reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Wpadam tylko przelotem. U nas sajgon dzisiaj był. Dach od poniedziałku nam robią i okna też mają być kiedyś. I mamy teraz tyle załatwień że nie wiem do czego ręce mamy włożyć:dry: Wogóle w przyszłym tygodniu chyba zamieszkam u mamy na cały tydzień :dry:
Poczytałam co u was ale nie mam siły odpisywać:sorry2:
Rzuciło mi się w oczy zdjęcie Milenki. Lilka masz super czarownice w domu;-)

Aha jeszcze jedno........Aluśka Piter miał niedawno pierwszy kryzys nocnikowy- przez kilka dni nie chciał siedzieć na nim nawet sekundy tylko chciał się cały czas nocnikiem bawić (kaczuszką) więc miał luz;-) ale potem mu przeszło i znów siedzimy na nocniczku. :-p

A i odebrałam dziś zdjęcia. Musze w końcu siąść nad ich opisywaniem:baffled:

Elbra oby jak najszybciej zrobili Ci wszystko:tak:

Lilka ekstra Milenka wygląda:tak:kupny strój?
Mirka a w które okolice jedziesz bo są strony regionalne i na nich też są ogłoszenia:tak:

Zła jestem na tego mojego bo sam zjadł kanapkę a o Michale zapomniał:wściekła/y:ma dzisiaj przerabane u mnie:angry:samolub jeden:crazy:

Beatko nie badz zbyt sroga:sorry2:

hej

sabina no długo śpi ale też późno chodzi spać wiec to też trzeba brać pod uwagę, ale i tak częśto mi śpi, chyba jedyne co po mnie odziedziczy to miłość do spania :-)


ja dzisiaj będę mieć sajgon w domu, bo strwierdziłam że muszę w końcu małego oduczyć tak od cyca, do tej pory karmiłam na zawołanie kiedy chciał.....czasem 20 razy na dzień, a teraz postanowiłam że co 3 godziny i tak powoli będę zwiekszać odstęp czasu aż się odzwyczai bo juz mam dość :angry:
a pozatym te jego pleśniawki z ust już ładnie znikły a ja te krosty cały czas mam ma cyckach, ale jak tu mają zejść jak co się posmaruje kremem to on zaraz go ciągnie?!! Dlatego postanowione i zdania nie zmienie. Do tej pory nie miałam tyle siły jak widziałam że płacze, ale teraz jeszcze wchodzi w to moje i jego zdrowie wiec jestem silniejsza.

Wisienko to niezla przeprawa przed Toba zanim oduczysz;-)Tak wogole to podziwiam ze karmisz jeszcze piersia:tak:
Cyba u nas tylko dwie mamy takie pozostaly co????

Cześć dziewczynki:-)
no dzisiaj tak późno ale miałam młyn.Na 12 miałam miec podpisanie umowy więc jakoś dzisiaj na luzie w piżamie sobie chodziłam do 9,15 jakoś o 9,20 weszłam pod prysznic a tu telefon od tego faceta czy mogę być za pół godziny:szok:Takiego spida miałam mąż mi torebkę pakował rajstopy wkładał a ja włosy suszyłam:-DNo i zdążyłam wszystko jest cacucho stara szefowa tak zarajcowana że zadzwoniłam że zgodziła się na rozwiazanie umowy za porozumieniem stron i jeszcze mówiła mi jaką super decyzję podjęłam:-):tak:Potem jeszcze napiszę o tym jakie jaja były wiecie co mam na myśli;-)


Sabinko masakra :szok:ona budzi się jęczy mam jej dosc bo 2 noc kiedy jest taka upierdliwa.Ja jestem dosc cierpliwa do niej ale tym razem dałam jej przez śpiwór w dupę:zawstydzona/y:trudno ale uleciały moje emocjeA wszystko przez męza bo tak mi dzieci rozdziadawia:angry:


Bira fryzjer fiu fiu bawcie się dobrze i napisz jak teście:-D

Wisienko powodzenia musisz wytrwać bo rzeczywiście davidek jest duzy może już wystarczy mu:tak::-)


Liluśż życz Milence wspaniałej zabawy:tak::-)


Aluśka gratulacje cycowania wytrwała jesteś:tak:

Beatko swietnie---ciesze sie bardzo ze wszystko zalatwione i ze tak fajnie udalo sie:tak:

Ja chyba zanalazlam spacerowke dla Szymcia. Znacie moze ten wozek a moze ktoras ma go??????
Wybrala ten czerwony na samym dole
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA SMART BABY DESIGN Wwa (464115593) - Aukcje internetowe Allegro


Zmykam spac.Jutro musze jakos wczesniej wstac i przed wyjazdem upiec ciasto
Jak nie uda mi sie zajrzec to milego weekendu:tak:
 
reklama
dzień dobry:-)
Nocka wspaniała Ola po viburcolu i Panadolu spała do 4 potem mleko lekkie jęczenie i spała do 7:-)
Jesteśmy super wyspani bo o 21,45 poszlismy spać nawet nie pamiętam jak weszłam do łóżka i już spałam:-D

albo warszawa albo olsztyn
Mirka myslałam o forach regionalnych czasami można coś trafić fajnego i odebrać od razu:tak:

No wiesz może nie wyglada jak maxi czy inne z górnej półki,ale ma atest podstawowy,pasy i inne potrzebne pierdoły.No i jest wygodny,nawet mój duży 3 latek się spokojnie mieści ;-)
A jednak chyba kupic nowy niż używany?
Anineczko zgadzam się:tak:

Beatko, gratuluje podpisania umowy:tak::tak::tak:

U nas juz spanko na dole... naroznik super:tak:
Anulka dzięki a wypróbowaliście ten naroznik?;-):-D

Beatko nie badz zbyt sroga:sorry2:







Beatko swietnie---ciesze sie bardzo ze wszystko zalatwione i ze tak fajnie udalo sie:tak:

Ja chyba zanalazlam spacerowke dla Szymcia. Znacie moze ten wozek a moze ktoras ma go??????
Wybrala ten czerwony na samym dole
WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA SMART BABY DESIGN Wwa (464115593) - Aukcje internetowe Allegro
Karinko byłam sroga bardzo:growl::-D a wózio fajny:tak:
Dobry wieczór:-):-)

Właśnie wyszli ostatni goście. Impreza super udana:-):-) Jutro ponadrabiam, bo ledwie patrzę na oczy;-)
Bira no to super czekamy na fotki

Dzisiaj mamy trochę inaczej niż zazwyczaj w 1 listopada(w zeszłym roku jeszcze w szpitalu byłam z Olka bo miała fototerapię:-()
Najpierw ja jadę potem razem i potem na obiad do teściów:tak:
Miłego dnia kobiety;-)
 
hello

my właśnie wróciliśmy z zakupów, dokupiłam dzis Davidkowi kurtkę na zimę w Next'ie a i party set na Davidka urodziny, oczywisci w Kubusie Puchatki :p hihih
potem byliśmy jeszcze u Dannego siostry,
Davidek bawił się z pieskiem, był bardzo szczęśliwy.


Dzięki za powodzenia, ale jeszcze dluuuuuuuuuga droga mnie czeka zanim go oducze, jak pisze karina, ach ten mój synus normalnie kocha cyca, ale powiem wam że nie jest źle, jak go karmie o 11, 14, 17, 20 to pomiedzy tymi kamriniami przez pierwsza godzine jest takie troche marudny, potem już OK, wiec czuje ze idzie ku dobremu. Myslałam że bedzie gorzej


Beata
gratuluje podpisania umowy i nie dziwie sie ze jesteś zła na męża, mój był strasznie samolubny ale już go oduczyłam ;PPP
jeszcze jak nie mieszkaliśmy razem np wpadł do mnie rano na kawe i przyniosl ze soba 1 banana, oczywiscie dla siebie wrrrrr


mirka, annineczka ja bym nie kupowała takiego fotelika z marketu, mimo iż kosztował 250 zl a nie 50
wierzcie mi nie stram kasą, czasami mi jej brakuje ale jak juz kiedyś pisałam nie będę oszczedzac czy żydzic na fotelik dla mojego synka, ale to oczywiscie wasza sprawa.
Taki fotelik starcza na 3 lata może dłużej więc już nie mówie aby wydac 1000 na maxi cosi ale te 500zl za chicco to juz nie tak dużo, zwłaszcza że zawsze potem można odsprzedać.
 
Ostatnia edycja:



mirka, annineczka ja bym nie kupowała takiego fotelika z marketu, mimo iż kosztował 250 zl a nie 50
wierzcie mi nie stram kasą, czasami mi jej brakuje ale jak juz kiedyś pisałam nie będę oszczedzac czy żydzic na fotelik dla mojego synka, ale to oczywiscie wasza sprawa.
Taki fotelik starcza na 3 lata może dłużej więc już nie mówie aby wydac 1000 na maxi cosi ale te 500zl za chicco to juz nie tak dużo, zwłaszcza że zawsze potem można odsprzedać.
No tak,ale ja nie chce nikomu odsprzedawac,tak samo jak nie chce kupowac używanego od kogoś :sorry2:
Ja nie mam zamiaru wydwac kasy na cos co bede używała raz lub dwa razy do roku przez 2 tygodnie na wakacjach u dziadków.;-)
Ale to tylko moje zdanie :tak:
Zresztą na temat fotelikow za sporą kase nie chce rozmawiac choc mam swoje zdanie ;-)
Mirka bardzo ładny fotelik;-)
Ja mam firmy Sena Remi 2.Spojrzałam na kg i okazało sie,że jest do 18 :baffled: Na szczęście Antek ma jeszcze swój fotelik :sorry2:
 
reklama
Dzien dobry Kochane:tak::tak:

Bira, super ze imprezka udana:tak:
u nas jutro - ale tylko tort i jakies ciasto + kawa, herbata;-)

Beata, jak obiadek u tesciow?:rofl2:

Anineczko, to Wy u rodzicow jestescie bez autka?

Mirka, fajny ten fotelik - jak do jazdy raz kiedys u rodzicow to ja bym kupila:tak: wole taki nowy niz lepszy uzywany (masz pewnosc, ze nie jest po wypadku). Jak my bralismy auto na Majorce (auto 2008 rok...) to fotelik byl tak beznadziejny, ze szok... firma zadna, stan oplakany... takze jakbys chciala wypozyczac u nas to tez mysle ze odpada:baffled:
 
Do góry