reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Wisienko Kochana z okazji Waszego ślubu
Bądźcie Dla Siebie I Ziarnem Pieprzu,
I Szczyptą Soli, I Tym Co Cieszy,
I Tym Co Boli. Trwajcie Razem,
Gdy Miłość W Rozkwicie
I Gdy Ku Jesieni Swe Kroki Skieruje Życie.
kwiahph0.gif

 
reklama
Dziewczyny, rozmawialam dzis z kolezanka, ma synka starszego od Oskara o 9 m-cy, pytalam ja o chodzik. I ona twierdzi, ze chodzik jest ok.
Zastanawia mnie czy jak dziecko juz samo stoi, czy trzymane za raczki stawia pewnie kroczki czy chodzik moze mu zaszkodzic... no bo w sumie dlaczego ma szkodzic?? Hmmm, bo gdy maluch ma np. 8 m-cy i ktos wsadza go do chodzika to rozumiem, jeszcze kroczkow nie stawia samo, nie stoi stabilnie i jest za wszesnie obciazany kregoslup i stawy biodrowe, ale jak juz samo probuje stawiac kroczki to tez szkodzi???
napiszcie co myslicie, bo kusi mnie chodzik.....
Anula w sprawie chodzików to w 100% zgadzam się z opinią Mirki:tak::tak:
pokapielowy raport zebowy : mamy juz 6 : 2 na dole i 4 na goze :)
Mirka gratulacje dla Nicolaska za ząbeczki:tak::tak::tak:
 
Liluś ładnie Hania waży:tak::tak::tak:


córka bratowej wszystko żerna (kiełbsa z grila i takie tam ma już za sobą :szok:) ma
skończone 10 miesięcy waży ponad 14 kg i od niedawna przekręca się na boki pełnego obrotu jeszcze nie zrobi bo nie ma siły:no::no::no: no mojej Amandziuchy się czepiali że chuda no i proszę jaką kalekę z Julki zrobili:crazy::dry: :baffled:
pulchne dziecko nie znaczy że zdrowe:crazy:
 
Dzień dobry

Achh drugi dzień @ i mam zły nastrój a jeszcze jakaś dziwna wysypka(taka kaszka) wyskoczyła mi na brodzie :crazy:
Pusia mi po ostatnim@ tak Twarz spryszczyło że szok:szok: wstyd było wyjść na ulicę żeby ludzi nie straszyć:crazy::szok:

A co do przyznania kredytu no to straszna lipa u Nas również:-:)-:)-(
człowiek chciałby być na swoim a tu nie ma danej nawet szansy:-:)-:)-(
Anineczko słodko Mati wygląda trzymając się tego pachacza:tak::tak::tak: mega zdolny facecik z niego:tak::-D:-D:-)
oby po tym roku rozłąki mieliście swoje wymarzone własne gniazdko:tak::tak::tak: tego Ci bardzo życzę:tak::tak::tak:
Beata zdrówka dla dzieciaczków:tak::sorry2::confused:
Misia spokojnego powrotu do domciu:tak::tak::tak:
 
Aluśka czyli mężuś musi częściej zostawać z Amandą żeby nauczyć sie reagować w razie jak ciebie by ie było w domciu ... tylko może mniej na nich wtedy oko;-). Dobrze że Amandzia jakoś to przetrwała

Kacper niedawno poszedł spac bo późno wróciliśmy z dworu .

Jutro jedziemy na weekend do moich rodziców - Piotrek ma teraz tydzień wolnego :tak::-)- fajnieee

Liluś współczuje tak długiego siedzenia u lekarza :crazy:. Pomyśl sobie że niedługo to się skończy i syncio będzie już z Wami :tak:. Będziesz rodzić z mężem (jesli to nie tajemnica:sorry2:) ?
 
Liluś współczuje tak długiego siedzenia u lekarza :crazy:. Pomyśl sobie że niedługo to się skończy i syncio będzie już z Wami :tak:. Będziesz rodzić z mężem (jesli to nie tajemnica:sorry2:) ?


oczywiscie ze nie tajemnica;-)
a wiec bedziemy rodzic razem,i to juz trzeci raz :-)
watpie czy mezulo chcialby opuscic porod :-) nigdy go tez nie namawialam na porod rodzinny,poprostu sam z siebie chce i ja sie ciesze,bo zawsze bardzo mi pomaga i balabym sie byc sama :sorry2:

Pusia ja sie przeogromnie ciesze ze jeszcze troche i koniec tych kontroli,bo...mnie to juz NUDZIIIIIIIIIIIIIIIII :sorry2::nerd::-p



a dzis lekarz nam plci nie potwierdzil
maluch tak sie krecil ze nozkami zakryl to co ma
a ze wszyscy wokol watpia ze to syncio to chcielismy sie upewnic :rofl2:
jednak mam zdjecie z pl co tam miedzy nozkami jest i lekarka powiedziala ze zgadza sie z polskim lekarzem ze to chlopiec,a to co dzisiaj widziala na ekranie to powiedziala ze wyglada na chlopca ale pewna nie ejst
my sie jakos nie pzrejmujemy bo jeszcze gin nigdy nam sie z plcia nie pomylil,wiec mu wierze ze ******* nie gadał :happy:
 
Dzień dobry;-)
Aluśka współczuję Amandzi a mąz musi chyba bardzoej sie angazować w opiekę:tak:łatwo powiedzieć ale przynajmniej powinien spróbować;-)
Lilka czy teściowa na czas rozwiązania przyjedzie do Was bo co z dzieciakami?
Liluś ładnie Hania waży:tak::tak::tak:


córka bratowej wszystko żerna (kiełbsa z grila i takie tam ma już za sobą :szok:) ma
skończone 10 miesięcy waży ponad 14 kg i od niedawna przekręca się na boki pełnego obrotu jeszcze nie zrobi bo nie ma siły:no::no::no: no mojej Amandziuchy się czepiali że chuda no i proszę jaką kalekę z Julki zrobili:crazy::dry: :baffled:
pulchne dziecko nie znaczy że zdrowe:crazy:
Aluśka 14 kg:szok:ludzie spaślaka z dziecka zrobili.Ola waży 9,5 kg a wydaje mi się grubaśna :dry:

Dziś siedzimy w domu bo pada:crazy:
 
dzień dobery laseczki:-)

wczoraj przyjechał do mnie 5 miesieczyny wujek Kapika:-) ufff cieżki dzień:-) na szczęscie razem z opiekunka:-) no ale i tak było cieżko a zarazem fajnie :-) hihi

Anineczka Matti super chodzi z pchaczem!! ślicznie!
Liluś to napewno chłop:-) hihi iędzy nogami coś się pokazało:-) hihi Lilus mój mały też waży ok. 8400:-) tez je ile widzi..2 dania na obiad i takie tam! :-) i co z tego:-) chudzielec z niego :-)
Pusia udanego wekendu :-) mój Dawid też nast.tydzień wolny cały ma!:-)
Aluśka biedna Amandzia...:-( ale jak ja Kapika z dawidem zostawiałam to też zawsze coś na szczęscie nic złego no ale :-) hehe także facet to facet :-)
Pusia no to ładne ceny macie za mieszkania:-( ja na szczęscie mam swoje ale i kredyt na 30 LAT! no już 28 hihi;-)
Anulka prześle Ci za chwilke rozmowe z moim bratem o tych aparatach:-) ale generalnie oba są tak strasznie podobne...że nie wielkie róznice...zrobił testy, porównania itp i powiedział że generalnie są te same...jedni na forach polecają jeden a inni ten drugi:-) heheh podsumował to niech kupi co jej się bardziej podoba:-) także nie pomógł za wiele:-) no ale jest obiektywny:-) każdy ma swoją ulubioną firmę markę itp:-)
Karinka co się stało że zły humorek??
Beatko jaką masz fryzurkę nową???????? wczoraj nam przyszedł fotelik czerwony do autka:-) hihi super jest:-) a jaki Kapik dumny:-) Olka chyba tez ma czerwony?:-) i zdrówka dla dzieciaków:-)
Misia szczęśliwego powrotu
Bira posprzątałąś już?;-) to łądnie im mieszkanko będzie błyszczało teraz:-) hehe

a ja dziś idę na wesele:-) do Kapika przyjeżdza moja mama:-) takze mamy luzik:-)a wogóle to dzisiejszy Pan młody tydzie temu złamał nogę:-( biedaczek w gipsie na swoim śłubie:(;-( jutro albo w poniedziałek wyjeżdzam do zakopanego na 2-3 dni:-) wiec przepraszam że nie bedę za często:-( buziak dla was wszystkich ogromny a jeszcze wiekszy dla maluszków:-)
miłęgo weekendu
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z rana nie wyspana:zawstydzona/y:

Amandzia postanowiła wstać o 5.40:dry: i za nic nie chciała uspać sie jeszcze raz:baffled:
a my położyliśmy się spać po 1.30:crazy: wrrrrrrrrr:baffled::crazy:
mój m. stwierdził że jestem nadopiekuńcza i dla tego ze mą nic Amandzie się nie dzieje:szok::szok:

Pusia ja sie przeogromnie ciesze ze jeszcze troche i koniec tych kontroli,bo...mnie to juz NUDZIIIIIIIIIIIIIIIII :sorry2::nerd::-p
Liluś teraz już jesteś bliżej końca niż dalej:tak: i nawet się nie obejrzysz a Gabryś będzie już z Wami:tak::tak::tak:
Aluśka współczuję Amandzi a mąz musi chyba bardzoej sie angazować w opiekę:tak:łatwo powiedzieć ale przynajmniej powinien spróbować;-)
Lilka czy teściowa na czas rozwiązania przyjedzie do Was bo co z dzieciakami?

Aluśka 14 kg:szok:ludzie spaślaka z dziecka zrobili.Ola waży 9,5 kg a wydaje mi się grubaśna :dry:
Beata teraz więcej sie angażuje w opiekę bo sam ją kąpie ubiera przewija a ja mam za zadanie nakarmić:tak::tak: więc jest o wiele lepiej niż było no ale jeszcze to pilnowanie za dobrze mu nie wychodzi:baffled::confused:
ale cóż praktyka czyni mistrza:laugh2::laugh2::rofl2:

Szkoda mi Julci że ją tak upaśli bo to przecież obciąża cały organizm ale niestety to nie moje dziecko i nie mogę sie wtrącać:no::no::no:
 
Do góry