reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

reklama
Dzien doberek

jolie witam z powrotem!!!!! gratuluje pieknego synka !!!!!!!
i przykro mi z powodu babci :-( moja ostatnio tez ma sie nienajlepiej ostatnio jej dom to szpital i najgorsze to ze chyba bedzie musiala spedzic swieta w nim :-(

mirka a ja myslalam ze mam tu najstarszego faceta :-)
wiem ze troche przeterminowane pyt, ale jak twoj maly zniosl wypad do restauracji:confused: bo ja 21.12 mam zaproszenie od mojego z pracy na kolacje i troche sie
obawiam isc z malym.
ostatnio jak bylam u tesciow to 1 raz zaprosili do stolu to tylko zaczelam jesc i nie skonczylam bo maly tak sie darl i w sumie na moje szczescie bo mi nie smakowalo :-D

Asix ja probowalam dac mojemu smoka i nie chce, mam 2 rozne i oba wypluwa :-(

dziewczyny tak czytam ile wasze dzieciaczki spia ta az zazdroszcze, moj jak usnie to max na godzine - dwie :-(
 
sabina illlllllllllllllle sniegu u ciebie :shocked2::-D fajnie masz... u mnie ciagle deszcze leja :dry:
a i fajny wozek, mezus sie pyta czy przy 120km/h nie jezdzi slalomem?? (bo ma dziwnie kola) :-D:-D:-D hehehe sorki za mezulka ale kazal tak napisac :zawstydzona/y:
wisienka czesc :-)
 
no już myslałam ze wszystkie poszły:-) hehe

Larunia to jak sie przebudza Marcelek to pewnie za chwilke bedzie sie chcial bawic:-) no wlasnie dorzuc troche foteczek:-)

Wisienkka Twój maluszek ma 2 tyg. wiec napewno sie przestawi na dluzsze spanko zobaczysz:-)
 
a grzeczny to jest dopiero od czasu kiedy tatuś go kąpie:-) jak ja go kąpałam to się darł:-) heheh wie teraz tatus kąpie a ja go myję:)
Wasz też ma takie śłiczne małe nóżki:-) heh wszystkie nóżki śliczne małe:-)
 
czesc czesc larvunia i sabinka :-D

sabinka rzeczywiscie duzo zdjec - twoj maly to na niektorych fotkach do mojego podobny, tylko nosek inny :-p
a co do spania to mam nadzieje ze masz racje, twoj tez na pocztku malo spal:confused:

larvunia twoj maz ma fajne poczucie humoru ahahah :-)
 
reklama
Do góry