reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

dziewczyny!!!!
ehhjestem taka podjarana, ze nie wiem od czego zaczac ;-)
najlepiej jak zaczne od poczatku :tak::-D
bylam umowiona dzis na ogladanie 3 mieszkan. Ceny rozne...
-------> Za 37m2 chca 105tyś, 2 pokoje, z czego mieszkanie na parterze w dzielnicy "meneli". Lazienka po remoncie, pokoje tylko do odswierzenia, kuchnia -gole , krzxywe sciany, polczona z pokojem, cemna. Okna nowe plastikowe, drzwi podwojne antywlamaniowe. Czynsz miesiecznie 150zl + oplaty.
-------> Za 37m2 chca 99tyś, 2 pokoje, ciemna kuchnia, mieszkanie do calkowitego remontu... mieszkali studenci. 2 pietro,Ogolnie oropnie wstretne mieszkanie! Czynsz ok 250zl
-------> Za 48m2 chca 120tys, 2 pokoje, widna kuchnia, nowe meble w kuhni + nowy okap + nowa kuchenka. Lazienka w oplakanym stanie, trzeba wsio robic, pokoje do odswierzenia tylko. 10 pietro z balkonem. Czynsz ok 250zl

Zdecydowalismy sie na te ostatnie mieszkanie. Nie wiem jakie sa u Was ceny... Ale mnie przerazaja, ale cos musze juz kupic. Bo gdzie ja z maluszkiem pojde?? Narazie u tesciow, ale mam dosc. Kredyt ok miesiaca i sprawy papierkowe, wiec powinnam zamieszkac na swoim jakos najpozniej od wrzesnia:happy2:
Jutro kredyt idziemy z mezulkiem zalatwiac. Juz sie dowiadywalismy ze mozna wziasc taki ze sie zaczyna spacac po pol roku od wziecia kredytu. Bo wiecie jestem na wlasnej dzialalnosci... z ZUSu dostane niecale 400zl jak pojde na L4. Nie bedzie mnie stac na kredty. Mezus tylko 1500zl przynosi a z kredytem + oplaty bedzie nas ok 1000zl wynosic. Wiec za 800zl ciezko by bylo.... wiec po pol roku zaczniemy splacac, jak wroce do pracy :tak: Bo chce jak najszybciej wrocic...

To tyle o mnie:-D Juz w myslach ukladam w "nowym" mieszkanku maluszka do lozeczka..... ehh... juz mam wizje gdzie co ustawie... :-D:-D:-D
 
reklama
Witam

Misia wiem co czujesz,lekki zal,ze nie cora...
Ale wiem co pozniej nastepuje...milosc i wyobrazenie,ze starszak bedzie najlepszym starszym bratem na swiecie.A pozniej wyrosna na kumpli.Jezeli u mnie sie potwierdzi,ze faktycznie chlopak to bede kochac,kochac,kochac :tak:

Larvuniu a nie przeraza Cie te 10 pietro :szok:
Sprawdzalas czy nie ma karaluchow,faraonek i innego dziadostwa,ktore czesto jest w wierzowcach?
 
anineczka ja wychowana jestem w blokowisku wiec luuzik :-D
Do 2 klasy podstawowki wychowywalam sie w hotelu stilonowskim (z zakladu pracy rodzicow hotel) w jednym pokoju z rodzicami i 5 lat mlodszym bratem... Pozniej przeprowadzilismy sie do blokowisc na 5 pietro na 2 pokoje. Jakos od 2 lat wynajmowalam mieszkanie w rozmych blokach... na roznych pietrach i bylo oki. Wiec jestem juz nauczona. No na inne wygody mnie nie stac, niestety :-( A to i tak w miare "tanio".
 
Larvuniu najwazniejsze,zeby Wam sie podobalo.
Ja tez sie wychowywalam w hotelu robotniczym i na roznych sublokatorkach az do 6 roku zycia.Pozniej rodzice dostali ladne 3 pokojowe mieszkanko.
Dopiero jak wyjechalam do Irlandii mieszkam w domku,ale nie swoim:-p
No ale wspollokator sie nam wyniosl w sobote tak wiec 4 pokoje mamy tylko dla siebie:-)
Ty jestes z Gorzowa?
Bo mieszkanie moich rodzicow-63 metry w Lubinie jest warte juz 250 tys,a jeszcze 6 miesiecy temu przy wykupie bylo warte 119tys.
Tak wiec kupuj cos koniecznie bo ceny szaleja:tak:
 
anineczka tak gorzow wlkp :-D
Ceny u nas spadaja..., pol roku temu takie mieszkanie jak teraz kupuje warte bylo nie 120 tys a 160 tys. Dluzej nie moge czekac na mieszkanko, zanim sie kredyt dostanie, zanim formalnosci wszystkie..ehhh... no a trzeba wyremontowac chociaz troche ;-) Czasu mam niewiele a niechce w 9 miesiacu sprzatac po remoncie a liczyc nie moge za wiele na innych.
Wogole wiecej niz 120-130 tys na kredyt mnie nie stac. Tzn dostalabym i 400tys ale kto to splaci.... ehhh.... zycie jest okrutne.
Ale staram sie myslec pozytywnie i dlatego w myslach mam juz jak ukladam rzeczy maluszka itp....., damy rade :-D
 
Pewnie,ze dacie rade.
Jak to sie mowi...ciasne ale wlasne.
Choc 48 metrow to juz nie takie ciasne ;-)

My jak narazie nic nie mamy choc nasza zdolosc kredytowa w Polsce jest wyceniana na 800 tys to tutaj nie stac nas na kupno domku (bo tutaj tylko domy buduja) :wściekła/y:
A po co mi mieszkanie teraz w Pl jak nie zyje tam.
A wynajmowac obcym nie chce.
 
Misia gratuluje drugiego chłopczyka:-)

larvunia
gratuluje mieszkanka...grunt ze sie wm podoba i ze własne:-)

A ja ostatnio mam bardzo kiepski nastruj wszystko mnie drazi i wogole...chyba to tez przez ta pogode bo ciagle pada i chmury:-(
 
reklama
hej mamusie:-)

Larvunia gratluję mieszkanka!! super:-) a jak wyremontujecie sobie sami to zobaczysz dopiero wtedy jaka bedzie radość:-) a kredytem się nie przejmuj :-) ja też go mam i to nawet na 30 lat;-) ;-) choc mam nadzieje go spłacić wcześniej ale nigdy nie wiadomo:-) jak bedzie:-) w kazdym razie zostało mi jeszcze "tylko 29" latek;-) hehe

Sylwia suwaczki pięknie widoczne:-)

Kunda u nas też ciągle taka pogoda że się wszystkeigo odniechciewa:-( ale postanowiłam dzisiaj na jakieś zakupy wyskoczyć:-) i mam nadzieje ze humorek się poprawi:-) obyyyyyy:-) bo też mam dość ciagłych dołów....idfę sie teraz wygrzać z 2 godzinki:-) a potem na zakupy:-)

buziaki
 
Do góry