reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej dziewczynki;-)
Aluśka ja też cos mam dzisiaj problem z koncentracją:baffled:ale jestem lekko podziębiona i mam goraczkę a gardło płonące:baffled:ale co tam
Coś mi nie zaznacza postów:wściekła/y:i nie mogę Elbra wysłać na priva maila mojego bo ja też poproszę chociAŻ ZASYPIANIE U NAS JEST OK GORZEJ POTEM:baffled:

u nas to znaczy jak mieszkam z mężem to na zmiane gotuje,raz jedno danie raz drugie.Bo mój Antek uwielbia zupy,a maż nie bardzo.A mi mojej roboty nie smakują :dry: dziwne,nie?



Mąż w czwartek przylatuje ;-)
A ja na piątek się umówiłam do fryzjera jupiii.W końcu :-D
Jade do teściów jak będzie maż na 4 dni..a ,że juz wieki nie miałam kontaktu z dziewczynami z Lubina niewiedziałam do jakiej fryzjerki pójsc.Bo jako fryzjerka jestem okropna jak ide do kogoś z takim samym fachem :-D
No i poszperałam troche po niecie,poczytałam opinie i mam nadzieje,że sie nie pobije z fryzjerka :baffled::-D
No i poszaleje sobie troche po sklepach
Dzieciakom buty,kapcie musze kupic,sobie buty zimowe i dzinsy bo wszystko wisi na mnie :sorry2:
Beatko to dobrze,że wszystko wchodzi na właściwe tory :tak:
Wisienko współczuje natłoku zajęc,ale nauka to potęgi klucz...czy jakoś tak :dry::-D
Anineczko mnie tez moje gotowanie raczej srednio podchodzi wolę jesc u kogoś:-D
Czyli szykują się zakupki jak mąż wróci :tak:fajnie tak się wyrwać:tak:Teraz jesteśmy w takiej samej sytuacji bez dzieci nie można się nigdzie ruszyć dlatego jak wracaja męzowie to można poszaleć co?:-D
hej dziewczynki

aluska no to super ten twoj tesc:no:ale dobrze ze chociaz dalo sie nad nim zapanowac. czekamy na fotki urodzinowe;-)

beata poprosze te namiary na ten kalendarz:tak:
vido poczytaj sobie ten temat https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/ tam jest napisane jak wklejac suwaczki
Kathe proszę wysyłasz maila ze zdjęciem i adres na jaki mają wysłać
grafika@pro-art.net.pl tel 032-228-46-22 lub 501-451-634 to do oddziału w siemianowicach śląskich:tak:

Witam !

Pusia mam pytanko...długo trwało zanim nauczyliście Kacperka spać samemu wg tej książki co pisałaś? bo ja dziś zaczęłam młody płakał na początku a potem mu przeszło i sie położył i zasnął (po 10 min:dry:). ciekawe ile czasu minie zanim nie bedzie wogóle płakał i zaśnie sam (o ile wogóle).
ale w domu mieszkam z teściami i nie wszytstkim się "podoba" nasze usypianie:wściekła/y:
A ku... co im do tego.wrrrr ale jestem wkurzona. Nawet dziecko źle usypiam:baffled:
No nic jakoś muszę dać rade mimo ich krytyki......bo ten mały zbój znów zaczął sobie z nami jaja robić przy zasypianiu:angry:


A i mam jeszcze pytanko do wsystkich. Kupowała albo kupuje któraś z was kosmetyki Avon na allegro? bo szukam jakiegoś dobrego sprzedawcy bo potzrebuje kilku rzeczy. a mało kto ma wszytsko z katalogu.
może możecie kogoś polecić?
Bo ja kupowałam zawsze od tej samej dziewczyny ale nie ma narazie nic wystawione.
Zawsze moja siostra zamawia nam:tak:
Bira ale fajnie macie tak cieplutko u nas za dwa dni ponoć aż 12 stopni az nie chce się wierzyć bo teraz u nas zawierucha śnierzna
Jolie kupa lat zdrowiejcie z Tymkiem:tak:
Ide na inne wątki;-)
 
reklama
Wisienka powodzenia na kartkówkach:tak::tak::tak:
i udanej czwartkowej imprezy urodzinowej życze:tak::tak::tak::-D
My też mieliśmy tort z Kubusiem Puchatkiem:tak::-p
Gratulacje dla Davidka za samodzielne kroczki:tak::-):tak::-):tak:
Anula fajny jest ten wózek casualplay s4 ale cena za wysoka jak dla mnie:sorry2:
co do ruchomych budek to mi się ostatnio z podobał wózek Graco Quattro de lux no i przy drugim bobo a planuję se zrobić:-p kupie właśnie ten model:tak::tak:
no chyba że mi sie znów odmieni zrobienie rodzeństwa dla Amandy:-D:-p
 
Dobry wieczor:tak:

Po pierwsze odpisuje co do kalendarzy, wiec my robimy na wieksza skale, dla firm min. 50 szt... wiec dla 1-2 polecam male agencje reklamowe czy allegro:tak: ale jak juz widzialam eatko napisala namiary na ta firme;-)

Jolie, witaj Kochana - zdrowka Wam zycze:tak::tak:

Bira, jak wyglada s3??? Bo ja widzilam tylko s6 i s4... my juz kupilismy Oskarowi s4, dzis wyszedl kurierem... moze jutro bedzie:tak::tak: a nasz Chicco poszedl juz na allegro, jeepa licytuja... wiec nie jest zle.:tak: Noi ogolenie Osakr smigal juz 3 wozkami - a ten bedzie 4... ale w sumie dobry biznes z tym kupowaniem i sprzedawaniem - :-D:-D:-D

ALuska, kiedy planujecie rodzenstwo dla Amandzi??? bo my casuala kupilsmy z gondola nawet:-D:-D:-D:-D:-D

ANineczko... ja tez musze myknac do fryzjera... zrobic odrosty... moze do moich blondow dlozyc kilka pasemek czerwieni, tak dla ozywienia:-p


U nas Oskar juz sam pieknie biega, doslownie biega:-D:-D:-D ja oczywiscie panikuje, bo nie wiemkiedy tylko bedzie bec na podlodzie...:sorry2::sorry2: ale radochy ma moj syneczek no i duma go rozpiera:-D:-D:-D
poza tym zimno, szaro i nic sie nie chce... choc jak pomysle, ze za miesiac swieta to mi lepiej:tak::tak:
 
kochane ja wpadam na chwilke i wszystkie was sciskam-nasze listopadowe babelki rowniez-popisze co u nas jutro w drodze do pracy, a wieczorkiem skopiuje i wrzuce-ogolnie mam dosc no ale coz :( buziaki ogromne!!!!

p.s strasznie tesknie :(
 
Tak na szybko piszę i zmykam do wyrka:-p:tak:
czesc mateczki :-);-)
Liluś jak się masz?:confused::sorry2:
hehehe....ja jak schudłam to tez wsyztsko poszło najpierw z cyculów:crazy:
a jak tam u ciebie wsyztsko oki tzn chociaz w miare???? bo niewiem czy coś sie stało czy ak po prostu nie możesz się skupić?:dry:
Ściskam!
Elbra chyba przez to że skończyłam karmić piersią chyba mi hormony szaleją czy cóś:confused::szok::confused:
Ciągle jestem głodna i z kuchni bym nie wychodziła do tego wszystko mnie drażni :no::no:
no jednym słowem dziwnie się czuję:no::baffled::crazy: może to menopauza już mnie dopadła:szok::szok::szok::-p:baffled::nerd:
Jolie, witaj Kochana - zdrowka Wam zycze:tak::tak:
ALuska, kiedy planujecie rodzenstwo dla Amandzi??? bo my casuala kupilsmy z gondola nawet:-D:-D:-D:-D:-D
Anula planuję na kwiecień-maj 2010:-D:-D :sorry2:


Dobranoc Lejdis;-):tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry