reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Hej dziewczyny!

Larvunia
fajnie, e jestescie zdecydowani na mieszkanko.
A kredyt - tutaj wiekszosc ludzi zyje na kredyt i nie sa to kredyty ktore splaca sie po ilus tam latach , tylko kredyty do usranej smierci, ktory takze przechodzi na dzieci. Mysle, ze w Polsce tez niedlugo tak bedzie, bo ceny nieruchomosci, beda przekraczaly mozliwosci finansowe ludzi.

Kunda
a co to za zly humorek? U nas tez ciagle pada, juz od paru dni nie wychodze z domu, ale w sumie sie ciesze. Jak pomysle, ze mialbybyc taki upal jak w tam tym roku a ja z brzuchalem....:no: wiec sa plusy takiej pogody;-)

Sabina
udanych zakupow!
 
reklama
Misia gratukeuje chlopca

Larvuniarozumiem Cie... mieszkanko to super sprawa...
my mamy swoje od ok. 4 latek, 52 m2 (3 pokoje) i teraz robimy góre (2 pokoje: nasza sypialnia i pokoj synka, +malenka garderoba) i mimo tego calego syfu remontowego... i zamieszania to cieszy nas jak cholera:-D ...juz wybralismy kolorki farb... ...juz kupilismy lampy do nowej czesci mieszkanka... ...och... i juz wiem, gdzie bedzie lozeczko maluszka... i gdzie nasze łożko... och... zobaczysz... własny kąt to spokoj, cisza... i w ogole...:-):-):-):-):-) Gratuluje dokonania wyboru:-D
 
Dzien doberek!;-)
Larvunia
Nie Ty pierwsza i nie ostatnia bedziesz splacac kredyt.Takie czasy!Mysle ze raczej powinnysmy sie cieszyc ze sa takie mozliwosci bo dzieki nim juz niedlugo bedziesz "wic wasze gniazdko":tak::-)
Ladina
A ja tam chce poznac plec maluszkow i juz nie moge sie doczekac!Kiedy dokladnie smigasz do gina?Ja 17.07 o 16.00.

Ciekawe co u Kajuni?

Niewiem jak u Was ale u mnie wietrznie i szaro.Taka pogoda z jednej strony przygnebiajaca a z drugiej ze wzgledu na brzucholek idealna;-):tak:No mogloby czasem wyjrzec sloneczko....
Jakis spacerek by sie zdal...
 
Motylinek
ja tym razem ide do szpitala na to usg i wyobraz to sobie ze tez 17:-D:-D:-D
tylko ze o 14.45 mam termin:-) Moze tez poprosze o rozpoznanie plci;-) juz sama nie wiem:zawstydzona/y:
 
dziewczyny dzieki za wsparcie. Zamieszkam we wlasnym mieszkanku dopiero za miesiac, albo poltora... (od wrzesnia najpozniej) a ja juz mam wizje gdzie co i jak bedzie lezec :-D Tak jak mowicie mam juz syndrom "zicia gniazda" he he he... Mam nadzieje, ze te 1,5 miesiaca predko zleci. Bede w chyba 7 miesiacu, ciekawe czy duzy brzusio bede juz maiala... i mam nadziej, ze dam rade w porzadkach po remontowych. Ehhh.. juz sie doczekac nie moge!

A w czwartek (chcialm przypomiec) ide na USG 3/4D :-D:-D:-D na 17.00

Czy Was tez mamuski malenstwa czasami mocno kopia? Jak wstaje za raptownie z wyrka to mam kopniaka tak porzadnego, ze musze siasc z powrotem :crazy:
 
cześć ja tylko na chwilkę :zawstydzona/y:
WYPISANO MNIE DO DOMU :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
otóż nawet nie wiem co jest :wściekła/y: lekarze są nieuprzejmi - wręcz bezczelnie :-( zamiast identyfikatora mają czarną etykietę strajk lekarzy :wściekła/y:
nie zrobiono mi żadnych badań - nawet wymazu który miałam wczoraj zalecony !!! a do szwu prawdopodobnie jest już za późno :wściekła/y: dzisiaj tylko ordynator zbadał mnie ginekologicznie - tak że teraz mam cały czas potworne skurcze i zwijam się z bólu :-( nawet nie wiem co jest ani gdzie mam się udać :-(
szyjka jest całkiem skrócona mam leżeć i wstawać tylko do WC. No i co 2 tygodnie wizyta u lekarza prowadzącego na USG dopochwowe :zawstydzona/y:

jestem zbulwersowana podejściem lekarzy - oni nie powinni starać się o podwyżki - bo niby za co :wściekła/y: do chlewa krowy doić - jedynie tylko to !!!

dziewczyny odezwęsię jak tylko będę mogła :crazy:

buziaki i dziękuję za pamięć :-)
 
Kajuniu :szok::szok::szok:
No i co z ta szyjka?
Kurde,moze inny szpital? Co za chamy :angry::angry::angry:
Trzymaj sie kochana,kurcze chcialabym pomoc,ale jak?
Dzwonilas do swojego lekarza?Pozal mu sie.Powiedz o skurczach.
Trzeba dzialac :eek:
 
o masakra Kajunia...
kurde przecież to się nadaje zgłosic gdzies...ja piernicze...nie spodziewałam się że moga tak traktować ludzi...:-( TRAGEDIA!
Kajunia będzie dobrze leż jak najwiecej...i pogaadaj ze swoim ginem...a jak nie to przyjeżdzaj do mnie my tu mamy super szpital prywatny!! nikt nie strajkuje..wszyscy są mili...a umowe z NFZ też mają podpisaną ....masakra!:-(
 
reklama
Kajunia strasznie mi przykro z powodu kompilkacji.Wierze ze bedzie wszytsko dobrze z Twoimi skarbami.Co do lekarzy to nawet sie nie wypowiadam,wiem jak ja latałam po szpitalu i nikt nie chcial pomóc,to jest narodowa tragedia tak mysle z tymi SZPITALAMI.Mam nadzieje ze jesli tylko bedziesz potrzebowała pomocy to bedziesz miała dobrą opiekę.Kajunia będe sie modlić i trzymać kciuki za Waszą 3!!!!!

Misia gratuluję Synusia !!!!!

Co do mnie to dziś jak wiecie jest 10.07.2007 powinny być wyniki z amiopunkcji,i co ??Dzwonie rano do dr.Pasińskiej i oznajmia mi zimnym głosem ze nic jeszcze nie wie ze dzwoniła do laboratorium i moze bedzie cos wiedzila jutro.Wkurzyłam sie jak coś.Oni sobie nic z tego nie robią ze walak jest o czyjes życie,traktuja to jak jakie cholerne przeziębienie.Brak mi słów.Zobaczymy co mi powie jutro.
Dzis równiez chcialam sie umówic do szpitala na kontrolne echo serduszka płodu,powiedzieli ze mam zadzwonic jutro,normalnie kpine sobie urzadzają w tym szpitalu.Jaki problem byl juz dzis mnie zapisać.Ach naprawde od samego rana wsciekła chodzilam.Wziełam sie odrazu za generalne porządki calego mieszkania zeby tylko nie myslec.Takze dzis cały dzien sprzątam mieszkanko,szafy,komody,bielizniarki-poprostu ide jak stuś pędziwiatr hihi.
 
Do góry