reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Czesc dziewczyny
ja tez pokasowalam fotki gdzie sie dalo. A co do spania, to powiem z jestem szczesliwa, bo ja poloze corke o 21.00 to wstaje o 9.00 rano.:-)Oby tak zostalo juz odpukuje w niemalowane.
Dobranoc mamusie
 
reklama
dzień doberek kochane:-)
wpadam powiedzieć że żyje aczkolwiek padam:-)
w pracy spoko w domu super:-) jestem w szoku jak Kapik zareagował na opiekunkę bawi sie znią super...zasypia jak u mnie czyli ta go wkłada do łóżeczka i wychodzi z pokoiku:-) po kilku minutach śpi :-)
śpi dalej 2 x dziennie rano koło 9 (wstaje ok. 6.45) i potem ok. 14... nie marudzi że nie chce spać więc dalej go kłądę 2 razy:-) od stycznia jak już będę z nim zaczniemy go przestawiać na 1 sen...ja wychodze o 9 do pracy ... ok. 13.30 przyjeżdzam do domku dać Kapikowi amciu i się poprzytulać cudne jest jak się rzuca na mnie iu tuli tuli robi;-) dla tych chwil warto pracować czasami:-) ale na szczęscie to tylko do świąt i już odliczam dni bo dłużej bym nie wytrzymała:-)
sorki że nie poodpisuje ale nie mam kiedy:-(
buziaki dla wszystkich mamuś i dzieciaczków:-)

tęsknię....
 
Czesc dziewczyny
ja tez pokasowalam fotki gdzie sie dalo. A co do spania, to powiem z jestem szczesliwa, bo ja poloze corke o 21.00 to wstaje o 9.00 rano.:-)Oby tak zostalo juz odpukuje w niemalowane.
Dobranoc mamusie
ja klade miedzy 19 a 20. gdybym kladla o 21 to tez pewnie spalaby mi do 9. ale uwazam ze 21 to troszke za pozno.

my dzis same bo maz pojechal o 4tej rano do pracy:-(i pewnie bedzie pracowal do nocy:-(jako animator- bedzie prowadzil impreze integracyjna dla ludzi.chyba zaraz sie zbieramy z mala i robimy sobie wycieczke do mojej mamy, a co bedziemy sie w domu same nudzic:tak: skoczcie na pogryzione;-)
 
Dzień dobry

Coś ostatnio nie miałam weny na pisanie:baffled: U nas ok.
O NK czytałam, ale mam dawno zablokowaną galerię i na razie nie zamierzam kasować żadnych zdjęć.
 
kathhe tez bym chciala aby moja corka spala miedzy 19 a 20 ale niestety to za wczesnie dla niej, a szkoda. Cieszylabym sie gdyby juz o 20 spala ale ok nie mam co narzekac.
I jak udal sie wypad do mamy???

Buziaki dziewczyny1!!!!!
 
kathhe tez bym chciala aby moja corka spala miedzy 19 a 20 ale niestety to za wczesnie dla niej, a szkoda. Cieszylabym sie gdyby juz o 20 spala ale ok nie mam co narzekac.
I jak udal sie wypad do mamy???

Buziaki dziewczyny1!!!!!
moja zasypiala kiedys po 22;-)
wypad do mamy udal sie,babcia nacieszyla sie mala. Wrocilysmy , wykapalam ja i poszla spac. a ja mam wolne:tak:
 
ale was wywiało wczoraj:-)
a dzisiaj widze ze tez pustki, no co sie dziwic w koncu weekend:tak:no i mikołajki:-)udanych prezentow wszystkim bąbelkom życze!;-):-)

mmm2.gif
fl10.gif
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry:-)

U nas mikołajki były wczoraj:-) ponieważ w Holandii obchodzą 5 grudnia. Indzia dostała taką pierdółkę do mazania i to wsio. Prezent udany, bo bawiła się nim z przejęciem.

Uciekam sprzątać:-)
 
reklama
hej

ale mnie rece z tulowiem bola...to wina tego,ze wczoraj jak zawiezlismy Mili na rytmike to...ugrzezlismy w sniegu,przy probach wydostania sie pchalam woz i stad dzisiaj ledwo sie moge ruszac...woz w koncu stoczyl nam sie na bok drogi a tam zaspa z conajmniej 40cm sniegu bo jak wlecialam to mialam sniegu za kolana :dry:
kolega pomogl nam sie wydostac,potem pojechali po lancuchy na kola i juz bezpiecznie dojechalismy do domu,ale co ja sie nerwow najadlam:baffled:
kocham tutejsza zime,ale jazda w niektore miejsca jest jak dla mnie ekstramalna


kochane co dajecie babelkom na Mikolajki?? szczerze powiem,ze my nie obchodzimy Mikolajek w tym roku :no: jakos za chwile gwiazdka i znowu prezenty,a ostatnio dziewczynki co chwile cos dostawaly,a bo to roczek Hani,to goscie kupowali tez Mili,by nie czula sie smutna,K. tez kupowal co chwile cos,szczegolnie Milenie a bo to lalke zobaczyla a to konika pony w markecie i kupowal jej,ze zauwazylam ze dla niej prezenty to nic nadzwyczajnego,ot normalka:dry: dlatego mikolajek w tym roku nie ma

lece sprztaac bo gosci mam wieczorem
 
Do góry