie ponadrabiam :no::-D

kathe - gratuluje odcycowania!!!:-D:-D:-D

co do NK to wczoraj wieczorem jak zobaczyłam ile tego jet to nie mogłam spać !!! :szok::szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

u nas ze spaniem ostatnio też takie cyrki odchodzą że mam dość :crazy::angry::wściekła/y::szok::baffled::dry:
 
Do góry