reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzien doberek:tak:

Beata, kurcze to maz pewnie troche wkurzony... jechac do Warszawy to kawalek...:baffled::baffled:

Wisienka, Ty to teraz sie nalatasz... szczesliwego lotu:tak::tak:

Asix, co Ty piszeszx ze Macius w tyle!!! na pewno nie - kazdy maluch idzie z predkoscia blyskawicy:tak::tak::tak: no buziak dla Maciunia:tak::tak::tak:

Sabinko, jak przed impreza??

U nas Oskar ma juz 1 drzemke... klade go k.13-14 i spi 2- 2,5 godzinki:tak: a wieczorkiem kpanie k.20tej i 20.30-21 spanie, rano pobudka o 8-9..:tak: no ale w nocy cyc musowo:-D
 
reklama
melduję się wieczorowo:-)

mam dzisiaj prasowanko a dopiero skończyłam sprzatać:baffled:Musiałam i lodówke umyć, pościel pozmieniać, firanki poprałam u dzieci, pranko zrobiłam, obiad i mam dość:crazy:Zaraz szkodniki kąpię i mam może czas dla siebie jak jaśnie panna Olka mi da:rofl2:
 
Heloł Lajdis :tak::tak::tak:
Co tu tak ostatnio pustki gdzie Was wywiało ?:dry:

Amandzia mi się przeziębiła bo pogoda paskudna na dworze i gdzie sją chyba przewiało:-(
Kaszle jak stary gruźlik i ma strasznie zapchany nosek:-:)-:)no: dzisiaj nie było już numerków do lekarza więc idziemy jutro na 11.30 mam nadzieję że nie będzie to nic poważnego:dry:


Wisienka
spokojnej podróży życzę i zdrówka dla Davidka żeby katarek go nie męczył:tak::tak::tak:
Beata i jak Oleńka dała Ci odpocząć po całym dniu robienia porządków?:sorry2:
Asix Mati wcale nie jest w tyle po prostu rozwija się w swoim własnym tempie:tak::tak::tak::tak:
Bira bezstersowej podróży życzę:tak::tak::tak:
 
Aluśka a dzięki że pytasz:tak::-)moja córka śpi od 20:-Di tak chrapie a ja chyba zaraz do niej dołączę:-Da co tam:sorry2:
Nie dziwię sie ze Amandzia przeziębiona przeciez to co się wyrabia teraz w tej pogodzie to szok.U nas raz cieplej potem na drugi dzień łeb urywa takie wiatry a potem poprawa pogody na mega mgłę brr:baffled:
Asix dziewczyny mają rację każde dziecko ma swoje tempo.Na przykład Ola od wczoraj wstaje sama przy meblach wczesniej na wyprostowanych udach tak robiła a teraz stoi.Raczkuje z szybkościa perszinga ale o samodzielnym chodzreniu nawet przy pomocy pchacza mozna jeszcze zapomnieć
ruchowo gorzej rozwinieta jest ale pod wzgledem brojenia to masakra pod kontaktami mówi nie nie nie i macha głowa.Ostatnio w smiciach starego kurczaka z rosołu wyjęła i wkładała do buzi:baffled:
Mówi już mama tata baba dziadzia mimi(to na brata:-D)boli daj kuku papa mniam mniam(to prawie od pierwszych dni zycia:-D)
 
cześc kochane...

przepraszam zę nie jestem na bieżąco ale zakręcona jestem i nie mam na nic czasu:-)
dostałam nowego laptopika i instaluję sobie wszystko od początku:-) jak już to zrobie będę z wami częściej:-)
Bira Wisienka szczęśliwej podróży:-)
Wisienka zdróweczka życzę Davidkowi:-)
Beatko biedny mężuś tyle drogi jechac...ważne że wszystko się dobrze skończyło:-)
Aluśka ojejku biedna Amandzie zdróweczka życzymy:-)
Anulka przygotowania pełną parą idą;-) ...kurcze ja sobei nie wyobrażam jednej drzemki u Kapika;-) chyba bym zwariowaała;-) hehehe ale on wstaje o 6;-)
Asix co Ty mówisz o Matim! zobaczysz jak ruszy z kopyta;-)
Aninecza no włąśnie co z Tobą kochana!!
Lilka to ma wytłumaczenie:-) ale wpadaj czasem:-) ucałuj dziewczynki i Gabrielka:-) jak tam z jego spankiem??

co do słodyczy to ja też wyrodna:-) też daje Kapikowi słodycze:-) placki, delicje itp;-) wiadomo ze nie dużo ale daje;-) zawsze jak jest okazja:-)

teraz tak w skrócie co u nas...
jestem na poniedziałek umówiona z opiekunką:-( jakoś nie wyobrażam sobie Kapika zostawia z jakąś babą:-( buuuu:-( no nic zobaczymy:-( moze jakoś przetrwam ten grudzień;-(;-( strasznie mi smutno;-( musze wróci na grudzień do pracy im pomóc:-( ehhh pomarudziłam..:-)
poza tym przygotowania trwają do imprezki torcik zamówiony lista zakupów zrobiona:-) start w piątek o 16;-) hehe
Kapik ma ADHD jak nic(genetyczne po mamusi;-));-) ja juz wariuje z tym dzieckiem:-) nie nadążam za nim:-) ten koleś ma takiego powera w dupci ze masakra!! ale to po mamusi! najgorsze żę on chce chodzic i puszcza sie ciągle ale on nie idzie tylko biegnie !! i po kilku krokach normalne jest że leży!! normalnie istne szaleństwo mam dośc!:-) ;-) moja mama dziś została z nim neicałą godzinke i jak wróciłam to miała dośc:-) hehe opieknuka dobrze ze w moim wieku może da mu rade;-)

to tyle co u nas napisałam epopeję :-) idę na inne wątki...
buziaki wielkie kochane!
 
Beatko, u nas Oskar tez juz chrapie:-D

co do rozwoju dzieci, to ja ez uwazam, ze kazde rozwija siepo swojemu, Oskar dluuuugo nie chcial raczkowac, a teraz nie moge nadazyc... juz sam sie puszcza i idzie ...upadajac na pupe:-D ale cwiczy moooocno. No a z mowieniem i rozumieniem to mnie zachwyca, wie co do czego i w ogole - na garnuszek na klocuszek mowi "mniam, mniam" (jak macie to wiecie, ze garnuszek tak gada:-p) i jak np. bylismy w markecie to przechodzac kolo garnuszka wyciagal juz raczki mniam, mniam krzyczal... jak cos psoci, ja krzykne "nie wolno" to przestaje, usmiecha sie i kreci przeczaco glowa, po czym dalej psoci:-D:-D:-D, no i gadanie, juz tak fajnie powtarza, ze jestem dumna z niego jak paw, albo pawica:-D:-D:-D

ale wkurzam sie, jak uderza glowka w cos i dalej wali mimo iz boli go... np. jak stoi na narozniku, to lapie sie oparcia i glowa czasem specjalnie wali w sciane... krzykniemy na niego, a za moment robi to samo... czemu??? u Was tez dzieciaczki tak traktuja swoja lepetynke?:szok::rofl2:
gdzies wyczytalam, ze jak chca sie maluchy wyciszyc to czesto probuja uderzyc glowka w oparcie np. wozka, czy w cos innego...
 
reklama
Hej hej
Ucze się testów na prawko :baffled:
Pobieżnie tylko poczytałam,ale chciałam napisać do Wisienki.
Dlaczego płacisz za wizyty?
Wyrób sobie karte na European Health Insurance Card i wizyty masz za darmo.
Ja z dzieciakami byłam już chyba z 5-6 razy w przychodni i wszystko za darmo.
Zresztą poczytaj na stronie NFZ.

Przepraszam,że mnie niema,ale 13 listopada zaczynam jazdy i do tego czasu musze wkuć testy :baffled::sorry2:
 
Do góry