reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2007

a co do wózka:-) to wózek jak wózek:-) jeździc jeździ wiec źle nie jest:-)

Wisienka mój to w szpitalu prawie wogóle nie spał...:-( byłam taka zmęczona przez te 3 dni że miałam dosc
a właśnie śnieg u mnie zaczyna sypac więc pewnie znowu zimę zrobi:-)

papa Larvuniu
 
reklama
Adas juz coraz mniej spi i zaczyna sie wszystkim interesowac tylko jest leniwy i nie chce trzymac głowki...no coz naprawimy to:-)

A wiecie dziewczyny jak mi ostatnio w leviatanie baba podniosla cisnienie...bylam z wozkiem a ona mi kazała wzias koszyk a na pyt gdzie mam dac ten koszyk to wymysliła ze wozek moge prowadzic jedna reka ...idiotka jaks zawsze kłade zakupy na dól koszyka i nigdzy nikomu to nie przeszkadzało:wściekła/y:
 
wisienka : w restauracji bylo super maly spal ... on lubi spac jak jest jakis halas
bylismy co porawda krotko bo tylko ponad 2 godz. bo sie balam ze maly sie rozplacze
ale nie maly byl poprostu super
w sumie to zawsze spi jak z nim gdzies ide do supermarketu , centrum handlowego
a w sobote lecim samolotem do polski mam nadzieje ze tez bedzie glownie spal

jolie : szczere kondolencje odnosnie babci ....

sabina : moj maly uwielbia kapanie czy ja to robie czy moj maz ..... w sumie to robi to maz ale dlatego ze caly dzien go nie ma i to taki jego sposob na kotakt z malym
 
Wisienka juz suwaczek sie zmienil:-)

Kunda u mnie jest takie centrum handlowe ze masakra nigdzie nie moge wozkiem wyjechac bo wszedzie schody! tez mam dosc najchetniej bym ich tam zwyklinala ale co to da...:-( a do Intermache np. jakbym chciala wjechac to bym wszystko porozwalala bo tak malo miejsca:-(

Mirka 2 godziny to malo??????;-)

kurde mały sę obudził:-) a ja obiadu nei zrobiłam jeszcze;/ uciekam bede pozniej
buziaki dl a was
 
jolie-przyjmij kondolencje z powodu smierci babci
sabina-o matko ile fotek-widze,ze szalejesz z aparatem kochana:-D
stopki na dloni wygladaja super-rzeczywiscie takie malutkie,sliczniutkie
a w reczniku ja pieknie wyglada-o bozusiu!!!
no i sabina strasznie chuda jestes,chcesz troche ode mnie??tez chce tak wygladac,a tu brzucho mam i nie chce zejsc:-(

a jezeli chodzi o smoczki to jakie macie-bo ja kupilam 2 jeden dla nowo narodzonego dzieciatka(taki splaszczony) i pisze,ze uzywac miesiac(ale nie wiem,czy tylko miesiac mozna go uzywac,a potem si zuzywa,czy od ponad miesiaca wprowadza sie inne) no i ma 2 od 0-3 mc ortodatyczny-poradzcie cos-czy to bez roznicy?
 
asix mi brzuch juz opadl ale ze sporo przytylam w czasie ciazy to duza opona zostala :cool2: :-( od nowego roku akurat bedzie 4 tyg po porodzie to ostro biore sie za cwiczenia, bo mam prawie jeszcze 15 na plusie :sad::sad: siostra jak ostatnio ogladala moje zdjecia z przed roku to mnie nie poznala :szok:
 
reklama
Do góry