reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
u mnie podobnie kochane
maly dostal malego symbolicznego pluszowiaka od nas. W sumie to chodzilo bardziej o jego radosc jak odpakowywal przencik, niz o sam prezent, bo po ok 5 min byl misiaczek rzucony w kont :dry:
...nikt nas dzis nie odwiedza, my tez z mezulkiem nigdzie sie nie wybieramy, wiec mikolajki sa dniem normalnym. Z reszta z kasa kiepsko wiec odpuszczamy w tym roku z kupoiwaniem dla siebie czegokolwiek-wspolna decyzja z mezulkiem. Jak bylam dzieckiem to dostawalam tylko cos slodkiego np czekolade, albo batonika od "mikolaja" :blink:

lece obiadek robic puki maly spi :***
milego popoludnia kobitki
 
jak bylam mala to zawsze z bratem dzien przed mikolajkami pastowalismy buty:-Da z samego rana juz szukalismy prezentow:-)to bylo swietne. potem jak doroslismy to juz bez pastowania:-pale zawsze jakis prezent byl w butach :tak:z mezem dajemy sobie zawsze slodycze tylko, a Marysia w tym roku jest jeszcze za malutka wiec dostala tylko cos slodkiego, za rok wprowadze tradycje z butami, zobaczymy jak przebiegnie:tak: zaraz jedziemy do dziadkow jednych i drugich i wiem ze od nich mala cos tam fajnego ma dostac:-p

lilka ty to masz sile kobieto:-)podziwiam :tak:
elbra powodzenia na uroczystosci, oby malemu humorek dopisal:tak:
 
Dzien doberek:tak:

Kathe... za Twa decyzja o odcycowaniu poszla moja o zaprzestaniu nocnego karmienia... no i mamy czwarta noc bez cycka... cycus jest przed spaniem i po obudzeniu rano, a w nocy jak sie obudzi Oskarus to tylko sie przytulamy mocno i troszke marudzi (ale kazdej nocy mniej) i zasypia:tak::tak: no i za jakis czas pomyslimy o odstawieniu zupelnym, ale to chyba k. marca.
No ipotem spanko w lozeczku (ale to juz jak wrocimy na gore, czyli na wiosne).

Lilka, ale jazda z taka zima... wrrrrr... az mi zimno:-p

Sabinus, to dobrze ze Kapik ladnie zbratal sie z opiekunka,
u nas jest etap ze nie moge znikac z pola widzenia Oskarowi... tylko mama i mama.
No ale jak bylismy na szczepieniu to lekarka mowila ze to normalne, dziecko zaczyna sie bac roznych rzeczy, budza sie obawy, a jeszcze nie potrafi sobie wytlumaczyc, ze nic mu nie grozi, wiec mama to najbezpieczniejsza osoba:tak::tak:

Co do Mikolaja, to u nas zawsze cos tam sie kupowalo... w tym roku z mezusiem kupilismy sobie wzjemnie slodycze, a Oskar dostal Kubusia Puchatka z FP (mruczacego) i odkurzacz gadajacy Pylek, kupilsmy juz jakies 2-3 tygodnie temu. Radocha, ze ho, ho:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-)

Dobra, zmykam Kochane, bo po 16tej maja tescie do nas zawitac, wiec lece na dol.
 
anulka no widzisz , odcycowanie nie jest takie trudne:tak:tylko wiadomo ze nie potrwa dzien dwa ale dluzszy czas:tak:trzeba dac dziecku szanse na przyzwyczajenie sie:tak:jak z nocnym wam sie udalo to z tym w ciagu dnia bedzie latwiej:-)
 
cZEŚC kOCHANE!
ja też wpadam życzyć udanych mikołajek troche późno :zawstydzona/y:ale tak mi zleciało.Ja tez nic specjalnego nie dawałam 2 gry z Biedronki Michałowi po 10 zł i 4 słoiczki dla Olki deserków:-)

Anulka no w końcu udaje się gratulacje:tak:

Dzisiaj dziadkowie moi jeszce byli a jutro do tesciów jedziemy :baffled:
 
Hej dziewczyny! Wpadam sie pozegnac, bo jutro rano lece do Polski a tam nie bede miala dostepu do internetu. Wracam dopiero pod koniec stycznia wiec dlugo mnie nie bedzie, mam nadzieje ze jeszcze mnie bedziecie pamietac :)

Kathhe, Anulka, gratuluje wam bardzo mocno odcyckowania!!! Ja spie z malym i jeszcze sie budzi w nocy na cyca, ale jak wroce do UK to sie za niego bierzemy :) I z cyckiem i z samodzielnym zasypianiem.

Buziaki dla was i dzieciakow!!

No i Wesolych Swiat!!!!
 
Dobry wieczór:-)

Anitt jaka szkoda WESOŁYCH ŚWIĄT:tak:

Widzę ze lekkie pustki panuja:-D
Nam niedziela upłynęła pracowicie i towarzysko:tak:Dekoracje świąteczna juz mam pozawieszane jeszcze tylko wianek na drzwi nowy muszę kupić.Ola bardzo polubiła lampki choinkowe
Kathe przezyłam:-Dwizyte u tesciów
 
reklama
Dzien dobry:tak:

Anitt, milego pobytu w POlsce, bedziemy Cie pamietac;-):tak::tak::-p

Kathe... no jakos musimy dac rade;-):zawstydzona/y:

Beatko, juz zawieszalas ozdoby swiateczne? Choinke tez juz ubieracie, bo pisalas o lampkach? Ja tak wlasnie sie zastanwiam kiedy i mysle ze k. 15tego grudnia, i nie wiem czy sztuczna wyjac z piwnicy czy kupic zywa:dry: no i ozdoby, chyba zrezygnuje z bombek szklanych, choc mam glownie takowe:-D ale co tam kupie jakies slomkowe, drwniane, papierowe:tak:
 
Do góry