reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Co do imion to mamy wybrane i nie zamierzam ich zmieniać. Najważniejsze, że nam się podobają i nie kierujemy się zdaniem innych :happy2:
np. brat Marcina będzie chrzestnym Oliviera, więc z miną zapytał się co to za imię - Marcin na to, że to imię dla naszego jednego dziecka :happy2: a sam dał córeczce na imię Rozalia :crazy: no ale to każdego prywatna sprawa :-p

misiu mnie zgaga łapie tylko wieczorem po kolacji :sick: ja biorę Reeni i od razu przechodzi :tak:

co do USG 4D to ja płaciłam 180zł z płytką DVD :-)
 
no to ja chyba sobie najdluzej poczekam na usg, bo dopiero za 3 tygodnie:dull:
ale w piatek ide na rutynowa kontrole, nie lubie tej mojej ginekolog jak nie wiem:eek:, kazda wizyta to wielka niewiadoma. Zalezy od humoru pani doktor;-)
 
kajuniu
jak Victoria miala sie urodzic, to w razie syna mial byc Oskar albo Olivier;-) Ale teraz juz mi sie mniej te imiona podobaja , chociaz maz nadal mnie cisnie na Oskara;-)
 
Ladina ja idę do gina w środę :-) kończy mi się duphaston no i mija już drugi tydzień więc wypada pokazać się mojemu ginowi ;-)
zapiszę się zaraz na USG na 10.07. żeby zobaczył czy maluchy jednakowo rosną i ewentualnie wykluczył "zespół podkradania" :zawstydzona/y: w przeciwnym wypadku czeka mnie szpital :-(
 
Co do imion to mamy wybrane i nie zamierzam ich zmieniać. Najważniejsze, że nam się podobają i nie kierujemy się zdaniem innych :happy2:
np. brat Marcina będzie chrzestnym Oliviera, więc z miną zapytał się co to za imię - Marcin na to, że to imię dla naszego jednego dziecka :happy2: a sam dał córeczce na imię Rozalia :crazy: no ale to każdego prywatna sprawa :-p

no dokładnie!
mnie za to rozśmiesza moja mama i moja siostra, które koniecznie chcą innego imienia niz ja dla dziewczynki. Twierdzą że "Irena" to taka bufetowa albo wc-babcia :wściekła/y: - póki co ja nie znam żadnej bufetowej ani wc-babci - tym bardziej po imieniu, więc nie wiem skąd one sobie to wymyśliły, znam za to parę znanych kobiet które miały tak na imię: Irena Eris, Irena Santor, Jarocka, Kwiatkowska itd...

Wiem że im się nie podoba to imię, jest faktycznie stare ale piękne. Nam się z Kubą podoba bardzo i nie zamierzamy każdego wkoło zadowolić, to my mamy być zadowoleni a imię ma pasować do naszego dziecka.

Tak więc luzik w ramionkach :-D
 
misia
mi wlasnie tez podobaja sie te strare zapomniane imiona:tak:
Ostatnio chodzi za mna Krystyna, ale tez slysze, ze ta to byla taka i owaka ;-)
 
Nam się z Kubą podoba bardzo i nie zamierzamy każdego wkoło zadowolić, to my mamy być zadowoleni a imię ma pasować do naszego dziecka.
:-D

Dokładnie i o to chodzi. Nikomu nic do tego jak będą mieć na imię nasze dzieci. Ważne, żebyśmy my były zadowolone.
Co do samego imienia Irena... teraz wracają stare imiona. Coraz częściej słyszy się, jak rodzice mówią do swiuch dzieci Marysia, Zosia, czy Franek. Mi się posdoba Hania, na co większość znajomych robi ogromne oczy jakbym z kosmosu zleciała...
 
Mi sie podobaja stare polskie imiona:-) Dla dziewczynki chcielismy Magda...moj tata stwierdził ze magdy sa wredne, ale co tam nie zamierzam sie tym przejmowac, natomiast z chłopcem wynikł nam problem bo mi sie podoba Antos, ale mojemu nie, moj tata chce Wojtka ale ja nie bo w rodz jeden wystarczy teraz myslimy nad Adasiem lub Piotrusiem:-)
 
reklama
Dziewczyny powitajcie kolejnego mezczyzne na forum :-D:-D:-D

Lekarz nie mial watpliwosci co do tego ze to duzy, zdrowy chlopiec, az sie pytal czy wszystkie dzieci w naszych rodzinach rodzily sie duze. Jestesmy cholernie szczesliwi, chodze i gadam w kolko to samo :)
Maly tak wariowal ze az mi sie brzuch ruszal i bylo to bardzo widac jak lezalam :) No jestem bardzo szczesliwa, brak mi slow. Teraz pozostaje zastanawiac sie nad imieniem i az sie boje. Jak na razie chce Ignacego, ale chyba tylko ja wiec caly czas czekam na propozycje :)
 
Do góry