reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anitt gratuluję SYNKA :tak::-):tak: kolejny chłop na listopadzie :-D

Kunda my bierzemy dla jednego dziecka na drugie Antoni - po dziadku :tak:
 
reklama
Aha i wiek malego sie troche zmienil, wg USG jest o tydzien starszy, ale lekarz nie zmienil daty mojego porodu bo mowi ze te rozmiary wskazuja raczej na to ze dziecko jest duuuze:)
A do tego wszystkiego ja do tej pory przytylam ok 2-2,5 kilo wiec nie wiem jak to sie dzieje ale sie ciesze :)
 
Misiaq dla mnie imię Irenka jest fajniutki i wcale nie wydaje mi sie jakies "stare" moze dlatego ze mam ciocie o tym imieniu która stara nie jest ;-)

No i macie racje, dawajcie takie imiona które Wam sie podobaja i czujecie ze beda pasowaly do dzieciaczka. Jak zaczniecie patrzec na to ze jednemu to sie nie podoba a innemu tamto to dziecko bez imienia zostanie!!! ;-)
 
Dobry wieczór mamusie:-)
im bliżej tego usg 3 -4d to mam większe obiekcje czy potwierdzać wizytę:sick:
przede wszystkim szkoda mi 350zł wydać,teraz kiedy Samuel do szkoły idzie i remont w domu mamy to jednak spory wydatek
a poza tym mój mąż mówi że dzidzia na tych fotkach z 3d jak kosmita wygląda,więc po co mi to w sumie

ach sama juz nie wiem co mam myśleć,straszny bałagan mam przez to w głowie a musze w srodę wizytę potwierdzić lub zrezygnować:no::dull:

ja z witaminek biorę feminatal ale magnesik tez jutro zakupię bo w nocy dopadają mnie takie skurcze łydek ze masakra:angry::angry::angry:
 
dziewczyny powoli idę się kąpać i spać :-) mam nadzieję, że chociaż tę noc spokojnie prześpię :zawstydzona/y: pięciu nocy nie mogłam spać :no: łapał mnie potworny kurcz łydek - raz rozryczałam się w głos, że zrobiłam domownikom o 2.00 pobudkę, bo nie wiedzieli co się stało :zawstydzona/y: no i pozatym standardowo wstaję w nocy conajmniej 3-4 razy do kibelka :crazy:

jeżeli chodzo i witaminy to ja biorę calibrum mammi 2x1, wit.C i magnez - dodatkowo 2x1 duphaston i scopolan 3x1

dobranoc
 
Misiaq dla mnie imię Irenka jest fajniutki i wcale nie wydaje mi sie jakies "stare" moze dlatego ze mam ciocie o tym imieniu która stara nie jest ;-)

No i macie racje, dawajcie takie imiona które Wam sie podobaja i czujecie ze beda pasowaly do dzieciaczka. Jak zaczniecie patrzec na to ze jednemu to sie nie podoba a innemu tamto to dziecko bez imienia zostanie!!! ;-)
podpisuję się pod słowami Ines:tak:

Ines ależ Tobie córcia urosła,śliczna Mariczka
wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny:-)
 
Anitt kochana gratuluje synusia! :-)

Dzięki Ines :-)

im bliżej tego usg 3 -4d to mam większe obiekcje czy potwierdzać wizytę:sick:
przede wszystkim szkoda mi 350zł wydać,teraz kiedy Samuel do szkoły idzie i remont w domu mamy to jednak spory wydatek
:angry:

Pati powiem szczerze, że gdybym miała tyle kasy zapłacić za to badanie to bym po prostu żałowała na to. Ja mam to usg we Wrocławiu za 150 zł i to jest jedna z tych droższych cen. W życiu bym nie dała 350 zł, zrezygnowałabym i wolałabym coś do wyprawki kupić maleństwu :no: albo starszemu wyprawkę do szkółki jak w Twojej sytuacji... strasznie zdzierają. Skąd jesteś?
 
reklama
kajunia
zapytaj w takim razie w srode ginekologa czy nie musisz brac wiecej magnezu,
ja biore dwa razy dziennie, ale tez zlapal mnie skurcz lydki,

Pati
ja bylam na Usg 3d jak bylam z corka w ciazy (jeszcze mieszkalam w Polsce),
niby fajnie, mam cd, ktore gdzies tam lezy i sie kurzy;-) W kazdym badz razie jakbym miala teraz ze swojej kieszeni za to zaplacic to bym nie poszla, bo jakos nawet nie odczuwam potrzeby (wtedy poszlam bardziej z ciekawosci). Mysle, ze za te pieniazki tez wolalabym kupic cos dzieciom:tak:
 
Do góry