reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Anitt gratuluję chłopaka:-)
Kurcze czy mi się tylko wydaje, czy tylko jagoda będzie miała córeczkę?

Pati, 350 zł to delikatnie mówiąc zdzierstwo. Myślę, ze za taką cenę bym się nie zdecydowała. Postanowiłam zapłacić max do 200 zł, ale znalazłam bez problemu dobrą poradnię, gdzie robią to usg za 150, ale wiem, ze w innych miejscach robią też taniej.

Co do kurczy, mi na szczęście minęły. Ale to dzięki magnezowi. Wcześniej potrafiło mnie złapać nawet w trakcie spaceru... masakra. Poza tym biorę tylko feminatal. I czasami coś na zgagę. Zaraz nawet muszę iśc się poratować, bo mi gardło chyba wypali...
 
reklama
Anitt gratuluje syneczka:-)

Pati ja bym nie dała 350zł...byłam zapłaciłam 190 i wystarczy choc gdybym miała isc jeszcze raz to nie wiem czy bym poszła, no ale m dostał lewe pieniazki i dał mi na to usg
 
hej Mamuśki:-)

Anit gratuluję synka....:-) kolejnego już u nas:-)
Ale u nas burze były w nocy ...masakra...prawie całą noc nie spałam ...bo Maluszek chyba się bał:-) ciągle sie budziliśmy to on mnie to ja jego...kurde a moi rodzice pojechali dzis na wczasy do kolobrzegu:-) wlasnie dzwonilam ale podobno jedzie sie fatalnie na taką pogode...wszedzie burze i ulewy..ale coz zrobic...
Miłego dnia mamuśki:-)

Ja dziś idę do fryzjera:-)
bo normalnie jak widze moje pasemka których juz prawie nie ma:-)
hehe to się przerażam:-)
 
witam :-)

kajunia
zapytaj w takim razie w srode ginekologa czy nie musisz brac wiecej magnezu,
ja biore dwa razy dziennie, ale tez zlapal mnie skurcz lydki,


Ladina magnez biorę 2x1 a dzisiaj skurcze łydek były nie do zniesienia :-( jutro i tak pogadam z ginem bo zaczyna mnie to niepokoić :zawstydzona/y:
 
Test suwaczka :)

A teraz :):zawstydzona/y:

Jak teraz się nie uda to chyba się zastrzelę :-D, chyba jestem nie z tej planety ( taka prosta sprawa a ja nie mogę tego zrobić).
 
Na chwilę obecną niech i tak zostanie bo muszę uciekać na mały objadek.

Apropo imion ja jeszcze nie wiem czy będzie chłopczyk ( może będę wiedziała 17 lipca bo będę miała wizytę).

Pozdrawiam i papappa............:-):-):-)
 
Witajcie Mamuśki

Pati widzisz mówiłam ze Szymański zdziera kase z biednych cięzarnych,ale pewnie dlatego ze jako jedyny u nas w Bydgoszczy robi 4d.

Monia K cos zle robisz bo wyskakuje ci załącznik a nie suwaczek,musisz skopiować adres,czyli link swojego suwaczka i wklej obrazek pojawi sie adres wpisz i gotowe.

Kajunia gratuluje!Dzis rozpoczynasz 6 miesiąc.

Anit gratuluję SYNUSIA,wiem co teraz przezywasz jaka to jest radość chęc dzielenia sie ze wszytskimi ta wspaniałą wiadomoscia,i korzystaj z tego kazda chwila radosci wpływa doskonale na samopoczucie Twoje i Synusia.

Sabina p powodzonka u fryzjera,mnie tez juz ściga hehe odrost juz widoczny trzeba jakos podciac zeby wyglądac jak człowiek hehe.

Witaminy,tabletki i opisane przez Was skurcze
Ja nie mam narazie zadnych dolegliwości,zadnych skurczy łydek i innych za co dziekuje Bogu.Dziwi mnie ilość przyjmowanych leków tabletek witamin przez Was drogie Mamcie.Ze lekarz tyle kazał to az w szoku jestem.Co do magnezu to słyszałam pewna historie kiedy pewna pani była nagroliwa i brała chyba 3 tabletki magnezu dziennie,w 7 miesiącu na USG pokazało ze dzidzia zdrowa wszytsko super lecz nie ma kręgosłupa,bo magnez zatrzymał wytowrzenie sie kości,poprostu zabijał wapń z którego powstaja.Nie wiem czy powinnam pisac o tym ale pisze sie tu o wszytskim.Ja przyjmuje tylko jedna tabletke Prenatalu Classic i to wszytsko.

Co do imionek to macie w 100% racje ze imie powinno sie nam podobać,dajmy imiona swoim dziecią takie jakie nam rodzicą sie podobaja,bo to przeciez nasze dzieci bedą a nie tesciowej,brata,siostry czy szwagra,prawda!

Dzis wybieram sie na 17.00 do lekarza,swojego gina który prowadzi mi ciąze.
Boje sie okropnie kazdej teraz wizyty.To bedzie nasze pierwsze spotkanie bo tych okropnych przjsciach i wiadomosciach ktore zapewne pamietacie.łączyly nas tylko rozmowy tel w ktorych mnie wspierał i radził-naprawde duzo mi pomogł dr.Semeńczuk.
DZis badania ginekologiczne,wyniki morfologii i moczu oraz nieszczęsne USG ktorego boje sie najbardziej.
PYTANIE CZY OBRZEK COFNAŁ SIE DO KOŃCA CZY RACZEJ POSTEPUJE,TAK SIE BOJE.
 
reklama
Woman bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego synka i wierzę ze wszystko będzie dobrze!!! Prosze, napisz szybciutko po powrocie jak wyniki. Bądź dobrej myśli bo tylko to Ci pozostaje a widzę że i tak jesteś bardzo dzielna! No a Twoje zamartwianie się dzidziuś czuje i nie jest mu dobrze z tym... ;-) A jeszcze pytanko - to dziś też będą wyniki amniopunkcji?
Powodzenia!!! Trzymam kciuki!!!
 
Do góry