reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witajcie..kurde napisałam rano coś:-) a teraz widze ze tego nie ma hmmm??????? !!!!

my dzionek spedziliśmy super...
neidawno wróciliśmy kapik już śpi:-)
byliśmy w Krynicy ;_) wyjechaliśmy na jaworzynę gondolą i zeszliśmy na nóżkach :-) ledwo żyje:-( ale było suuupppeerrr;-)
za chwile nadrobie tylko musze się rozpakować:-)
 
Elbra ja też już jestem:tak:
witajcie..kurde napisałam rano coś:-) a teraz widze ze tego nie ma hmmm??????? !!!!

my dzionek spedziliśmy super...
neidawno wróciliśmy kapik już śpi:-)
byliśmy w Krynicy ;_) wyjechaliśmy na jaworzynę gondolą i zeszliśmy na nóżkach :-) ledwo żyje:-( ale było suuupppeerrr;-)
za chwile nadrobie tylko musze się rozpakować:-)
Sabinko no to fajowo a my tez po 20 zladowalismy dzieciaki spia całe szczęście.Ja dzisiaj znowu nawaliłam bo dałam oli po 9 m-cu kurczaka w warzywach pod kołderką z pieczarek zupkę Bobovity i ją wysypało i brzuch ja bolał chyba bo marudna była.Kurka ja z tym dzieckiem mam wszystko prawie ja uczula i jestesmy przy najprostszych zupkach już o gotowaniu samej mogę zapomnieć narazie.
Na Jarmarku buble takie że szok ale fajnie bo w Gdańsku wieki nie byłam a Długa zmieniła się na plus:tak:Turystów kupa
 
bry wieczor ;-)

...i dobranoc.

ps. u nas po staremu. Maly rosnie jak na drozdzach, wariuje, raczkuje, jest slodziak.
A ja bylam dzis w kinie na batmanie :-p heheh, film jak film ale w jakim ja kinie bylam ;-) poprostu suuuuuper naglosniwenie bylo.

jutro znowu do pracy... papapappa
 
Beata, ja na jarmarku już całe lata nie byłam. Może w przyszłym roku uda się Gdańsk zahaczyć.

Sabinka, widzę, że śmigacie troche po górach. Fajnie:-)

Dziunia, jak po rozmowie? Byłaś?

Larvuniu, zapracowana kobieto, owocnego tygodnia życzę:-)

U mnie dziś była kumpela z mężem. Poplotkowałyśmy, pochichrałyśmy się , fajni było. Wcześniej zabrałam rodzinkę z Poznania do lasu... trochę biedni byli zestresowani;-) Wątpili w moje umiejśtności;-) Idę zaraz w komara, bo mi się ciut oczy kleją...
 
dzień doberek:-)

dzień doberek
Beatko super ze wypad udany:-) biedna Oleńka z tymi wysypkami:-( kapik uwielbia pieczarkową kołderkę:-) hehe
Bira ja uwielbiam góry...:-) i chociaż troszke zaczynam tym zarażać mężusia...i mam nadzieje kiedyś Kapika:-) hihi , a znaleźliście jakieś grzybki w lesie???????:-)?? bo to kolejna czynność którą uwielbiam:-) ale jesć nie lubie:-)
Dziunia hej co słychać:-)?? jak nowa praca?
Larvunia co tam u CIebie kochana!!!!!!!?????????buziak
Kabrinka hej:-) ja też kaweczkę poproszę:-)

a ja dziś znów do mamy śmigam nba nocke...bo mężuś ma skończyc na jutro 2 projekty a przy nas się nie da...hmmm ciekawe czemu???????:-):-):-) hihi
buziak i miłego dnia

a jeszcze co do Lilki to prawdopodobnie wraca w niedziele..a własnie za chwile jej zrobić nowe foty pościeli:-) bo jej będę paczkę wysyłała w środę:-) żeby sobie powybierała:-) hehehe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry