reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dobry wieczor kochane:-)

Witam
My już po weekendzie.Sporo się działo.
W piątek imprezka,w sobote wypad nad wodospad a w niedziele aquarium i lunapark.
Jak młody pójdzie spać to poczytam co tam u was :tak:

Anineczko jaki aktywny weekend:tak:super tez tak lubie:tak:

witam

poczytam później co tam się działo, jak mały uśnie.
U mnie z nowości to mam kotka (sammice) ma ok. 10 tygodni :-):-)
Powiedziałabym że weekend bardzo się udał, gdyby nie to że jakiś 2 pedałów rozwaliło nam szybe w samochodzie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

teraz mam jeszcze wiecej roboty, bo na zmaine zmieniam Davidka albosprzzątam kuwete :-D:-D ale co tam,

Miłego dzionka kochane mamuśki

Wisienka no to troche roboty sobie wzielas:tak:przyblakal sie jakis maluch czy dostaliscie?????A takim kretyna tylko powyrywac nogi z dupy:no:co niszcza!!!!!

Dzieńdoberek,
bira , sabinko byłam na rozmowie w poniedziałek, w środe szefowa oddzwoniła , w czwartek byłam na próbie (10 godz.:szok:ślałam że padne ,no i strasznie tęskniłam za Oliwcią:sorry2:) a w sobote juz pracowałam tez cały dzień (12-24 ) bo 2 imprezy i do tego ruch na maksa :szok: , wczoraj ledwo żyłam , chcieli żebym była dzisiaj też ale nie mają żadnej imprezy i powiedziałam że nie moge muszę z nimi jeszcze pare rzeczy wyjaśnic , ach dużo by gadać , dzięki że pytacie :-):-)

sorki nie poodpisuje:sorry2: , nadrobiłam coprawda ale n ie mam weny :rofl2:, troszku nie moge sie dogadać z moim ślubnym:baffled:, a w czwartek mamy rocznice i mieliśmy fajne plany po raz pierwszy na rocznice ale nic z tego chyba nie wyjdzie :-:)-:)sorry2:

no a Oliwcia pepla za dwóch słodziak:-) , robi sie straszny złośnik :wściekła/y:jak nie dostaje tego czego chce:-D, nie raczkuje za to chce tylko stać na nóżkach mimo że nie umie utrzymać równowagi i trzeba ją cały czas trzymać:-D , przesypia całą nocke od 21 - 8 , ogólnie jest kochana :-):-D:-D

Dziunia niezle tyle pracy:szok:lepiej ustalic z szefostwem wszystko na poczatku:tak:mam nadzieje ze do rocznicy bedzie juz dobrze i Wasze plany wypala:tak:

Padam... Inga ma gorączkę, jest marudna na maksa, nic nie mogłam dzisiaj zrobić tylko ją nosić, bo nawet bawić się nie chciała:baffled: Mam nadzieję, ze jutro będzie lepiej, jak nie, będę musiała iśc do lekarza...

Anineczka, zaraz idę na odpowiedni wątek:-) Fajnie macie z tą działeczką :-)

Wisienka, gratuluję nowego domownika:-) Pochwal się zdjeciami. I skąd to szczęście? Planowaliście czy tak po prostu się znalazł?

Elbra, jak wizyta u koleżanki?

Dziunia, no to nieźle z tą robotą. A oni nie wiedzieli, ze masz małe dziecko, żeby Cię rzucić od razu na tyle godzin? Masakra...

Bira moze to tylko przejsciowe np. na zabki co?????oby to bylo to i szybko minelo:tak:

Ja dzisiaj wstawilam zupke pieczarkowa ale troche padnieta jestem i dokoncze jutro z samego rana.
Moj szkrab juz spi no i mamy 5 zabka:tak:jejku jak on jest ciekawy wszystkiego,do wszystkich smieje sie i gada po swojemu a do tego zlosnik:tak:
Zmyakm spac dobranoc Wam
 
reklama
Hey
Ja na moment wpadam i spadam:-D
Mirka pampersy do pływania i może jakieś rekawki
Jutro mój już wyjeżdż a mamy 8 rocznice slubu więc dzisiaj róze i te sprawy i na kolacji bylismy oczywiscie razem z dziećmi:baffled:jak zawsze:-D
A tak po staremu jutro wskovzę na dłuzej na BB
Bira i jak Inga minęła goraczka?
Dziunia no to ładnie dali w kość:tak:w pracy

Mówię dobranoc wszystkim
 
Dzień dobry:tak:

Oj ale pustki co jest z wszystkimi?
Mąż pojechał:-(ale mi smuciacho dzisiaj jeszcze ta pogoda barowa

Anineczko widziałam filmik z Matim superwchodzi po schodach u nas to daleko do takich wyczynów:-Dale pamiętam Michał w wieku Olki to już sam chodził:tak:
Elbra ja też jak tak patrzę na te moje dzieci to z dnia na dzień kocham je mocniej:-D
Moja Ola jest teraz na etapie ćwiczenia głosu mamy śpiewaczkę operową i jeszcze cały czas daj dida:-D
Bira i jak Inga?
 
Oskar usnal;-)

ELbra... wsploczuje atmosfery w domu, dobrze ze masz fajna kumpele, takie wyzalenie sie to dobry sposob na ukojenie nerwow:tak:
no i masz racje, ja tez mam wraznei ze coraz fajniejszy jest Oskar i coraz to mocniej go kocham... choc nie wiem czy mocniej mozna:-D:-D

WIsienka, gratuluje kotka, jak sie masz tuz tuz przed slubem???

Anineczko, fajnie spedziliscie czas - lubie tak:tak::tak::tak:

Sabinko, Ty to kochasz gory:laugh2::laugh2: zapraszam do Jeleniej Gory:tak::tak::tak:

Dziunia, ale dostalas wycisk... buuuuu, nie dziwie sie zze tesknilas... ja bym umarla z tesknoty:-:)-:)-( i dziewczyny maja racje, musisz wszystkie warunki dokladnie ustalic ile, kiedy i za ile...
No i trzymam kciuki by z mezem bylo dobrze... wkoncu jak w czwartek macie swoje swieto to szkoda byloby je zniszczyc... a jakie plany macie?

Bira... to ladnie pospalyscie... ja telefonmam ciagle na wibracje, bojuz kilka razy mnie obudzil...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


U nas pogoda piekna, mezus w pracy... my w domciu, jak Oskar wstanie to chyba na jakis spacer ruszymy, bo ostatnio to nasze spacery sa glownie autem:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Bira, wlasnie jak goraczka??? MOze to zabki...

Nam Osakr dzis budzil sie chyba z 20 razy kwilac przez sen, i nie wiem czy mial koszmary, czy cos go bolalo, czy sie bal... czy moze zabki... w koncu osttanie wyszly pod k. czerwca, wiec juz 1,5 m-ca przerwy moze teraz ida nastepne...


Beatko... wierze, ze pusto bez mezusia... a kiedy terz przyjedzie? hmmm, a tak w ogole to jak dlugo tak juz masz, ze maz nie w POlsce?
 
Hej hej
Dziecko śpi jiż jakiś czas a ja musze znaleźć naszą umowe z dostawcą internetu tylko za choliwke niewiem gdzie jest :dry:

Beatko
smutno tak jak mąż wyjeżdza.a teraz kiedy będzie?
Trzymaj się.

Wisienko pokaż kotka :tak:

Aniulko może faktycznie ząbki.Oskarek szedł z nimi jak burza :laugh2:
Ja dzis musze siedzieć w domu bo facet ma przyjść i przepchać kibelek,gdzieś na zewnątrz domu się zapchał i już od miesiąca mam nieczynny.Całe szczęśćie,że jeszcze dwa mam na górze :laugh2:
A słoneczko świeci choć wszystko mokre po nocnym deszczu :sorry2:
Elbra zabawny Piotruś :-D
Mój jak tylko widzi,że drzwi wyjsciowe się otwierają to dostaje odpalacza w tyłku i prawie łapki gubi tak zapiernicza na czworaka do wyjścia.
A za nim biegnie Antek,któremu się nogi plączą z szybkości :rofl2:
Karina Szymek też idzie z ząbkami błyskawicznie.Gratki.

U nas jak widziałyście na NK są tylko dwie perełki...ale ogórka daje rade zetrzeć :-D
Ide szukać tej umowy :baffled:
 
Ho, ho... Anineczko.... toz to jak w palacu 3 x kibelek w domu:-D my may 1 sztuke:-D:-D
no i powodzonka w szukaniu umowy:tak::tak:

ja przy adaptacji "gory" zalozylam segregatory i mam wsio poukladane:-p;-);-) teraz to no problem:tak:
hmmm, oj wczoraj sprztalismy caly domek i tak czasem sobie mysle - myslac o "podlogach na mokro" Lilki - ze mam cos z perekcyjnej pani domu z TVN STYLE... musze miec poukladane i czepiam sie jak cos jest nie tam gdzie powinno... wrrrr....
 
reklama
Do góry