reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej dziewczyny,

Martwie sie o Kajunie, ma ktos moze jakies wiadomosci??
Jestem w szoku , ze ja tak potraktowali:-(
Mam nadzieje, ze jej chlopcy jeszcze dluuugo posiedza w brzuchu...

Jagoda
kurcze, uwazaj na siebie! Olej tych robotnikow, bedzie co bedzie, nie mozesz sie przeciez teraz denerwowac. A z tymi skurczami to idz moze lepiej do lekarza, albo przynajmniej zadzwon sie skonsultowac, zeby nie dopuscic do takiej sytuacji jak u Kajuni. Nie moge sobie wytlumaczyc, dlaczego ginekolog Kajuni zwlekal z decyzja wyslania jej do szpitala...:no:
Jagoda naprawde lepiej dmuchaj na zimne...
 
reklama
Hej Sabinko:-)
Wzieliśmy tanią ekipę bo mamy dużo schodów, wiec polecieliśmy na kase:-D Są z Rzeszowa wiec musza u nas spać. Wczoraj wieczorem poszli pić i jak wrócili nie chcielismy ich wpuscic do domu ale obiecali ze od rana biora sie do pracy... Wyobraz sobie ze dzis pracują od 6 rano!!!:szok::-D Może jednak coś z nich będzie! Ja i tak musze wynieść sie z domu na kilka dni bo będzie śmierdzieć a nie chce dziecku szkodzić:-(
Sabinko moje dzieciątko tez wczoraj wieczorem i w nocy strasznie szalało!:-D Wreszcie bo ostatnio miało ciche dni.
 
Jagoda o kurde nieźli są od 6 rano:-) masakra:-) mocne głwoy panowie mają:-)hehe:-)
a dzidzia Twoja nie szalała bo wiedziała że mamusia zła na panów robotników :-) i nie chciała Cię denerwować:-)
Ladina nic nie wiemy mamy nadzieje ze wszystko bezie ok..........jak opowiedziałam to mojemu mężowi to był w tak ogromnym szoku że nie wiedział co powiedzieć....straszne gdzie my musimy mieszkac i żyć:-( :-(
 
Sabina
miejmy nadzieje, ze kiedys ta mentalnosc sie zmieni:crazy: Chociaz jak sie slyszy kto rzadzi tym krajem to nie wyglada to rozowo:eek:
 
Witajcie :-)

Wiecie moze co u Kajuni?

Women, masz juz wyniki????

Buziaki dla wszystkich mieszkancow brzusiów :-)
 
Oj wątpię żeby mentalnośc sie zmieniła:no: Jest coraz gorzej!!! Zazdroszcze czasem tym co mieli odwage i powyjeżdżali z tego cholernego kraju! Kilka dni temu wrociła na jakis czas moja szwagierka która od dosyc dawna mieszka w szkocji, zupełnie inny czlowiek. Kiedys była znerwicowana, miała problemy, a teraz jakoś tak lepiej wygląda, żyje w zupełnie innym świecie. Tutaj ludzie robia wszystko zeby nie mieć dzieci bo ich na to nie stać, a w innych krajach wprost przeciwnie...
 
Jagoda
oj , nie jest az tak rozowo;-)
Smiesza mnie czasem te opowiesci o ludziach co wyjechali za granice i tak im sie dobrze wiedzie;-) Mysle, ze z tych emigrantow maly jest procent ludzi ktorzy zyja na poziomie takim jak rodowici mieszkancy kraju...

misia
czekamy na wiadomosci... pozdrow ja koniecznie od nas
 
reklama
Witajcie listopadowe mamy.
Jestem nowa, na imię mam Jola, mam 26 lat i jestem z Jeleniej Góry.
Chciałabym do Was dołączyć, jeśli nie macie nic przeciwko. Pozwoliłam sobie zacząć pisać do Was, chociaż może bardziej pasowałabym do grudniówek. Mój termin wg okresu to 29.11, a wg USG to 6.12.
Zauważyłam, że tu dużo "doświadczonych" mam. Ja więcej dzieci nie mam (chyba, że liczyć mojego Antka, który odszedł od nas w 12 tygodniu).
No to może na razie tyle.
Łączę się z Wami w buncie przeciwko tym białym co wyjechali (ły) do Warszawy i domagają się więcej, nie zwracając uwagi na najmłodszych potrzebujących. Również chciałabym wiedzieć co z Kajunią (podczytywałam Was wczoraj, ale nie byłam w stanie przeczytać wszystkich 330 stron - dziewczyny, niezły rezultat).
Pozdrawiam
 
Do góry