reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

kurde zawsze mi się wydawało że wybranie imienia będzie proste :-) szcególnie że dla dziewczynki nie mieliśmy problemu:-) miała być Zuzia i koniec:-) a tu bach Zuzia sie zmieniła z małego chłopczyka:-)
dlatego Larvunia żeby Ci się nie zmieniło tak jak u mnie:-) ja też już dawno do brzuszka mówiłam Zuzia:-) hehe
no ale takie życie:-)
 
reklama
hej dziewczynki!
widze, ze z imonami macie problemy;-) to tak jak ja:tak:
Ale powiem Wam szczerze, ze coraz bardziej oslabiaja mnie juz takie na maxa wycudowane imiona , mam wrazenie, ze nie dlugo ludzie zaczna nazywac dzieci
np.Tanczacy z Wilkami, albo cos w tym stylu:-D zeby byc tylko oryginalnym:-D
Moja kolezanka , wymyslila sama imie:eek: dla dziecka, wparawdzie juz sie przyzwyczailam, ale uwazam, ze co za duzo to nie zdrowo:no:

Jagoda
z tych dwoch imion sama zastanawilam sie kiedys nad Bianka, ale imie to oznacza jasnowlosa a moja cora urodzila sie ciemna. Mysle, ze to imie idealne dla blondyneczki;-)
 
kurde zawsze mi się wydawało że wybranie imienia będzie proste :-) szcególnie że dla dziewczynki nie mieliśmy problemu:-) miała być Zuzia i koniec:-) a tu bach Zuzia sie zmieniła z małego chłopczyka:-)
dlatego Larvunia żeby Ci się nie zmieniło tak jak u mnie:-) ja też już dawno do brzuszka mówiłam Zuzia:-) hehe
no ale takie życie:-)

Sabina moja kuzynka mowila, ze bedzie dziewczynka, ginekolog tez jej ciagle mowil ze to dziewczynka.... no i urodzil sie Cesper :))) Ale byli wszyscy w szoku :)))
 
Ja kochane była przygotowana na dziewczynke,marzyłam o niej i miała by na imie Vanessa...A tu USG i bach bedzie chlopiec...no i pojawił sie problem z imieniem.
Moj partner chcialby zeby dać junior Roger a mnie nie bardzo sie ten pomysł podoba hih.JA własnie bardzo lubie nietypowe imiona-lecz (tańczący z wilkami) to zdecydowanie przesada i syn mogł by mi nie wybaczyc tego do końca zycia. Dobrego wieczorku zycze,pogłaskac swoje brzuszki ode mnie kochane,buzka.
 
Dzień dobry Mamuśki
Co do wózka to mnie sie podoba Quinny Buzz lub QUINNY SPEEDI fakt iz jest drogi,ale niesamowicie mi sie podoba.
USG 4D rewelacja,u nas robi tylko jeden lekarz i kosztuje ta przyjemnosc 350zł,ale efekt jest nie do opisania.
A jeśli chodzi o poród w wodzie to też bardzo powaznie sie nad tym zastanawiam,ponoć ból jest znikomy,poród duzo łatwiejszy.

Nam bardzo podoba się speedy. Jest bardzo lekki w prowadzeniu i jest w stanie pokonać nawet najgorsze leśne tereny. Ostatecznego wyboru dokonamy w lipcu jak tylko wybierzemy się do sklepu:-)

Co do USG 4D u nas to badanie robią w szpitalu. Ale, ze teraz jest strajk ciężko się z kimkolwiek dogadać, wiec postanowiliśmy jechać do Łodzi. Koszt takiego USG razem z filmikiem to 150 zł.

Jagoda, Blanka śliczne imię, sama się nad nim zastanawiam. O ile oczywiście wyjdzie dziewczynka;-) Na razie młody/młoda nazywa się Junior;-)
 
No wlasnie Women trzeba uwazac z tymi imionami, mojej mamy znajoma nazwala syna Egon pod wplywem modnego owczas filmu, pozniej plakala rzewnymi lzami, bo jej syna dyskraminowali w klasie. Dzieci wolaly na jego Ogon:dull: Matka nie mogla sobie tego podarwowac..
A ja tez boje sie nazywac swoje dzieci, bo jak chrzesniakowi wybralam drugie imie, to wstydzil mi sie rok temu swiadectwo pokazac ze wzgledu na to drugie imie:dull::dull: A na pierwsze ma bardzo popularne i bylo ich chyba z osmiu w klasie z takim imieniem, ale to mu sie podoba bardzo:zawstydzona/y: Wiec nie ma co czasmi dzieci uszczesliwiac na sile oryginalnym imieniem , bo roznie to bywa:tak:
 
Marcel podoba mi się to imię,ja własnie poszukuje takich nietypowych imion,bo jak słysze takie co krok to mnie mdli.

hehe, no to nie mów tego mamom, które właśnie nadają popularne imiona, bo może się im zrobić przykro ;-)
A teraz Marcelków jest dużo :tak: więc kto wie, kiedy nietypowe imię będzie już popularne :-D:-D:-D

Larvuniu wiesz co, ja mieszkam w dzielnicy z równymi chodnikami, więc zupełnie mi fakt małych kółek nie przeszkadzał. Dla mnie ważne było to, że mieścił się w wąskim przedpokoju bo ładnie się składał i nie zajmował wiele miejsca. Natomiast na spacer w okolice ulic zrobionych z kocich łbów - nie polecam :no:


Baaardzo tu cicho u nas mamusie. Czyzby wszystkie byly tak zajete jak ja?? :) Pozdrawiam Was i dzieciaczki.
Jutro mam USG, moze sie okaze co nosze pod sercem :)

no jak tam usg kochana?

Hej kobitki:-)

Witajcie w klubie zastanawiających się:-D Ja wciaż studiuje tą stronkę, bo tu jest na prawde dużooo: http://www.skarbczyk.com/
Jak na razie na 99% będzie Blanka, tylko ostatnio zastanawiam się czy nie Bianka?:szok::sick: Co myślicie?

Hmmm, dla mnie brzmią bardzo podobnie. Chyba Bianka ładniejsze.



ale mam zgagę :crazy: fuuuuj, a było już tak dobrze... idę po manti.
 
Doczytałam że Pati się odezwala, witaj :tak:

Ja kochane była przygotowana na dziewczynke,marzyłam o niej i miała by na imie Vanessa...A tu USG i bach bedzie chlopiec...no i pojawił sie problem z imieniem.
Moj partner chcialby zeby dać junior Roger a mnie nie bardzo sie ten pomysł podoba hih.JA własnie bardzo lubie nietypowe imiona-lecz (tańczący z wilkami) to zdecydowanie przesada i syn mogł by mi nie wybaczyc tego do końca zycia. Dobrego wieczorku zycze,pogłaskac swoje brzuszki ode mnie kochane,buzka.

hehe, Vanessa ślicznie! A Roger, no cóż :crazy: znam jednego Rogera ... co za typ...
 
reklama
Dokładnie, zgadzam się z tymi imionkami. Nie ma co cudować. Mam koleżankę Roksanę, co prawda nie jest to jakieś wyszukane imię, ale ona zawsze mówiła, ze go nie cierpi i jak można było ją tak nazwać. Kiedyś znałam dziewczynę o imieniu Estera, która przez tydzień wstydziła sie przyznac jak ma na imię, chociaż mi to imię się nawet podobało...

Hej laski :-D
Ja tez ide 12 lipca na USG 4D :-D:-D:-D Tez juz sie doczekac nie moge. Na ktora godzinke idziesz?? ja dopiero na 17.00 ........... (mam nadziej, ze potrwierdzi ginekolog ze to Marcel a nie ONA, juz się przyzwyczaiłam do Marcela, heh sie okaze).

To ja mam jeszcze gorzej;-) Idę na 18 dopiero;-)
 
Do góry