reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kathhe
ja juz od dawna nie wstawiam na n-k zdjec, bo kiedys sobie poprzegladalam te profile , na poczatku myslalam, ze to dzieciaki konta idoli sobie zakladaja. Jak sie wczytalam o co chodzi:szok: to mi szczena opadla... Ja to juz zglaszalam ze 2 miesiace temu i jak widac nie wiele z tym zrobili:no: Pomysl tylko kto tu przesiaduje, przeciez forum o dzieciach to dla nich raj:-:)-(Pousuwalam dzis zdjecia, ktore kiedys wklejalam...
Jestem w szoku, ze to jest az na taka skale:szok:

Ladinko ja tez bym chciala usunac wszystkie zdjecia
ale nie moge dojsc jak to zrobic
napisz mi prosze krok po kroku

dla mnie nk byla super,wstawilam zdjecie i znajomi widzieli,nie musialam bawic sie w wysylanie maili kazdemu ze zdjeciem pociechy...ale teraz powaznie zastanawiam sie nad likwidacja konta....zreszta od jakiegos czasu juz mnie nosi ...
 
reklama
Lilus
ja na danym watku na ktorym wstawialam fotki, wpisalam w wyszukiwarce swoj nick i pokazalo mi wszystkie moje posty , pokolei przegladalam i usuwalam.
 
cześć Kobitki

Aż szkoda słow na tych pedofili:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Z pozytywnych rzeczy to znalazł sie mój dowód który zaginą mi 3 miesiące temu:tak::tak: na szczęście nie wyrobiłam sobie nowego bo nie miałam jak pojechać do urzędu:sorry:
Wczoraj małż był na przeglądzie samochodu i mechanik poprosił go o kartkę żeby m. zapisywał co musi wymienić no i jak wyciągną tę kartkę z neseserka to wypadł i dowód ale mój chłop oczywiście tego nie zauważył tylko ten mechanik do niego powiedział co pan dowodami we mnie rzuca bo jak raz w jego stroną poleciał:laugh2::laugh2: no i się okazało że to mój:szok::laugh2::laugh2:
 
Witam kobietki , pamięta mnie ktoś jeszcze ;-) jejku nie było mnie chyba ze 2 tygodnie :szok::szok:, sorki ale dzisiaj będe egoistyczna i nie poczytam i nie poodpisuje bo tylko na chwilke wpadłam zobaczyć czy wątek jeszcze istnieje hehe:-D:-D:-D
U nas nieciekawie było ostatnio:no: bo rozłożyło nas choróbsko:eek::confused2: , najpierw Oliwke a potem mnie , do tego doszła wyżynająca się 4 :baffled:(już mamy pierwszego trzonowca:tak:) normalnie masakra :confused2:, leki podawane siłą , odmowa jedzenia i picia , no i maruderstwo na maksa :crazy::eek:, żal mi małej bo siedzi już drugi tydzień w domu i brak jej spacerków(może jutro jakiś krótki):sorry::sorry::sorry: , a ja mam dzisiaj kryzys totalny przez to siedzenie w domu z chorym maruderem dostaję na głowe :eek::rofl2::wściekła/y:
no nic postaram sie może jak mała pozwoli potem wpaść i poczytać choć troszkę co u was :sorry:
całuski pa :-)
 
Cześć kobietki:-)

:szok::szok::szok:ale jazda:no:

Witam kobietki , pamięta mnie ktoś jeszcze ;-) jejku nie było mnie chyba ze 2 tygodnie :szok::szok:, sorki ale dzisiaj będe egoistyczna i nie poczytam i nie poodpisuje bo tylko na chwilke wpadłam zobaczyć czy wątek jeszcze istnieje hehe:-D:-D:-D
U nas nieciekawie było ostatnio:no: bo rozłożyło nas choróbsko:eek::confused2: , najpierw Oliwke a potem mnie , do tego doszła wyżynająca się 4 :baffled:(już mamy pierwszego trzonowca:tak:) normalnie masakra :confused2:, leki podawane siłą , odmowa jedzenia i picia , no i maruderstwo na maksa :crazy::eek:, żal mi małej bo siedzi już drugi tydzień w domu i brak jej spacerków(może jutro jakiś krótki):sorry::sorry::sorry: , a ja mam dzisiaj kryzys totalny przez to siedzenie w domu z chorym maruderem dostaję na głowe :eek::rofl2::wściekła/y:
no nic postaram sie może jak mała pozwoli potem wpaść i poczytać choć troszkę co u was :sorry:
całuski pa :-)
Pamietamy Dziunia :tak: czyli z zabkami czeka nas jeszcze horror:szok:

Nie chce mi sie nic mam doła:-(
 
reklama
tak to jest dziewczyny my zakladam ze tylko w dobrej wierze ludzie tu zagladaj
a tak na prawde kazdy moze tu zajzec ............ internet jest genialnym wynalazkiem ale i tez nie bezpiecznym
dla mie nk bylo dobra droga na pokazanie rodzinie czy znajomym malej i siebie z mezem, pousuwalam juz wszystkich watpliwych znajomych i konta fikcyjne, ale co z babyboom to nie wiem bo wlasnie, przeciez nasza galeria jest zamknietym watkiem czyli nie obejrzy tego nikt bez dostepu?



aluska no to gratuluje znalezienia dowodu:-)
beata zly dzien??
dziunia wspolczuje chorobska, 2tyg w domu??ojoj biedaczki z was, kurujcie sie szybko:tak:

troche sie pochwale wam- odcyckowałysmy sie:-) juz drugi dzien bez cyca w nocy. daje jej mleko w butelce na noc i potem w nocy niestety chce jeszcze no i nad ranem sniadanko tez w postaci butli. No nad tym nocnym karmienie jakos tez musimy popracowac. Udalo sie tez nauczyc ja zasypiania w swoim lozeczku, jakos bez bolu i placzu:tak: klade ja i siedze obok zeby ja polozyc jesli siadzie , czekam az zasnie i wychodze
 
Do góry