reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

bry dzien...

Pusia daj znac jak znowu bedziesz robic kolczyki... kupie z mila checia...

i ja tez czekam na wieczorny seansik z serii horrorow :sorry2:
 
reklama

ELBRA 2000 zł chodzi miesięcznie za wynajem np 2-pokojowego mieszkania - dla nas to też kosmoc :-(


oki zmykam się kąpać
o matko Pusia to gdzie te mieszkania stoja??:-)u nas chodza po ok 1500 za 3 pokojowe- wiadomo bez zadnych rewelacji ale samemu mozna jakos urzadzic.
A co do temperatury w domu to tragedia:no:wspolczuje wam. a nie mysleliscie zeby dogrzewac to mieszkanie??np farelkiem albo jakims grzejnikiem?my mielismy taki grzejnik w sypialni jak bylo zimno i sprawdzal sie:tak:
 
Dzien dobry:tak::tak:

Doczytalam powolutku co u Was:tak::tak:

Pusia, wspolczuje temperatury... my z powodu koniecznosci dogrzewania gory przenislismy sie na dol... ale tam to bylo 14-15 stopni... ale z dogrzewaniem by osiaganac temp. 19-20... to nam zarlo pradu ze ho, ho...
teraz na dole - przy centralnym mamy 19,5-20...

Anineczko... no, no to kolezanka Waszka sie nam nie pochwalila:baffled:
a... gratuluje -6kg:tak::tak:

Elbra, zdja relacje jak w kinie:tak: no i na randce:-p ja mam taki niedzielny plan na za tydzien:-p:zawstydzona/y::-D

Beatko, pytalas jakie robimy kalendarze - hmmm, scienne (trojdzielne), biuwary (planery) na biurko i inne, zalezy co klient chce - wszystko z indywidualnymi projektami - logo firmowym itp... teraz zbieramy zamowienia i robimy projekty a na poczatku grudnia rusza druk:tak:


U nas zima piekna:tak::tak: choc w radiu trabia ze Jelenia zasypana:-D:-D ale miodzio jest - kocham taka pogoda (oczywiscie najbardziej zza okna)
Wczoraj odebralismy fotoksiazke Oskara - wyszlo nam 66 stron:-p ale jest cudna... zaczelismy od 1 strony z USG i USG 3D _ dedykacja, a zakonczylismy na torcie i imprezie z roczku + wazne daty (typu pierwszy usmiech, zabek...) polecam!!!:tak::tak:
 
Pusia 12 st :szok:no tak to lepiej szukać czegoś innego.A swoją droga ceny mieszkań bardzo spadły dlatego teraz warto skorzystać ale i warunki kredytowe nie są najlepsze:crazy:Co to się porobiło:no:
Anulka to fajnie macie teraz pewnie ruch jak nie wiem:tak:Ja też zamówiłam w przedszkolu kalendarz Michała z Olką na zdjęciu.Miałam z samym Michałem w zeszłym roku i naprawdę superaśny:tak:
Elbra oglądałam kolczyki na allegro i rzeczywiscie jednak te z Aparti najfajniejsze a cena super bo ja teraz za jedna parę płaciłam 25-30 zł:baffled:Że też wcześniej nie pomyślałąm ze na allegro można kupić taniej:dry:

Ide jeszcze na jutro dla Olki zupkę zmiksować i mam już wszystrko
 
Dobry wieczór :-)

U nas cały dzień pada śnieg :-) Niestety zaraz topnieje, więc zaraz robi się breja. Masakra. Indze śnieg zdecydowanie do gustu nie przypadł, ale przygląda mu się;-)

Pusia, taką temperaturę macie w domu:szok::szok: Tragedia... A cena niezła... Chyba wolała bym płacić do banku raty niż komuś tyle co miesiąc odpalać...

Anineczka, a za bardzo Waszki nie pamiętam:baffled:

Vido, ja ważę mniej niż przed ciążą, co mnie cieszy, ale chyba niedługo nadrobię, bo się ostatnio obżeram niemiłosiernie.

Anulka, pochwal się zdjęciami :-) Fajnie, ze fotoksiążka się podoba. My mamy taki album dziecka, gdzie wklejamy Ingowe zdjęcia, wpisujemy, kiedy powychodziły ząbki i takie tam:-) Też fajne :-)

Beata, miksujesz Oli zupki jeszcze? Moja nie chce już takich ruszać, a chętnie bym dawała takie papkowate, bo szybciej by to jedzenie szło;-)
 
o matko Pusia to gdzie te mieszkania stoja??:-)u nas chodza po ok 1500 za 3 pokojowe- wiadomo bez zadnych rewelacji ale samemu mozna jakos urzadzic.
A co do temperatury w domu to tragedia:no:wspolczuje wam. a nie mysleliscie zeby dogrzewac to mieszkanie??np farelkiem albo jakims grzejnikiem?my mielismy taki grzejnik w sypialni jak bylo zimno i sprawdzal sie:tak:

we wrocławiu mieszkania są bardzo drogie a jeszcze wynajem ma drożeć.

Co do dogrzewania to nie dość że prąd by szedł że masakra to jeszcze i tak to by nic nie dało bo u nas w pokoju np grzejnik jest gorący a przez to że są jakies szpary i normalnie wieje przez ściany to to ciepło i tak uciek - brak słów

Dzien dobry:tak::tak:

Doczytalam powolutku co u Was:tak::tak:

Pusia, wspolczuje temperatury... my z powodu koniecznosci dogrzewania gory przenislismy sie na dol... ale tam to bylo 14-15 stopni... ale z dogrzewaniem by osiaganac temp. 19-20... to nam zarlo pradu ze ho, ho...
teraz na dole - przy centralnym mamy 19,5-20...

19,5-20 to taka norma ale 12 to juz jest przegięcie - prawie jak na dworze;-). Jutro idziemy oglądac mieszkanie.


Dzis byłam na sesji jakiś pieniążek wpadł :tak:, ale plecki mnie bolą.

Kurcze to już koniec weekandu a mnie prawie w ogóle w domu nie było :-(, no ale co zrobić.
 
reklama
Pusia, taką temperaturę macie w domu:szok::szok: Tragedia... A cena niezła... Chyba wolała bym płacić do banku raty niż komuś tyle co miesiąc odpalać...

my też byśmy chętniej płacili banku ale co z tego jak nikt nie da nam kredytu. Teraz żeby dostać kredyt to najlepiej mieć 30% wkładu włąsnego i do tego kredyt na dwie hipoteki sie bierze pod ten nowy dom i pod jeszcze jakiś (tylko skąd wziąc aż dwie hipoteki) PORĄBAŁO tych ludzi :angry:
 
Do góry