reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Sabinka udanej imprezy:tak::tak::tak: wybaw się dobrze:-):-):-)
Panu młodemu współczuje na własnym weselu w gipsie oj joj :szok::no::no:

Życzę przyjemnego wypoczynku w Zakopanem również:tak::tak::tak:

No to się jeszcze pochwalę: Amandzia robi brawo:tak::tak::tak::-):-)
 
reklama
Czesc mamusie


dzień dobery laseczki:-)

wczoraj przyjechał do mnie 5 miesieczyny wujek Kapika:-) ufff cieżki dzień:-) na szczęscie razem z opiekunka:-) no ale i tak było cieżko a zarazem fajnie :-) hihi

Anineczka Matti super chodzi z pchaczem!! ślicznie!
Liluś to napewno chłop:-) hihi iędzy nogami coś się pokazało:-) hihi Lilus mój mały też waży ok. 8400:-) tez je ile widzi..2 dania na obiad i takie tam! :-) i co z tego:-) chudzielec z niego :-)
Pusia udanego wekendu :-) mój Dawid też nast.tydzień wolny cały ma!:-)
Aluśka biedna Amandzia...:-( ale jak ja Kapika z dawidem zostawiałam to też zawsze coś na szczęscie nic złego no ale :-) hehe także facet to facet :-)
Pusia no to ładne ceny macie za mieszkania:-( ja na szczęscie mam swoje ale i kredyt na 30 LAT! no już 28 hihi;-)
Anulka prześle Ci za chwilke rozmowe z moim bratem o tych aparatach:-) ale generalnie oba są tak strasznie podobne...że nie wielkie róznice...zrobił testy, porównania itp i powiedział że generalnie są te same...jedni na forach polecają jeden a inni ten drugi:-) heheh podsumował to niech kupi co jej się bardziej podoba:-) także nie pomógł za wiele:-) no ale jest obiektywny:-) każdy ma swoją ulubioną firmę markę itp:-)
Karinka co się stało że zły humorek??
Beatko jaką masz fryzurkę nową???????? wczoraj nam przyszedł fotelik czerwony do autka:-) hihi super jest:-) a jaki Kapik dumny:-) Olka chyba tez ma czerwony?:-) i zdrówka dla dzieciaków:-)
Misia szczęśliwego powrotu
Bira posprzątałąś już?;-) to łądnie im mieszkanko będzie błyszczało teraz:-) hehe

a ja dziś idę na wesele:-) do Kapika przyjeżdza moja mama:-) takze mamy luzik:-)a wogóle to dzisiejszy Pan młody tydzie temu złamał nogę:-( biedaczek w gipsie na swoim śłubie:(;-( jutro albo w poniedziałek wyjeżdzam do zakopanego na 2-3 dni:-) wiec przepraszam że nie bedę za często:-( buziak dla was wszystkich ogromny a jeszcze wiekszy dla maluszków:-)
miłęgo weekendu


No to super:-Dudanej zabawy:tak:wyszalej sie ile wlezie hehehehe.
Co do humorku to jest z tego ze moja matka miala ataki no i stan jest nadal krytyczny:-(
\



Zmykam posprzatac mieszkanie.
 
Sabinko baw się dobrze tylko pana młodego nie obracaj na parkiecie bo jak on biedak da radę z tym gipsem:-D No i miłego pobytu w Zakopcu:tak:
No to się jeszcze pochwalę: Amandzia robi brawo:tak::tak::tak::-):-)
Aluśka no to brawa dla Amandzi:tak:Ola też już od 2 tyg robi a od wczoraj przesyła całuski:-D

Wpadam na sekunde. Bo cos mnie ostatnio czas goni:dry:

Jedziemy za chwilę na urodziny do naszrgo chrzesniakia. a potem ide na panieńskie i balety:-):-):-)

No to spadam. Jak jutro będe przytomna do tu zaglądnę:sorry2:

Ciaoooo
Elbra wybaw się za nas obie:laugh2:

Hello Lejdis.

Sabinko i Elbra udanych imprez :-)

Aluśka
ja też nie wyspana.
Ale wczoraj poszłam spać o 2:30 a pobudka już koło 6 :sorry2::baffled:
Anineczko a co robiłaś do 2,30????przecież to Wisienka miała noc poślubną:-D

Czesc mamusie





No to super:-Dudanej zabawy:tak:wyszalej sie ile wlezie hehehehe.
Co do humorku to jest z tego ze moja matka miala ataki no i stan jest nadal krytyczny:-(
\



Zmykam posprzatac mieszkanie.
Karina jakie ataki bo już niwe wiem czy nie doczytałam?:szok:

A ja układam wbijam gwoździe i takie tam jakoś przy tej pogodzie tak sobie czas organizujemy
 
witam;-) jestem tu pierwszy raz :happy: i też chciałabym sie pochwalić zdolnościami mojego synka 20 sierpnia skończył 9 m-cy. teraz śpi to mogę poklikać bo tak to tylko mama, z nikim nie chce być .

ja wiem że to tak nie ładnie się chwalić ale taka już natura matki
nie wiem co jeszcze potrafią wasze dzieci ale mój mały robi pa- pa
ostatnio pokazuje nu-nu, pokazuję na lalce , misiu itp gdzie jest oko,nos
no i standard jaki jestem duuuży
aktualnie uczę go pokazywać jakie jest dobre to co je
mówi tatatata, mamamama, babababa a przedwczoraj tulitluli na piłkę-śmiesznie mu to wychodzi:-D:-D
 

Załączniki

  • FOTKI-0076.jpg
    FOTKI-0076.jpg
    62,9 KB · Wyświetleń: 16
Ostatnia edycja:
Sabinko baw się dobrze tylko pana młodego nie obracaj na parkiecie bo jak on biedak da radę z tym gipsem:-D No i miłego pobytu w Zakopcu:tak:

Aluśka no to brawa dla Amandzi:tak:Ola też już od 2 tyg robi a od wczoraj przesyła całuski:-D


Elbra wybaw się za nas obie:laugh2:


Anineczko a co robiłaś do 2,30????przecież to Wisienka miała noc poślubną:-D


Karina jakie ataki bo już niwe wiem czy nie doczytałam?:szok:

A ja układam wbijam gwoździe i takie tam jakoś przy tej pogodzie tak sobie czas organizujemy

Dwa dni temu miala jeden atak w domu po ktorym znieksztalcila jej sie twarz i mowila sylabami karetka przyjechala po nia........i w szpitalu miala kolejne ataki po ktorych wogole powyrzywialo ja i przestala mowic.
Lekarz mowil ze trzeba byc dobrej mysli ale trzeba sie tez liczyc ze w kazdej chwili moze to sie stac.
 
Dwa dni temu miala jeden atak w domu po ktorym znieksztalcila jej sie twarz i mowila sylabami karetka przyjechala po nia........i w szpitalu miala kolejne ataki po ktorych wogole powyrzywialo ja i przestala mowic.
Lekarz mowil ze trzeba byc dobrej mysli ale trzeba sie tez liczyc ze w kazdej chwili moze to sie stac.

KARINA bardzo mi przykro:-( -moja babcia miała to samo -to był udar ale w małym stopniu . wyszła z tego szczęśliwie. życzę zdrówka dla mamy:-(
 
reklama
Do góry