reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Widze ze macie temat o zabezpieczeniu na przyszlosc! Jezeöli chodzi o sterylizajcje to ja bym sie bala bo slyszalam ze to postarza! Podobno organizm jakos dziwneio na to reaguje! Nikt o tym nie mowi ale moge powiedziec ze jak patrze na moje znajome to cos w tym jest! Kobiety ktore maja 30 lat wygladaja na 40! (mowie o 2 konkretnych przypadkach)! Nie wiem, moze ktos inny dobrze to znosi ale ja nie chcialabym wygldac staro majac ta 30 naprzyklad!
Ja chyba zdecyduje sie na spiralke! Podobno sa 2 , jedna hormonalna a druga z miedzia (czy jakos tak)! Na hormonalna nie moge poki co sie zdecydowac bo karie ale ona jest podobno na 4 latka! Ta druga jest na 2 lata! Nie wiem co zrobic? Czy poczekac az skoncze karmic a teraz kombinowac inaczej??? A moze zalozyc sobie ta miedziana? Boje sie jednak bo podobno niektorzy reaguja na nia alergicznie??? Juz sama nie wiem co robic???

Jesli pisze o czyms o czym juz pisalyscie to sorki ale dopiero teraz zaczne sioe cofac w czytaniu!

jak mam wygladac w wieku 30 lat na 40 to ja dziekuje :szok::szok::szok::szok:

Ach i jeszcze jedno. Nie mam czasu wklejać zdjęć, ale na tej stronie dumny tatuś na bieżąco coś dokleja (bo rodzina się domaga więcej i więcej).

Picasa Web Albums - jammindaar

Miłego oglądania.

Jolie witaj kochana spowrotem :-):-):-):-):-)
wspolczuje z powodu babci...ale widocznie nadszedl jej czas..

a w wolnej chwili wskocze na picasso :tak:

Kochanie wczoraj w szpitalu pytałam lekarza o ten pas,powiedział ze absolutnie odradza ten pas,mowil ze tylko zwiotczeją mi mięsnie i pozniej bede miała wiszący brzuch,nie wiem czy ma racje,ale na tym etapie chyba sobie odpuszczę.Ale dziekuje za porade.Moze jak rana sie zagoi to wtedy sobie go kupie na siłownie.



Moj syn ma smoczek miej wiecej od 5 godz zycia hehe i apetyt ma taki ze az brodawki porzerał w całości,wiec bez obaw.


Ja laski byłam wczoraj w tym szpitalu.Znowu dusili ropę,och kurcze jaki to jest ból cholerny.Przepisali roztwór z którego robić okłady,lerzeć na brzuchu,no i co najdziwniejsze to pan dr. kazał sie wykąpać dobrze wymoczyć:szok::baffled::no:A ja na to ze przez 6 tyg nie wolno ponoć,a on ze wolno wolno,ze sie kąpac i tyle.Powiem Wam tak.Ja mam dwa otwory w ranie w celu wyduszania ropy,i zeby sama miała ujscie,i boje sie to zamoczyć w wodzie:confused:A to ze mnie boli prawa strona brzucha to powiedzieli ze nie od cesarki,wiec olali to.To tyle na temat szpitala.

Co do Doriana to dzis pobił znowu rekord
Od 22.00 do 6.30 spał o 6.30 melko,zmiana pieluchy i spał do 10.30:happy2:

jezu wspolczuje ci Monia jak cholera z ta raną :-:)-(
trzymaj sie dzielnie
w koncu sie zagoi.. mi sie tak krocze babralo po Milenie...nawet po pol roku mialam zabieg na cipce :sorry2::sorry2: takze wiem co czujesz...choc to inna czesc ciala..

a co do spania Dorianka to...ZAZDROSZCZE!!!!!!!!

Adas juz coraz mniej spi i zaczyna sie wszystkim interesowac tylko jest leniwy i nie chce trzymac głowki...no coz naprawimy to:-)

A wiecie dziewczyny jak mi ostatnio w leviatanie baba podniosla cisnienie...bylam z wozkiem a ona mi kazała wzias koszyk a na pyt gdzie mam dac ten koszyk to wymysliła ze wozek moge prowadzic jedna reka ...idiotka jaks zawsze kłade zakupy na dól koszyka i nigdzy nikomu to nie przeszkadzało:wściekła/y:

ja to w PL zawsze koszyk kladlam na wozek jakos tak ze nie przyduszalam nozek Milenie
choc przy moim obecnym wozku by tak nie dalo rady zrobbic

pod wozek w zyciu bym nie kladla bo balabym sie ochrony :-p:-p:-p


chyba skocze po kaweczke

jestem padnieta
powoli mysle nad przejsciem na butle i robie test Hani ile spi po butli
takze testuje córe :dry:
 
reklama
ja kilka razy wywiozlam jakies bzdety ze sklepu niechcacy pod wozkiem :cool2:
a Ignacy pare razy cos sciagnal z polki jak nie widzialam i potem tez sie okazywalo ze mamy nadprogram

bsz dobrze ze nigdy mnie ochrona nie nakryla
 
Moj mały ma smoczki avent 0-3
Co do zakupów to ja wstawiam sobie w ramę koszyk(mam na mysli rączkę) i ak jest mi nawet wygodniej bo nie musze sie schylać.

Jolie współczuje z poowdu Babuni.Zdjęcia Kacperka przepiękne...
Mirka ponad 2 godz?hehe i Tobie mało?hehe

Ja własnie wcinam obiadek-już obrzydły makaron z twarogiem,musze zacząc jesc jakies normalne rzeczy.
Co do wagi to kurcze nie mam pojecia ile waze,nie mam wagi w domu cholera.Brzuch wisi jak znoszona skarpeta och okropnie i do tego ta krecha na brzuchu.Kiedy ona zacznie znikac?
 
lilka ale ja byłam z maciem w parasolce a tam naprawde nie ma gdzie dac koszyka:-)
A ja zawwsze daje podspod wozka i ani w realu ani w tesko ani w biedrone jakos to nie przeszkadza....zreszta zawesze jak widze to mamay tak robia bo naprawde nie ma gdzie dac zakupow
 
Czesc Dziewczyny,

chcialam Was zapytac o tzw. baby blues...czytajac Wasze posty mam wrazenie ze zadnej z Was to nie dopadlo...za to ja rycze jak bóbr :zawstydzona/y: i to z jakis niewaznych powodow...

A jesli Was jednak dopadło to jak sobie dajecie z tym rade i czy wogóle jest sens walczyć z tym.

Pozdawiam
Madika

P.S.
A na zdjęciu moja gwiazdeczka - Natalia - urodziła sie 30.11.2007 w 14:45, CC, 54cm, 3400.
 

Załączniki

  • Resize of PC040232.JPG
    Resize of PC040232.JPG
    38,2 KB · Wyświetleń: 51
ale Kaceprek daje dziś czadu:-) śpi budzi się śpi budzi sie:-) hehhe i tak w kółko:-) a do tego ja mam jakiś kryzys pokarmu w cycach:-) a ten mały skubaniec nie chce pić NAN-a :-)

Madika śliczna córcia:-) GRATULUJEMY
mnie nic takeigo nie dopadło:-( wiec nie poradzę Ci nic:-(

Women brzuszek napewno Ci pieknie zejdzie:-) szczególnie jak Twoje fotki przedciażowe widziałam.......:tak:Kreche mam też;-)
Wisienka, Asix napewno wrócicie do swojej wagi:-) mi jeszcze 1,5 kg zostało;-) ale to chyba dupcia tyle waży:-p heheh bo brzuszek wyglada całkiem całkiem:-) heheh
 
reklama
Women baby blues to inaczej depresja poporodowa :tak:

Madika jesli czujesz ze potrzebujesz pomocy to popros o nia
mame,tesciowa,moze meza niech wemzie urlop na tzw.opieke nad zoną+urlop jesli mu zostal
moze i rozmowa z psychiatra? nei ma sie czego wstydzic
jak bym miala problem i kase tez bym poprosila o pomoc

mnie osobiscie to nie dotknelo...ewentualnie co to stalam sie bardzo nerwowa i corka nie raz to odczuwa (ta strasza :zawstydzona/y: )

i gratulacje coreczki :-)

pisz z nami to murowane ze lepiej sie poczujesz ;-)
 
Do góry