reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
haloo spicie?? pewnie juz tak!!
ja po pracy poczytalam co u was, no i juz nie mam sily ppisac bo ide spac :(
buziolki dla wszystkich !!!!
 
Dzień dobry:-)
U nas nic szczególnego Ola nam się o 22 nprzebudziła i do 24 walczyłam z nią.Generalnie mam dostać @ więc jestem w...a i cieszę sie że ten mój już we wtorek jedzie bo mogę go zabić niechcąco:wściekła/y:
Mirka ten fajny fotelik a i atest ma:tak:

Beata, jak obiadek u tesciow?:rofl2:
Anulka moze być nie było tak źle :-D
Wisienka dobre z tym bananem:-D
dziewczyny, czy wasze dzieci pluja???

Oskar nauczyl sie, ze jak nie chce jesc - co sie teraz ciagle zdarza:baffled: - to robi po prostu ustami fontanne... wrrrr, skad sie nauczyl...???
Anulka pluć nie ale odsuwa rękę z łyzeczką jak już nie chce i wypluwa to co ma w buzi:baffled:
Piszesz skąd się nauczył?Niewiadomo ale u nas jest bicie i drapanie więc obstawiam taki odruch obronny bo Michał na bank ja tego nie uczył:no:
no i sie narobilo rozgrzebalamstara dyskusje o fotelikach !!!!!!!! sorry
ale juz chyba wiem co kupie ten co wam pokazalam ma atest ECE R44.04 (ten nowy )
Mirka ano rozgrzebany temat:-D:-D:-D

Witam wieczorowo:-), nie zaglądałam pare dni sorki ale byłam strasznie zalatana:sorry2: , ale mam nowinkę wczoraj Oliwka zaczeła sama chodzić:szok::tak::-D:-D:-D:-D:-D, jak byłam w pracy to zrobiła pierwsze kroczki ( buuu nie widziałam:-( ) jak przyszłam do domu to leciała sama przez pół pokoju:szok::-D:rofl2:, nie buszuje oczywiście sama po domu ale ma ogromną radoche jak lata od męża do mnie i odwrotnie , śmieje się od ucha do ucha :-D:-D:-D:-D
Wow Dziunia gratulacje wielkie dla Oliwki:-D:tak:

Dziewczyny, dajaecie dzieciaczkom kiszona kapuste? (np. w zupie, czy surowke?)


Dobranoc:tak::tak::tak:
Anulka ja nie daję:no:ale kiedys małosolnego ogórka tak trochę dałam niby sensacji żołądkowych nie miała ale wysypało ja na twarzy:-(
 
elo:-) ja zwowu w przelocie... wczoraj wrócilismy dopiero po 19 i młody padł strasznie:-) w sumie kilka godzin siedzia w wielkim huku ok. 30 osób;-) ale było super:-) był grzeczniutki wszyscy sie z nim chcieli bawić rewelka poprostu:-) wiec generalnie przedsmak urodzin miałam;-) bo jak się okazało będzie ok. 25 osób!!!!!! masakra bo się sami wprosili że przyjadą;-) kurdeee problem jest tylko jeden;-) nie ma szans zeby wszyscy mieli gdzie usiąść;-) heheheh no cóż będa stali:-)
przepraszam że nie poodpisuje teraz :-( ale ide na kawkę, Dawid poszedł do koscioła Kapik idzie spać a ja odpocznę o potem powtórka z rozrywki jedziemy do rodziny.........

buziaki i miłej neidzieli
 
Hello

dzieki za opinie
wisienka ......pewnie ze nie mozna oczszcedzac na bezpieczenstwie tylko wydawac 500 na 2 tygodnie ( mam nadzieje ze po przeprowadzce bede przyjezdzac no ale tak na dobra sprawe to bedzie to moze raz albo 2 razy w roku ) wiec ............ no coz szukam wyjscia po srodku zeby bylo w miare bezpiecznie no i nie az tak drogo

mirka no w sumie to tak, jakbym miała używać TYLKO 2 tyg. to długo bym sie zastanawiała nad wydaniem 500zl.
ja to bardziej patrzyłam pod swoim kątem, gdzie w Polsce teraz dużo przebywam no i jak używam auta to szwagier prowadzi - świeży kierowca także wole mieć pewność że fotelik w którym siedzi mój synuś jest najlepszy jaki mogłam mu kupić


już więcej nic nie pisze bo widze że lepiej nie rozkręcac tematu :blink:



Beata :-D:-D:-D
takiego miałam samoluba jednego, ale naszczęście dał się wyleczyć :-p

:-D

myśmy właśnie wrócili ze spacerku, byliśmy nad morzem, fajnie było :-):-)
wczoeśniej byliśmy jeszcze w sklepie i kupilismy dawidkowi Fisher Price - Activity Walker: Amazon.co.uk: Toys & Games zeby wziascdo polski,
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane:-)

Ale te dwa dni mi szybko minely i jutro juz do pracy:tak:
Wczorajszy dzien byl na wyjazdach a dzisiaj przesiedzielismy na miejscu z rana sprzatanko,pozniej cmentarz,zrobienie obiadku i zabawa z baczkiem. Teraz patrze na zegarek a tutaj juz 18.30 zaraz wieczor i koniec weekendu.
Szymek dzisiaj pierwszy raz zaczal mowic tata:-Dcaly czas z tesciowa mowimy mu "mama, mama"juz tyle czasu on nic a tutaj nagle zaczal "tata".
Najlepsze jest to ze odkad zaczal samodzielnie tuptac biega po calym mieszkaniu i krzyczy "tata"a robi to tak piskliwie i glosno ze bebenki pekaja w uszach hheheh:-)
Powiem Wam ze dzisiaj mialam jakis glupi sen---snilo mi sie ze maly raczkowal na parapecie ale tym zewnetrznym i nagle spadl mi z trzeciego pietra.Pozniej szybko biglam na dol i obudzilam sie. Skad sie biora takie glupie sny az mnie przerazilo.


elo:-) ja zwowu w przelocie... wczoraj wrócilismy dopiero po 19 i młody padł strasznie:-) w sumie kilka godzin siedzia w wielkim huku ok. 30 osób;-) ale było super:-) był grzeczniutki wszyscy sie z nim chcieli bawić rewelka poprostu:-) wiec generalnie przedsmak urodzin miałam;-) bo jak się okazało będzie ok. 25 osób!!!!!! masakra bo się sami wprosili że przyjadą;-) kurdeee problem jest tylko jeden;-) nie ma szans zeby wszyscy mieli gdzie usiąść;-) heheheh no cóż będa stali:-)
przepraszam że nie poodpisuje teraz :-( ale ide na kawkę, Dawid poszedł do koscioła Kapik idzie spać a ja odpocznę o potem powtórka z rozrywki jedziemy do rodziny.........

buziaki i miłej neidzieli

Sabinka no to faktycznie niezla gromadka byla i bedzie na urodzinach:tak:Szymek bedzie mial mniej okolo 16-18 osob:tak:

dziewczyny, czy wasze dzieci pluja???

Oskar nauczyl sie, ze jak nie chce jesc - co sie teraz ciagle zdarza:baffled: - to robi po prostu ustami fontanne... wrrrr, skad sie nauczyl...???

Anulka Szymek nie pluje:no:jak nie chce jesc to glowe przekreca w bok lub udaje ze kaszle:tak:

Dziewczyny, dajaecie dzieciaczkom kiszona kapuste? (np. w zupie, czy surowke?)


Dobranoc:tak::tak::tak:

Anulka ja jak na razie nie podaje:tak:
dzień dobry:-)
Nocka wspaniała Ola po viburcolu i Panadolu spała do 4 potem mleko lekkie jęczenie i spała do 7:-)
Jesteśmy super wyspani bo o 21,45 poszlismy spać nawet nie pamiętam jak weszłam do łóżka i już spałam:-D


Mirka myslałam o forach regionalnych czasami można coś trafić fajnego i odebrać od razu:tak:


Anineczko zgadzam się:tak:


Anulka dzięki a wypróbowaliście ten naroznik?;-):-D


Karinko byłam sroga bardzo:growl::-D a wózio fajny:tak:

Bira no to super czekamy na fotki

Dzisiaj mamy trochę inaczej niż zazwyczaj w 1 listopada(w zeszłym roku jeszcze w szpitalu byłam z Olka bo miała fototerapię:-()
Najpierw ja jadę potem razem i potem na obiad do teściów:tak:
Miłego dnia kobiety;-)

Dzieki:tak: zastanawiam sie nad tym wozkiem i chyba go wezme:tak:jakis inny jakos nie wpadl mi w oko.
Jak tam Beatko u Ciebie juz lepiej pomiedzy Toba a mezem????Porozumienie nastapilo????

Zmykam do mojego krzykacza.
Milej nocki
 
Dzień dobry:tak:
U nas mgła jak mleko jadę zaraz do mojej szefowej z wypowiedzeniem
Jakoś smutno mi bo mąz mnie zawiódł na całej lini albo ze mną jest cos nie tak:-(
Karinko no widzisz raz lepiej raz gorzej od jakiegoś czasu ten mój jest takim nerwusem że doprowadza mnie to do szału a potem zaraz przechodzi i tak w kółko:wściekła/y:
Elbra ja też mam maleńka rodzinkę
ide pod prysznic:tak:
 
laseczki hej:-)

co do urodzinek to niestety mam duzą rodzinkę :-( tzn. brata mam tylko 1 :-) ale utrzymujemy bardzo bardzo dobry kontakt z rodzinką od strony mamy:-) hehe wiec niestety jak jednych zaprosze to 2 też musze...to i tak selekcja jest taka że najmłodszą osobę z domu zapraszam:-) tylko problem w tym że mieszkają nei w sączu i muszą dojechać jakoś wiec już robią się 2 osoby;-) ehh no tak to jest:-) może jakoś to przeżyjemy:-)

Beatko co Ci?:-) nie złość sie;-) ale ja Ci powiem że w tym meisiacu miałąm takie nastroje że Dawid poweidział że jeszcze odkąd mnei zna nie czepiałam sie takich pierdół i pierwszy raz aż tak ze mną nei mógł wytrzymać:-) a najgorsze ze ja sobie zdawałąm sprawę z tego wszystkiego a czepiałam się dalej;-)

Karinko o kurde ale masz sny:-( gratki za tatę i chodzenie;-)
Elbra największy problem jest że jak zaprosze jedna kuzynkę a 2 nie to bedzie obraza majestatu;-) no i tak to juz jest mam nadzieje że jakoś to wytrzymam:-) powiedziałam że nigdy wiecej tak duzych urodzin ...
Gratki dla Pitera za chodzenie:-) u nas Kapik włąśnei woli w buciikach chodzić i na polku już sobie śmiga sam (narazie po trawie...) a w domku się jednak boi tzn. puszcza sie wszystkeigo przejdzie kilka kroczkó i pada..
Wisienka super prezencik;-):-) dawidek chyba szczęśliwy co:-)

idę pod ruga kawkę:-)
buźka
 
reklama
Dzień doberek Kobitki:tak:

Weekend minął nam dosyć spokojnie:sorry2: z małym incydentem :
Wczoraj po południu pojechaliśmy odwiedzić siostrę cioteczną mojego m. na której weselu bawiliśmy się 6 września bratowa ze szwagrem też do nich pojechali tylko parę minut wcześniej no i siedzieliśmy sobie tak razem i Anka przynisła po kawału torta (nie ze ślubu:-p) dla Amandy również ale powiedziałam że ona nie będzie jeść i było wielkie zdziwienie bo Monika (bratowa) Julce dała cały kawałek a ja swojej córce nie :dry:
potem to samo było jak przyniósł je małżonek ciastka i czekaldki no i wyszło na to że jestem wyrodną matką bo przeciez dzieci są po to żeby jeść słodycze:baffled::wściekła/y:
Miałam zamiar jej powiedzieć " nie daje Amandzi słodyczy żeby nie wyglądała w przyszłości tak jak Ty" ale ugryzłam się w język:crazy: żeby nie być nie kulturalna:evil::evil:
 
Do góry