reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kajunia strasznie mi przykro i bardzo Ci współczuję! Nie ma tam u Ciebie innego szpitala? Z całkiem skróconą szyjką w tak wczesnej ciąży nie ma żatów!!! :no: Jeszcze piszesz że masz teraz skurcze a to nie jest prawidłowo!!!! Przepraszam że troszkę Cię strasze ale tu chodzi o zdrowie i dobro Twoich dzieci. Ja przy skurczach i zgłądzonej szyjce leżałam plackiem w szpitalu i i tak cudem udało się TYLKO o mięsciąc poród opóźnić a byłam niemal cały czas na silnych środkach rozkurczowych podawanych kroplówą!!! Kajuniu nie zostawiaj tak tego, może jednak jest inny szpital gdzieś w pobliżu który nie strajkuje? Zadzwoń do swojego gina, poprś o pomoc!!! No i konicznie leż leż leż!!!! Toaleta TYLKO i to wtedy jak już musisz wolniutko i ostrożnie!
Zachowania lekarzy nie skomentuje... @#$@#$@#%#$%&^&_*)%_"%@):angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry::angry::no::no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Women, strasznie współczuję że nie masz jeszcze wyniku :-( Wiem jakie to nerwy przy oczekiwaniu...
 
reklama
Witam mamuski:-)!Ale sie wkurzylam czytajac posta Kajuni:wściekła/y:,co oni sobie mysla ,ze maja do czynienia z krowa rozplodowa???????!!!!!!!!!!!!!!!!!Jestesmy ludzmi do jasnej ciasnej:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,a w naszym stanie to jestesmy pod specjalna ochrona:crazy:.Swiat zwariowal:szok:.
Kajunia ,lez duzo i wypoczywaj,jak mus to mus , wiesz przynajmnioe dla kogo to robisz.Bo chyba nasi lekaze nie bardzo wiedza dla kogo pracuja ani jakie maja obowiazki.Zaczynam sie cieszyc,ze bede rodzic w Irlandii,tu calkiem inaczej do ludzi podchodza ,personel w szpitalu ze do rany przyluz,o wszystkim z toba porozmawia i pocieszy jak sie smucisz lub badz martwisz , a nasi to by tylko pieniadze brali:angry::angry:.Nic sie nie martw zadzwon do swojego gina i sie poskarz albo co, bo sama nie wiem co moge jeszcze poradzic:-(.
 
Kajunia może naprawde powinnas jechac do innego szpitala tak jak pisze Ines,kurcze to nie przelewki z tego co czytałam w poście Ines.Jezu ja bym zwariowała.
 
Kajuniu kochana, piszę tutaj, ale wyślę Ci zaraz smska: jeśli masz skurcze muszą Cię przyjąć na oddział! Z tego co piszesz skurcze sie zaczęły po badaniu, więc jak tam przyjechałaś to ich jeszcze nie było. Wal do nich! Jak trzeba to nawrzeszcz, to jest zagrożenie ciąży i muszą ratować Twoje maluchy! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Misiaq gratuluje Synusia :-) no cóz do 3 razy sztuka ;-) Moze nastepnym razem bedzi Irenka :tak:;-):-p
Co do Kajuni to nie moge o niej i jej chłopcach przestac myslec :-( Martwie sie bardzo.... :-(Misia napisz jej smsa zeby tego nie lekcewazyla... Powinna trafic do szpitala pod fachowa opieke i na podtrzymanie ciazy jak najdłuzej sie da. Oby sie wszystko dobrze skonczyło...:sick:
 
Misiaq gratuluje Synusia :-) no cóz do 3 razy sztuka ;-) Moze nastepnym razem bedzi Irenka :tak:;-):-p

hehe, obawiam się że trzeci raz będzie dopiero za 10 lat, jeśli w ogóle... ;-)

Co do Kajuni to nie moge o niej i jej chłopcach przestac myslec :-( Martwie sie bardzo.... :-(Misia napisz jej smsa zeby tego nie lekcewazyla... Powinna trafic do szpitala pod fachowa opieke i na podtrzymanie ciazy jak najdłuzej sie da. Oby sie wszystko dobrze skonczyło...:sick:

juz jej napisałam :tak: mam nadzieję że tam pojedzie...
 
reklama
Anulko widzę że macie kłopoty z wykończeniem chałupki... trzymam kciuki żeby panowie się wzięli do porządnej roboty! :wściekła/y:

Women ale dostałaś speeda :rofl2: tylko się nie przemęczaj ;-)

Larvuniu
to cudownie że będziesz miała własne M. :-)

idę przerobic suwaczek :-)
 
Do góry