reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam wszystkie mamcie:-)
ja juz po robotce jestem zadowolona bo zaczał ład panować w moim nowym miwejscu pracy tylko szkoda że jeszcze jesteśmy tam we dwie:baffled:

Bira... zdjec ze sniegu jeszcze nie zgralam:zawstydzona/y: ale wrzucam jakies z fotoksiazki;-)

Beatko, u nas z obiadami to w ogole jest roznie:-p:tak: jak gotuje zupke to jemy 2-3 dni... a jest albo zupa albo drugie:-p


a tak w ogole to sprzedaje nasze wozki na allegro... i jeepa i chicco... jeep super, ale nie ma ruchomej budy:baffled: a jednak na wiatr super sprawa... a chicco jest za maly... tzn, nie ma szans na zalozenie spiwora i ubranie Oskara w kurtke, zeby wygodnie sie oparl... po prostu waskie oparcie...:dry: idealem jest casualplay s4... pompowane kola, duze wygodne siedzisko i zamykana budka takze w przod... a folia p/deszczowa jest dopinana na zamek, dol ma z materialu... ma okrycie na nozki itp... wiec sprzedaje:tak::tak:
Anulka to ja myslałm że jestem niezła w te klocki jeśli idsdzie o ilość wózków a tu proszę który to?:-D
a jakiego typu sa to kalendarze tzn czy robicie tez kalendarze np ze zdjeciami dzieci?:-)bo szukam kogos kto zrobi taki wiekszy kalendarz ze zdjeciami malej dla dziadkow



ale u nas zima:-p
Kathe ja nie anulka to dam ci namiary na tych co ja robię :tak:
 
reklama
Elbra fajnie , ze udalo cis ie na chwile wyrwac do kina i sie zrelaksowac;-)
Dziewczyny ja placilam za wynajme dwu pokojowego mieszkania 450 zl plus czynsz oplaty to byl koszmar. a gdzie tu i z czym wyjsc na zakupy.
Beata powodzenia w pracy!!!!
Co do tych kalendarzy to ja tez bylabym zaintesowana. moze wiecej szczegolow??

dziewczyny gdzie moge podpiac moj suwaczek, sorrki ze pytam ale nie jestem dobra w te klocki.

Milego wieczorku, u nas nudy maz w pracy ja z corenka jestesmy same palimy w kominku bo zimno!!!!!!
 
Dobry wieczór:-)

Anulka, padnę chyba, bo dzisiaj rano o tym samym z mężem rozmawialiśmy, żeby sprzedać nasze wózki i kupić inny:szok::baffled:

Elbra, super, że mieliście taki fajny wieczór:-):-) Jak będę w PL, to pójdziemy na ten film. Ja kocham komedie:-)

Beata, ja też nie robię dwóch dań, zazwyczaj jednak rezygnuję z zupy, bo raczej nikt nie lubi...
 
Hej dziewczynki.
Jakoś nie moge się wbic w rozmowe :sorry2:

Pusia Wrocław jest drogim miastem,życze powodzenia w szukaniu chatki.Bank PKO BP nie wymaga wkładu własnego.Myśle,że zrobienie rundki po bankach nic nie szkodzi a może i pomoze.Może maluj modelki na umowę zlecenie.Wiem,że papierki,każde mogą się przydac do banku.
Współczuje zimna,mnie już by dawno nie było na chacie,a pozatym zgłaszajcie to do właściciela.Jego obowiązkiem jest naprawiania takich rzeczy.Albo moze niech mąż połata dziury pod parapetem :dry:

Hieh ostatnio z ciekawości spojrzałam ile kosztują mieszkania w Warszawie :szok: Mater dyja za 3 pokoje ponad 800 tyś.Powaliło ten kraj :baffled: W Irlandii nie ma aż tak zróżnicowanych cen jak w Polsce :no:

Aluśka teścia tzrebabyło w piwnicy zamknąc :baffled::angry:
Prosze o zdjecia z roczku :tak:

u nas to znaczy jak mieszkam z mężem to na zmiane gotuje,raz jedno danie raz drugie.Bo mój Antek uwielbia zupy,a maż nie bardzo.A mi mojej roboty nie smakują :dry: dziwne,nie?

Bira u nas taka sama zima,co dziwne Leszno zasypane i wszystko w koło a u nas zielono pomimo opadów śniegu :baffled:
Jaki wózek chcesz kupic?

Mi mąż przywiezie śpiworek do wózka bo zapomniałam.No i będe używała tego urbana co chciałam sprzedac.
Nie wiecie dziewczynki czy ktoś chce kupic monitor oddechu Angle Care?
Mam do sprzedania jakby co :tak:

Aniulko zimową porą takie zdjęcia są jak balsam dla duszy.Śliczne :tak:

Mąż w czwartek przylatuje ;-)
A ja na piątek się umówiłam do fryzjera jupiii.W końcu :-D
Jade do teściów jak będzie maż na 4 dni..a ,że juz wieki nie miałam kontaktu z dziewczynami z Lubina niewiedziałam do jakiej fryzjerki pójsc.Bo jako fryzjerka jestem okropna jak ide do kogoś z takim samym fachem :-D
No i poszperałam troche po niecie,poczytałam opinie i mam nadzieje,że sie nie pobije z fryzjerka :baffled::-D
No i poszaleje sobie troche po sklepach
Dzieciakom buty,kapcie musze kupic,sobie buty zimowe i dzinsy bo wszystko wisi na mnie :sorry2:
Beatko to dobrze,że wszystko wchodzi na właściwe tory :tak:
Wisienko współczuje natłoku zajęc,ale nauka to potęgi klucz...czy jakoś tak :dry::-D
 
reklama
Dzień dobry :-)

U nas dzisiaj piękna pogoda:-):-) Świeci słońce i jest cieplutko :-) Jak tylko Indzi wstanie to zaraz mykamy na spacer i później na zakupy, bo mi się moje nowe buty rozleciały... a że zgubiłam paragon, to dupa z reklamacji......

Anineczka, myśleliśmy o casualplayu S3... ale cena nas zabiła i stwierdziliśmy, że drugie bobo się doczeka takiego wózka, a teraz Inga musi przeżyć w tym co mamy. Jest do niego śpiworek i folia, więc w razie większego wiatru można jej tą folię założyć.

Elbra, jaką ksiażkę masz o usypianiu? Chętnie poczytam, bo Inga znowu zaczyna fiksować... Co do kosmetyków nie pomogę, bo jak Avon, to kupuj,e u kuzynki.
 
Do góry